Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
10 godzin temu, Figuś napisał:

Coś dużo wrzucają w ostatnich dniach filmików z GoW

Fajny filmik

ale czekam aż przyjdzie Mejm i zacznie zrzędzić że to głupia i pretensonalna historia, no chyba że tego nie zrobi, bo nie będzie chciał urażać uczuc swojego kolegi - milana 

Edited by ASX

Ale mój rozhisteryzowany emocjonalny kolego, mejm nie grał  w gowa bo kupuje tylko nieparzyste konsolki :)

Niedługo na YouTube ukaże się pełnometrażowy dokument o pracach nad grą

Fajnie, lubie obserwować kreatywnych ludzi przy pracy

Edited by ASX
  • Upvote 3

11 minut temu, ASX napisał:

Fajnie, lubie obserwować kreatywnych ludzi przy pracy

Szkoda, że obecnie nie dodają żadnych filmików zza kulis jako bonusy do odblokowania w grze.

• Upvote 3

No to prawda, kiedyś było tego znacznie więcej.

Ostatnią grą którą pamiętam a która miala coś takiego to Hellblade chyba

W Gow 1 i 2 trzeba było sobie jeszcze zasłużyć na te dodatki, czy to zaliczając Challenge, czy to najwyższy poziom trudności. No i YT nie działało na taką skalę, więc były to co by nie mówić jedyne sposoby na obejrzenie takich materiałów. 

W dniu 19.04.2019 o 07:21, ASX napisał:

Fajny filmik

ale czekam aż przyjdzie Mejm i zacznie zrzędzić że to głupia i pretensonalna historia, no chyba że tego nie zrobi, bo nie będzie chciał urażać uczuc swojego kolegi - milana 

Nie rozumiem co ma ten pretensjonalny, promocyjny filmik z lzawa historyjka do uczuc milana. Gra to jedno a PRowo-marketingowe pierdo.lolo to co innego. No sorry, nie plakalem jak ogladalem. Moze milan plakal, ale watpie.

To mam przeprosic milana? Bo nie wiem czy jest smutny.

Sony pokażę film z produkcji gry, będzie do obejrzenia na yt, poniżej zwiastun. 

Ten moment z pierwszego pokazu gry, gdy nikt nie ma pojęcia co to za tytuł, aż do pojawienia się Kratosa. Im hungry i zbiorowy orgazm.

Będzie oglądana :banderas:

Edited by YETI
  • Like 1
  • Downvote 1

Spoiler

Kto nie grał niech nie ogląda, dałem w spoiler bo miniaturka może zdradzać o którą scenę chodzi ;) 

CUOOOOOO?

Ja mam nadzieję że już kończą :[

Ile można się cieszyć ze zrobienia najlepszej gry generacji? tydzień? dwa?

• Haha 1
  • Sad 1

Fajnie tak oglądać te wszystkie materiały, bo znowu sobie człowiek przypomina, jakie to arcydzieło.
Niby o tym wiedziałem, zachwycony ogrywałem i w ogóle, ale później wpada tyle następnych tytułów, a do tego zaczyna się burdel w temacie i z jaskiń wychodzą trolle, że prawdziwy obraz gierki gdzieś się rozmywa - te materiały pomagają wrócić na właściwe tory.
Od pierwszej zapowiedzi na E3 2016 i reakcji tłumu na wyjście łysego z cienia wiedziałem, że będzie to coś zayebistego, choć przed tym miałem zupełnie wyebane na kolejnego GoWa i wręcz szydziłem z tasiemcowatego "God of Duty"...
Cory sprawił, że znów czekam na kolejną odsłonę jak na zbawienie - magiczny tytuł.

• Upvote 5
  • Like 1
  • Downvote 1

Yep, na kolejnego god of war nie miałem kompletnie hajpu, jak dobrze jednak, że poszli w całkowicie innym kierunku bo dzięki temu mogą spokojnie zrobić kolejne części :)

• Upvote 1