Skocz do zawartości

Forumowa Liga PES 2015-ps4


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to nie turniej. Zagrajmy na luzie - jest nas raptem paru, ewentualnie skopiujcie jakies podstawy regulaminu z innych lig -  jak beda lagi to przeciez chyba kazdy ma headset zeby to powiedziec i tak kazdym zagra mecz rewanzowy.

 

Ja moge rozlosowac druzyny jak zaktualizujesz liste uczestnikow. Wrzuce na serwer liste druzyn, kazdy z was wybierze sobie dany numerek, mi przypadnie druzyna, ktora nie zostala wylosowana. Jak wszyscy podadza numerek, dam linka do pliku i mozemy zaczynac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

1. Wysyłam pmki, do osób, (e: tylko mac gyver został) które się wcześniej zapisały, a nie napisały ostatnio w temacie, czas na odpowiedź do 1 marca, wtedy proponuję rozlosować drużyny i rozpocząć rozgrywki 2 marca.   Późnym wieczorem, w niedzielę bym rozpisał kolejki

2. Proponuję po dwa mecze, każdy z każdym

3. Mecze po 10 minut

4. Napiszcie jeszcze jak z częstotliwością meczy.

5. Numerki drużyn, na podstawie których dopiszemy drużynę, zgodnie z pierwszym postem.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Zaraz wrzuce plik na serwer - dajcie mi 10 minut.

No i zapomniales mnie dopisac ^^

 

EDIT: Gotowe - można strzelac, od 1 do 16, za mnie losuje np. Cosmos. 

Jak już się wystrzelacie i kazdy bedzie mial przypisany numerek w 1 poscie wrzuce linka do zdjecia.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Kamson, nie do konca masz racje, ale fakt, jak ktos teraz zamiast podac numerek bedzie rozkminial jak zostaly przyporzadkowane cyfry do druzyn (bo zrobilem to byle szybciej) to moze rozkminic, usunalem zatem wyniki, zeby nie bylo nieporozumien - podam jak wszyscy wybiora. Terminarz takze wygeneruje losowo. Jak liga pojdzie sprawnie to pomysle nad jakims programem i wynikami dostepnymi online.

 

Zostal tylko Hendrix i Cosmos.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...