Skocz do zawartości

Forumowa Liga PES 2015-ps4


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

tak wygladalo tegoroczne losowanie liga mistrzow ^^

PES.jpg

Robie terminarz, tabele i mozemy startować.

Niezly ze mnie glab bo niektorych 1 postem wprowadzilem w blad - jak Kamsona z tym, ze wylosowal Valencie, bo podal 8mke, albo Bartiza. W spoilerze data zamieszczenia pliku:

 

 

 

 

wnc_wojtas-pl - Bayer Levercusen
killer -  Shakhtar 
bartiz - CSK Moskwa
easye -  Ajax
kamson11 - Athletic Bilbao
areka - Lilie
pajgi Udinese
MacGaver - Verona
Faranell - PSV
Hendrix - Valencia 
Cosmos - WestHam
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no ja namieszalem, bo robilem na szybko w pracy i podalem pierwsze 4 wylosowane druzyny zamiast z numerow po prawej to po lewej, usunalem posta, zeby bylo uczciwiej.

Moja wina, jezeli bedzie sprawnie szlo wszystko, to przyloze sie bardziej przy nastepnym losowaniu, albo ktos mnie wyreczy.

Zaraz bedzie tabela i terminarz,

Odnośnik do komentarza

To wypadałaby mi Valencia, gdyby moja jedynka została policzona. Jeśli niestanowi to problemu to z chęcią przerzucę się na Nietoperzy :D  ( No i stawiam na Szachtar również )

Dla mnie to bez znaczenia, w sumie wylosowales 1, ja przegapilem Twoj post i wprowadzilem Kamsona w blad podajac mu ten team. 

Przypisuje zatem Valencie.

 

Jutro zrobie tabele (chyba ze ktos chce pomoc, to moze mi podeslac w excelu

P. Druzyna [uzytkownik] M. W. R. P. + / - Bramki Punkty

 

- moja propozycja jest taka, w tym temacie mozemy sie umawiac na mecze, dyskutowac, narzekac na (pipi)owe losowanie, zasmiecac, w nowym wpisujemy tylko numer kolejki - wynik i np opis meczu, jak ktos chce to nawet skroty moze wrzucic na YT :D. Pewnie i tak kazdy bedzie gral od razu mecz i rewanz.

http://www.psxextreme.info/topic/109747-liga-pes-2015-sezon-1-terminarz-tabela-wyniki/

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no moge dodac terminy, ale ogolnie wiadomo, ze jak juz zagramy to pewnie mecz i rewanz od razu. Wypisalem, by latwiej mi bylo wpisywac wyniki i dlatego prosilbym by po kazdym spotkaniu kazdy dokladnie napisal - numer koleiki i wynik. Dobrze tez by Twoj znajomy zalozyl konto na forum.

 

Stawiam, ze czarnym koniem sezonu bedzie CSK !  :flag_of_truce:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

oby ta liga szybko minęła i oby w następnej edycji (Do której mam nadzieje dojdzie) były bardziej wyrównane drużyny.

bo gdzie bayer leverkusen a gdzie hull city?

gdzie szachtar a gdzie verona? (w ogóle chodzi o hallas verona czy chievo??)

 

obiecuje się że przyjrzę się temu wszystkiemu i na następny sezon coś wymyślę by był wilk syty i menczester city

 

powiecie, żę narzekam a wcześniej nic nie pisałęm...ok prawda bo nie ogarnąłem że coś sie dzieje. obiecuje poprawę i pomoc od dzisiaj.

 

co do wpisywania wyników to wg mnie OPIS meczu powinien być obowiązkowy. Niech nasze złote usta i lekkie pióra mają sie gdzie wykazać. wynik, statystyki mvp wszystko wpisywać by prowadzić statystyki. 

 

co z pucharem ligi?

 

poza tym wszystkim pamietajcie ze gramy dla zabawy i współzawodnictwa a nie o żadne złote kalesony, więc proszę bez przykrości, obrażania się, wyzywania itp.

obiecuje że postaram się nie pisać rzeczy tupu "przegrałem bo gram na manualu" :) bawimy się!

Odnośnik do komentarza

Narzekasz, trzeba bylo liczyc statystyki druzyn i wypisac je jak byl na to czas.

Nie gramy pucharu, ale jak chcesz to juz mozesz pomoc, przygotuj tabele, drabinke i podeslij a ja wrzuce na serwer i mozemy grac.

 

Co do druzyn, na pes.com.pl nawet Legia byla wyzej ni Bayer, czy Hull City, wiec jak widac sie da.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

powiecie, żę narzekam a wcześniej nic nie pisałęm...ok prawda bo nie ogarnąłem że coś sie dzieje. obiecuje poprawę i pomoc od dzisiaj.

 

 

 

 

Narzekasz, trzeba bylo liczyc statystyki druzyn i wypisac je jak byl na to czas.

 

 

napisałem, że nie ogarnąłem i że obiecuje poprawę więc po co piszesz ze trzeba było liczyć wcześniej? wiem, że trzeba było liczyć wcześniej i zajmę się tym na następny sezon. 

 

czemu nie gramy pucharu ligi równocześnie?

Odnośnik do komentarza

Bo chcesz by sezon zakonczyl sie jak najszybciej xD

Jak chcesz puchar, przygotuj drabinke, tabele i daj znac jak bedzie gotowa.

 

MacGaver zwrocil mi uwage na jedan wazny fakt - 'w PESie jest coś takiego jak w Quick match -> team class selection, Drużyny podzielone są na klasy A B C D E - hellas jest w Clasie D, a reszta drużyn w klasie C"

 

Innymi słowem tylko on jest ewidentnie poszkodowany wyborem drużyn, dlatego moja propozycja jest taka by wylosowal jeszcze raz z pozostalych druzyn, wyrzucajac Hellas.

 

Wybierz cos od 1 do 6.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no sorry, jestem mega zapracowany ostatnio i na szybko podawalem druzyny, dlatego bede wdzieczny jak ktos pomoze z tabela. Sam nie odpalalem PESa od dluzszego czasu, ale dzieki lidze w koncu sobie go odswieze.

Moze Macgaver ja zrobi do weekendu i mozecie ruszac.

 

Kamson, areka - podajcie PSN id.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...