Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kupilem ostatnio Reuzel strong hold (blue) i jestem zachwycony. Swietnie pachnie, mocno trzyma wlosy i nadaje im zdrowego polysku. Do tego na luzie mozna chodzic w czapce, wiec nie pizga w glowe, a po jej zdjeciu przeczesac wlosy reka, zeby jednym ruchem ogarnac fryzure.

 

polecam, czuc roznice w porownaniu z beach boyem

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, -Q- napisał:

Kupilem ostatnio Reuzel strong hold (blue) i jestem zachwycony. Swietnie pachnie, mocno trzyma wlosy i nadaje im zdrowego polysku. Do tego na luzie mozna chodzic w czapce, wiec nie pizga w glowe, a po jej zdjeciu przeczesac wlosy reka, zeby jednym ruchem ogarnac fryzure.

 

polecam, czuc roznice w porownaniu z beach boyem

490-reuzel-extreme-hold-matt-pomade.jpeg

 

To ja tego. Pomada jest na wodzie, ale dawno nie miałem czegoś tak dobrego we włosach.

Odnośnik do komentarza

Ja też brałem Reuzela, bo Rozi kiedyś go tu polecał tylko ja kupiłem sobie dwa małe pojemniczki po 35g do testowania. Była to niebieska matowa co kupił @-Q- i różowa woskowa.
Woskowa wygrała, bo lepiej mi się trzyma i wygląda na włosach i dodatkowo ładnie pachnie, a jakoś w listopadzie wjechał pojemnik 340g i połowy jeszcze nie skończyłem. 

 

pol_pm_Reuzel-Pink-Heavy-Hold-Pig-Woskow

 

 

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę Reuzel króluje w temacie, dobrze, bo to bardzo dobre produkty.

Ostatnio kupiłem czerwoną puchę nawet nie sprawdzając co to, wcześniej też miałem czerwoną i to był supermocny mat o kremowym kolorze.

Tym razem to pomada na bazie wody o średniej mocy, nadająca wysoki połysk i zapachu koli waniliowej. Mój błąd ale jestem zadowolony.

 

Y8xWQIV.jpg

U7ZrIPb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...