Skocz do zawartości

Sebastien Loeb Rally Evo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WRC to niestety dno totalne. Liczę na to że nie zepsują Sebastiana.Nie podobają mi się tylko te akcje jak kamera pokazuje auto, chase cam. Źle to wygląda bo widać jak ktoś na padzie grał, albo klawiaturze. 

 

Tym razem nie kupie od razu jak WRC, poczekam na jakieś rzeczowe opinie. Wam też radzę. 

Odnośnik do komentarza

dla mnie obie gry są do zastanowienia jak cena spadnie sporo poniżej stówki. wrc to ogólnie dość biedna seria więc zero podjarki mimo że 3 była całkiem spoko. 

Loeb zapowiada się ok ale o tylko zapowiedzi. do lutego sporo czasu. w marcu ogarnie się porządne recenzje i gameplaye. fizyka pewnie dupy nie będzie urywać ale widzę że zawartością mogą dogodzić.

Odnośnik do komentarza

wrc 4 było ok ale nie tak dobre jak 3. mnie u Loeba właśnie interesują nowe tryby i legendarne rajdówki bo po trailerze widać że ma być fun a nie tylko kalendarz rajdowy i tyle. pisałem to wcześniej, dopóki DiRT Rally nie wyjdzie na konsole to o dobrych rajdach możemy tylko pomarzyć bo i w pCars 2 nie wierzę za bardzo. 

4 miechy do premiery, dużo czasu w sumie. zobaczymy co tam wydłubią i będzie jednak dobry tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pograłem w demko z włączonymi i wyłączonymi asystami. I  cholera auto dziwnie się zachowuje i mam wrażenie, że jedzie jak chce. Nie wiem czy to lag, model jazdy czy po prostu za bardzo przyzwyczaiłem się do  FM6 .  Czuć ciężar samochodu ale ni wuja mocy. Ja raczej odpuszczam pełniaka i czekam na (Colin McRae) DIRT Rally.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj i stwierdzam, że gra z wyłączonymi asystami jest wymagająca. Samo dojechanie do mety to już wyzwanie. Dużym problemem jest brak czucia samochodu w TPP, po prostu nie da się jeździć. W FPP jest lepiej dlatego polecam obadać tą kamere jak ktoś jeździł tylko zza samochodu. Ogólne poprawić dynamike i całkiem niezłe rajdy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem w demko z włączonymi i wyłączonymi asystami. I  cholera auto dziwnie się zachowuje i mam wrażenie, że jedzie jak chce. Nie wiem czy to lag, model jazdy czy po prostu za bardzo przyzwyczaiłem się do  FM6 . 

Za duze filtrowanie sterowania na padzie....jest za bardzo powolne/mulowate przez co mam wrazenie jest duzy lag i auto plywa na prawo i lewo.

Przeciwlegly biegun sterowania w pCARS gdzie jest ono zbyt czule/szarpane.

Odnośnik do komentarza

Widok TPP jest do doopy. Model jazdy wymaga precyzji a samochód z perspektywy TPP jest zbyt oddalony aby dobrze wyczuć rajdówkę. Wystarczyło by aby dali możliwość ustawienia dowolnie kamery za samochodem w dostępnym już trybie "free camera". Mi się na padzie dobrze jeździ z kamerą z maski. Wydaje się że samochód reaguje zupełnie inaczej na ruchy gałką z tak ustawioną kamerą. Dziwne... Dosyć mocno wkręciłem się w demko i muszę przyznać że im dłużej gram tym bardziej mi się podoba. Nie bawiłem się jeszcze ustawieniami i nie wiem jak bardzo wpływają na prowadzenie. Na defaultowym set upie udało mi się zejść do czasu 03:11.XX

Odnośnik do komentarza

Granie w gry wyścigowe o zacięciu symulacyjnym na padzie nie ma za bardzo sensu. Wiem o tym doskonale bo sam swego czasu przeszedłem Richard Burns Rally na padzie, ale od kiedy kupiłem kierownicę już nigdy nie włączyłem gry wyścigowej na padzie- doznania są nieporównywalne (wyjątkiem są oczywiście arcade'ówki). Absurdem jest np. brak wsparcia dla kierownicy w WRC5 na PS3. 

 

Z tym że kiedyś wystarczyło wydać 200 zł na porządne Driving Force EX i mieć sporo frajdy, teraz na nowej generacji nie ma już tak dobrze- albo tani szajs, albo droga jakość. 

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

mam się całkiem dobrze, dziękuję za troskę :lapka:

 

pograłem w demo, (pipi). może kiedyś ogram tam za jakieś śmieszne pieniądze bo chętnie obadałbym pikes peak i rallycross. obu mi brakuje w grach.

 

Poczekaj na Dirt Rally, znajdziesz tam zarowno pikes peak jak i rallycross, no i powiem Ci ze jest sztos jesli chodzi o pikes peak ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...