Skocz do zawartości

Antares

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS4/XONE

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, _daras_ napisał:

Na jakiej podstawie twierdzisz że nie było HDR?

TVP , C+ nie nadaje sygnału z HDR imo samo 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam, przecież na poprzedniej stronie masz zdjęcie z logiem HLG HDR - tylko na C+4k. Telewizor sam rozpoznał źródło i przełączył się w ten tryb. Od tamtego czasu wszystkie treści jakie leciały na tym kanale są z HLG HDR

TVP nie daje HLG HDR, tylko 4k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.06.2018 o 13:01, Rayos napisał:

Panowie, mam pytanie:

Przeprowadzam się niedługo na nowe mieszkanie i w nim jest już TV. Zastanawiam się, czy nie sprzedać przypadkiem mojego, jakby się okazało, że ten drugi jest lepszy. Doradzicie, powiecie który jest faktycznie lepszy? 

mój obecny:

Panasonic TX-50DS630E

na mieszkaniu:
LG 55LH6047

ja jeszcze podbije moje pytanie, bo moze mi ktos jednak odpowie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choćby z tego powodu że jest większy wybrałbym LG. Oba full Hd więc w sumie będą grały podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Rayos napisał:

ja jeszcze podbije moje pytanie, bo moze mi ktos jednak odpowie :) 

Ciężko wziac konsole i się do niego podpiac? Będziesz wiedział lepiej, jak sam sie do niego podłączysz i pograch chwilę. Sprawdzisz sobie laga, kolory i co tam bedziesz chciał. Masz taką mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopiero przy przeprowadzce, chcaialem ogarnac sobie temat przed przenosinami, zeby ew szybko wczesniej puscic moj tv ;) no ale zrobie juz tak, ze na miejscu porownam oba tv i tyla. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze staram sie sprawdzic tv przed kupnem, jezeli mam wątpliwości i o ile sklep się zgadza. Jedynie LG był wyjątkiem. Ale tego nie trzeba tlumaczyc. To tak jak z jazdą samochodem. Sam musisz się przejechac, żeby ocenić, chodz są sprawdzone marki którym można zaufać - 96 BMW :Coolface:

P.S

Jaka masz pewność, że tv działa dobrze?

Edytowane przez MEVEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie wy kupujecie tv i je sprawdzacie przed kupnem, ale jak się zastanawiałem nad dwoma modelami ostatnio i w MM poprosiłem typa żeby mi odpalił na jednym jakiś mecz w 4k to włączył jakiś filmik na youtube, który działał w ~360p, a na pytanie czy mogę sprawdzić przed zakupem w jakimś tam trybie serwisowym czy nie był używany, to chyba nie wiedział ocb i powiedział, że każdy tv jest w stanie fabrycznym...

Edytowane przez Yakubu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

TVP , C+ nie nadaje sygnału z HDR imo samo 4K.

Co Ty za bzdury wypisujesz, włącz sobie teraz powtórkę meczu Kolumbia-Japonia, HDR wygląda wspaniale, tak jak powinno. Słońce na stadionie wygląda mega. Normalnie sygnał HDR włącza się w TV tak jak z każdego innego źródła (PS4, odtwarzacz UHD itd.).

Oczywiście nie każdy mecz jest w HDR, tylko wybrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi