Skocz do zawartości

Unreal Tournament


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w alphę tego nowego UT i oprócz tego, że miód wylewa się z ekranu hektolitrami, to po takiej przerwie od fps na PC, lamię jak jasna cholera. 

 

Jednak granie na padzie mocno upośledza, jak się zrezygnuje z dobrej myszki i klawiatury :P 

 

Muszę nadganiać skill, ale aż przyjemnie jest w to grać, brakuje mi takich fpsów.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

złapałem wkręte w gierke :banderas: movement jak z ut 99, no i brońmi mozna robic kombosy, TAK KOMBOSY. Mamy biorifle czyli gluta, ładujemy go-> rzucamy w przejście i teraz użyjemy link cannon to powstanie taka pajęcza siatka laserowa na całe przejście, jak strzelimy z gnata, glut sie rozbryzguje wookół na mniejsze gluty, jak strzeli z rakietnicy jest eksplozja i dodatkowe dmg. co sie robi shock riflem to ja nawet nie.dziwny balans broni. jak narazie flak cannon op jak sie zna mechanike pukawki to przeciwnik składa się na strzała ZAWSZE, podwójne gnaty tez op, nie ogarniam snajperki, rakietnicy w mechanice i totalnie nie ogarniam link guna (dawny pulse gun puszcza pojedyncze kulki plazmy albo ciągłą wiązke) i miniguna (który teraz strzela pociskami energetycznymi (wtf?) i amunicja konczy się w 10 sekund prucia) problem tych dwóch pukawek to ilość wpakowanych kul w przeciwnika, predzej skończy sie ammo niż kogoś sie zabije i naprawde ładuje w gościa 6-7 sekund i zdejmuje mnie z gnata xd.

 

czekam z pałą w ręce

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Co do movementu to nie wiem czy sprawdzałeś ale z shiftem się ślizgasz po ścianach a robiąc dasha z shiftem wychodzi roll. Póki co roll jest mało przydatny. 

Link guna używaj do spamowania korytarzy, trzymaj celownik mniej więcej w jednym miejscu i poruszaj się na boki, najskuteczniejszy sposób. Drugi tryb strzelania też dostał boosta bo jeśli wystarczająco dobrze utrzymujemy linka na przeciwniku to jest on w naszą stronę "ciągnięty" i trudniej mu uciec.

Minigun (Stinger) ma te "kolce" jako drugi tryb strzelania które przydają się np do odpychania przeciwnika od pickupów (najlepiej gdy np skacze po pickupa z jump pada) i można je wbijać w ściany a później po nich wskoczyć.

Jeszcze warto pamiętać o nowej właściwości impact hammera który teraz neutralizuje kule z schock rifle.

 

Działają też rocket jumpy i shock rifle jumpy (chociaż te są mocno randomowe).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Polak w tym tygodniu zgarnął pierwsze miejsce w Top Five Plays. To jedna z tych akcji za które kocha się UT, rozgniatanie przeciwników w najlepszym wydaniu :D

 

Wyobraźcie sobie fragmovie jak już skończą tego UT i graficznie będzie prezentował poziom taki jak ta mapa Outpost23  :obama:

Odnośnik do komentarza

Pomyślcie co się będzie wyprawiało jak już gierka będzie w finalnej wersji i będzie tak od roku dostępna dla wszystkich. Ilość miodnych frag movies i skillowych graczy pewnie będzie ogromna. Szykuje się mega Unreal,teraz jakby ID wyskoczyło z nowym Quake'em only multi to można by było rozpocząć rywalizację rodem z 1999roku.Co to był za okres dla arena szuterów :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogę pyknąć czemu nie ale można też pograć jakieś DMy dla fun'u w tego nowego, jakiś pusty serwer się zawsze znajdzie więc wystarczy ściągnąć i jazda

 

Tak w ogóle konkurencja dla UT też się już robi tylko bardzo słabo jest nagłośniona. O ile o nowym UT słyszało już trochę ludzi tak Reflex nikomu jeszcze nic nie mówi. Gra bardziej przypomina Quake'a (szczególnie movement) chociaż to podobno tylko pozory. Inaczej działa fizyka, są wybitki ze schodów i nierówności i kilka nowych sztuczek. Grę pomagają robić profesjonalni gracze z QLive i CPMA. Niestety tak samo jak i UT na tą chwilę jest tylko "szkielet", upiększanie gry zostawiają sobie na koniec.

https://www.youtube.com/watch?v=rMBAoSmhSx4

Obecnie na wyprzedaży kosztuje 5 euro i biorę na 100%

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.