Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, MaZZeo napisał:

A może po prostu nowy Burnout? Nie, bo trzeba pokracznego need for speeda rzeźbić.

Ludzie z Criterion to tam jak na galerze zaprzęgnięci do robienia VR pierdoł z uniwersum SW czy innego modelu jazdy poduszkowcem w Battlefroncie :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie się tym podzielić, mam nadzieję ż nikt tu nie odbierze tego jako CW.

W niedzielę byłem u szwagra na obiedzie. Patrzę na gierki a tam nie licząc 3 Fifek, BF1. Mówię wezmę, sprawdzę, co mi tam.

 

Gurwa pani co to jest za gó wno. Odpaliłem kampanie. Sprawdziłem te różne scenariusze. Boże jakie to bezpłciowe, jakieś takie bez celu. Przysięgam jakby tak wyglądały wszystkie gierki rzuciłbym to hobby.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

 

Dla mnie każdy multiplayer to zło czy TLoU, BF czy coś innego więc przez ten tryb nigdy gierek nie oceniam.

Pisalem to o singlu. Mp pewno ma dobry jak tyle osób gra ale ja omijam sieciowe doświadczenia.

Eeee BF to multi, singiel to nic ciekawego. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozpoczęła się konferencja DICE, którą otworzył  Phil Spencer w której opowiadał o swojej wizji branży:

 

warto posłuchać bez uprzedzeń i z otwartą głową.

 

Phil mówi m.in o porażce pierwszej prezentacji Xboxa One,  czym była spowodowana i jak zmienili się dzięki niej. Chwali również serie Uncharted i Zelde. Opowiada o roli gier multiplayer, a także o toksyczności środowiska graczy

 

Edytowane przez asax
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oryginalne Super Mario Bros. miało funkcję kontyuacji O_o. Trzymając "A" podczas wciskania START po przegranej zaczynaliśmy od początku ostatniego świata, do jakiego się dotarło.

 

https://www.reddit.com/r/patientgamers/comments/7zfue4/holding_a_while_pressing_start_at_the_super_mario/

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Metal Gear spin-off Metal Gear Survive has flopped upon release in the UK.

It placed sixth in Chart-Track's official rundown, which tracks physical copies sold only.

Survive obviously shifted a fraction of the boxed copies that Metal Gear Solid 5 did - although as very different animals, the comparison is somewhat unfair. However, compare Survive's launch with Rising - another Metal Gear spin-off - and it's notable Survive sold 85 per cent fewer copies.

Its success on Steam is a little harder to pin down, but it is currently way down the list of games sorted by current players - in 65th place just days after launch, behind H1Z1, Europa Universalis 4 and Human: Fall Flat, with at the time of writing 4136 playing worldwide.

Ahhhh i flop straszny ten gówniak :fsg: 

 

 

A i krótkimetraż na podstawie Papers, please miał premierę dwa dni temu 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...