Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, _Be_ napisał:

@MaZZeo

 

Jeszcze żeby rozwiać twoje wątpliwości to CDP Red akurat poszukuje 49 pracowników do pracy nad Cyberpunkiem na takie stanowiska jak główny projektant rozgrywki czy główny projektant poziomów to ja nie wiem jak ty w takim stanie jesteś powiedzieć, że gra wyjdzie za dwa lata. 

 

Ja się mogę założyć że wyjdzie jesienią 2019 roku, ewentualnie z jakimś opóźnieniem na wiosnę 2020.

Odnośnik do komentarza

Popier,doliło Was? Zakładać o konto to się można z YETIM ale nie bluber-MaZZeo, przecież to jest lose-lose :/. Załóżcie się o gierkę (pipi)a jego mać albo avatar.

 

BTW MaZZeo nie ma szans na CP2077 w 2019 roku.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

XM to mój hejter, ale mam wywalone na amatorów chińskich bajek.

 

Nie bluber, wyraźnie napisałem że daje duże prawdopodobieństwo temu że przełożą premierę na wiosnę 2020 tak samo jak to było z wiesiem. Więc o termin do wiosny 2020 mogę się założyć.

 

2 godziny temu, Mejm napisał:

Blaber wygra bo nie lyka tego prospektowego bullshitu dla inwestorow co Mazz.

 

Na pewno nie łykam pierdolenia jakiegoś randoma z youtube'a który się naczytał stronek służącej do hejtowania pracodawców i udaje mądrego.

Odnośnik do komentarza

Umowa zakładu wzajemnego.

 

1.Poprzez umowę zakładu wzajemnego, zawartą dnia 22.11.2017 r., strony umowy tj.:

 

a) _Be_, użytkownik forum psxextreme.info

b) MaZZeo, użytkownik forum psxextreme.info

 

zobowiązują się do zgody na usunięcie konta przez administratora forum psxextreme.info pod warunkiem:

 

a) w przypadku wydania gry Cyberpunk 2077 do 21 czerwca 2020 roku - zgodę taką wyrazi użytkownik _Be_

b) w przypadku wydania gry po 21 czerwca 2020 roku - zgodę taką wyrazi użytkownik MaZZeo

 

2. Rezygnacja złożona przez którąkolwiek ze stron umowy zakładu wzajemnego będzie skutkować usunięciem konta strony umowy przez administratora forum psxextreme.info.

 

3. Skasowanie gry przed 21.06.2020 r. będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody przez MaZZeo na usunięcie konta. 

 

4. Umowa wygasa wraz ze zbanowaniem którejkolwiek ze stron umowy przed 21 czerwca 2020 roku.

 

5. Tymczasowe zawieszenie konta nie powoduje wygaśnięcia umowy.

 

6. Zacytowanie tej wiadomości przez obie strony będzie równoznaczne z zawarciem umowy

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Grubciu, doucz się.

 

ragus, napiszę trzeci raz, że daję duże prawdopodobieństwo że grę przesuną na wiosnę. Ogólnie widzę to tak: pod koniec 2018 (jakieś VGA czy coś) wrzucą CGI trailer by przypomnieć o istnieniu tytułu, full reveal na E3 2019, premiera niby na jesień 2019, ale może być sytuacja że będą się zasłaniać rywalizacją z pasztetami pokroju Assassin's Creed czy Elder Scrolls i przesuną o parę miesięcy. Więc daję maksymalnie termin 21 czerwca 2020 czyli do końca wiosny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...