Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

aphromo? Zawsze szanowałem. I tak może być. Zmień tam ragus w umowie, że MaZZeo wyraża zgodę na usunięcie konta aphromo i będzie wszystko si

 

a tak na serio to przestańcie zakładać się o konta bo nikt tu nie zostanie prócz ludzi bez honoru jak YETI

Edytowane przez raven_raven
powaliłem tagi
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ragus napisał:

Umowa zakładu wzajemnego.

 

1.Poprzez umowę zakładu wzajemnego, zawartą dnia 22.11.2017 r., strony umowy tj.:

 

a) _Be_, użytkownik forum psxextreme.info

b) MaZZeo, użytkownik forum psxextreme.info

 

zobowiązują się do zgody na usunięcie konta przez administratora forum psxextreme.info pod warunkiem:

 

a) w przypadku wydania gry Cyberpunk 2077 do 21 czerwca 2020 roku - zgodę taką wyrazi użytkownik _Be_

b) w przypadku wydania gry po 21 czerwca 2020 roku - zgodę taką wyrazi użytkownik MaZZeo

 

2. Rezygnacja złożona przez którąkolwiek ze stron umowy zakładu wzajemnego będzie skutkować usunięciem konta strony umowy przez administratora forum psxextreme.info.

 

3. Skasowanie gry przed 21.06.2020 r. będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody przez MaZZeo na usunięcie konta. 

 

4. Umowa wygasa wraz ze zbanowaniem którejkolwiek ze stron umowy przed 21 czerwca 2020 roku.

 

5. Tymczasowe zawieszenie konta nie powoduje wygaśnięcia umowy.

 

6. Zacytowanie tej wiadomości przez obie strony będzie równoznaczne z zawarciem umowy

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aphromo napisał:

Mazzeo wygra.

A nawet jesli przegra, to sie poswiece i dam swoje konto na zbanowanie zamiast jego.

@ragus Sporządź aneks do w/w umowy załączonej w Twoim poście  108948-konsolowa-t%C4%99cza/?do=findComment&comment=4128611 w celu odnotowania wyżej wymienionego oświadczenia woli użytkownika aphromo. W zapisie umowy nie było przesłanek ograniczających złożenie takowego oświadczenia przez strony trzecie.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, _Be_ napisał:

@MaZZeo

 

Jeszcze żeby rozwiać twoje wątpliwości to CDP Red akurat poszukuje 49 pracowników do pracy nad Cyberpunkiem na takie stanowiska jak główny projektant rozgrywki czy główny projektant poziomów to ja nie wiem jak ty w takim stanie jesteś powiedzieć, że gra wyjdzie za dwa lata. 

 

Czytaj mlonie @Yakubu 

 

od teraz do czerwca 2020 jest 32 miesiące i to już jest realny termin w którym mogą zrobić grę 

 

Ale spoko mamy zakład o konto niech będzie do tej wiosny 2020 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Brokułojad wydygal i na dodatek nie umie czytać. 

 

A ja mam wyje.bane bo do tego czasu i tak to forum zamkną, ta cała operacja Pereza by odświeżyć forumek to false flag, wyciągnie wtyczkę i wygoni was wszystkich na ppe. A potem wprowadzają mikrotransakcje i będą was golić na lootboksach z plusikami :kaz:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MaZZeo napisał:

Brokułojad wydygal i na dodatek nie umie czytać. 

 

A ja mam wyje.bane bo do tego czasu i tak to forum zamkną, ta cała operacja Pereza by odświeżyć forumek to false flag, wyciągnie wtyczkę i wygoni was wszystkich na ppe. A potem wprowadzają mikrotransakcje i będą was golić na lootboksach z plusikami :kaz:

Gdzie wydygalem. Jest zakład taki jak pan prawnik Ragus napisal wiec morda w dupe i jedz kupe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...