Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mial bardzo dobre "gadanie na kanapie", zwlaszcza o gierkach i swiecie gier z lat 90. Dla mnie taki ziomek co to tez wie jak to np. na gieldzie komputerowej wtedy bywalo i pier.dolnie czasem jakas bzdure albo sobie cos dopowie. Takze rozumiem, ze mlodszym i przyzwyczajonym do "szybkiego montazu i rzetelnego doboru materialu" moze sie nie podobac. Problem polega jednak na tym, ze odkad blagal o promki i od momentu kiedy niedawno trafil do sieci partnerskiej jego kanal stal sie jednym z wielu kanalow o gierkach. I tu juz jego ziomkowatosc niestety nie robi roznicy bo typow recenzujacych na biezaco raki od ubi, ea i activision jest na kopy. Poniekad wyszlo tego szydlo z wora bo najpierw "vr go.wno" a potem "swietnie sie bawie i nagram dla was 4 sponsorowane filmiki", "za samochodowkami nie przepadam ale nfs bardzo dobra gra", "letsplaye  to najnizszy motyw gejmingowego jutubowania wiec teraz przez caly miesiac nagram 15 letsplayi z ACO". No cos poszlo mocno nie tak. Wiadomo, ze chodzi o kase bo koles na tym zarabia, nie mam nic przeciwko. Ale skoro od poczatku dazyl do tego aby stac sie jednym z wielu to na ch.uj te gadki, ze on to tak sie chce odroznic. Strasznie to wyglada kiedy widzisz, ze ktos tak sprzedaje swoj, badz co badz wyrobiony potencjal. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Yakubu napisał:

gościu jarał się yakuzą i nie zrozumiał fabuły zero dawn, no nawet mi go nie żal. aż sobie włączę ten filmik o lootboksach i popatrzę jak sobie roz(pipi)uje ten głupi ryj

a tam było coś do zrozumienia w tej fabule zero dawn? przecież oni tam wszystko w każdym filmiku tłumaczyli łopatologicznie xD

Odnośnik do komentarza

Tak jak mejm napisał - wspomnienia z czasów giełd itd super bo sam to tak pamiętam ale liap była jak oglądałem jego walkthrough Residenta 4 - niby gadał że kiedyś przeszedł a tak partaczył że w to nie wierzę że kiedyś przeszedł chociaż level. Co to wstyd się przyznać że grało się na piecu i kradło gierki? Bez sensu robić z ludzi debili. 

Odnośnik do komentarza

Lootboxy - TAK, ale za walutę w grze. Lubię losowość z paczuszek, stary nawyk z gier TCG w jakie się bawiłem. Dopóki nie wchodzi tam gotówka to mogą tam być i boostery do postaci i jakieś niewpływające na grę skórki do broni czy postaci.

Odnośnik do komentarza
Cytat

. Takze rozumiem, ze mlodszym i przyzwyczajonym do "szybkiego montazu i rzetelnego doboru materialu" moze sie nie podobac

 

Mi chodzi bardziej o następujące rzeczy:

 

-jego gimmick grania w słabe gry został już przemielony na milion sposobów

-jego przeklinanie jest mocno wymuszone

-gada jakby czytał z kartki, nic od siebie, jakby się dusił w temacie

-SEPLENI skur,wysyn xd

-nie potrafi ogarnąć dźwięku. heloł, typie, masz 120 tysięcy subksrypcji i dźwięk gorszy od magicala?

-gdy wypowiada się na jakiś temat na poważnie, to jest odkrywczy jaki instrukcja do cepa

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zagrajmy w crapa to padaka dla gimbazy ale niestety sa to filmiki, ktore potrafia zgarnac pod 100k wyswietlen. I tylko w tej serii przeklina. Gadanie z kartki? To chyba w crapie wlasnie, albo ostatnio w recenzjach gier. Niestety. Jego czytanie zza kadru brzmi ch.ujowo, sztucznie i nie ma plynnosci. Masz wrazenie jakbys slyszal wypracowanie licealisty. Dlatego zawsze uwazalem, ze najlepiej mu wychodzi gadanie na kanapie. Seplenic sepleni ale gdyby wedlug wady wymowy, akcentu itd. dopuszczac ludzi do yt to 99% kanalow pl by zniknelo. Z dzwiekiem to nie wiem o co biega, moze o to jego intro, ktore faktycznie jest zawsze glosniejsze od reszty filmu. Powazne tematy ogarnia dobrze jesli sam w nich bral udzial, inaczej to wychodza takie kwiatki jak ostatnio, ze "zrozumcie ea, oni wydali duzo $ na licencje SW wiec odbijaja to sobie lootboxami".

 

Ma tez inne grzeszki, jak np. na strimach co jakis czas "udaje", ze czegos nie wie jesli dotyczy to innego jutubera. Cos tam slyszal, cos tam przeczytal ale on to sie nie zna i nie wie. A tym czasem drama na 3/4 pl jutuba. No ale kto wad nie ma. Przynajmnej mi osobiscie dobrze sie sluchalo o komiksach, ksiazkach, muzyce, latach 90, gierkach w bigboxach itd. A teraz kredyt wziety na chalupe to na pierwszy plan pojda ubi raki i inne farm simulatory czy co tam podrzuci Koso.

 

A propos, ironizowanie na twitterze Kosa z osob gardzacych lootboxami to tez niezla beka. No ale prowca taka dola ze trzeba bronic by gierki, ktore wydaje (CoDWW2 i Destiny 2) nie dostaly rykoszetem kalu po wybuchu go.wno bomby od EA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to niech spiedala kopać rowy dla gdkia zamiast mydlić tym swoim językiem, co tylko oszukuje i wącha szmal, bo tak mu kazali, serio nie da się go słuchać. Wiadomo Quaz jego kolega, tyle, że on ma olej w głowie i wie jak robić jutobowe filmy i jakieś pojęcie ma i nie nawala tymi lamerskimi lets plejami jak ten debil grek z akropolis.

Odnośnik do komentarza

@Mejm ostatnio na TT Koso się oburzył, że na PPE napisali o mikrotransakcjach w nowym CODzie, nazwał to clickbaitem i że to tak naprawdę tylko kosmetyka i dodatkowy exp. 

 

:reggie:

 

Niesamowite jak Koso kiedyś wielki antyfan FPSów oprócz Bioshocka, teraz wielki fan Destiny czy COD’a. No ale wiadomo jak ktoś wydaje teraz te gry to inaczej gadać nie będzie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mi się odechciało go śledzić jak wszczynał jakieś wojenki między konsolarzami a blacharzami albo pisał o złotówkach na Steamie i podpisywał "PAMIĘTAJCIE KTO WAM PIERWSZY O TYM POWIEDZIAŁ". Oczywiście pierwszy nie był i jak mu to wytknąłem ze źródłem to ani nie zmienił ani nie usunął wypowiedzi atencjusz jeden.

Odnośnik do komentarza

KILu to jeszcze w ogóle w gierki gra? :kaz: Bardzo dobrze go wspominam, pomocny i bezkonfliktowy członek gierkowego community. Pomyśleć, że jakieś 15 lat temu czytałem jego posty na prgk, a z 7 naprawiał mi mojego złachanego DS Lite'a. No zleciało.

Odnośnik do komentarza

Ale bym zagrał w takie GTA VI w miastach przy granicy amerykańsko-kanadyjskiej, albo gdzieś w Górach Skalistych, ze śnieżkiem, skuterami śnieżnymi, zamieciami, szeryfami w jeepach. Praktycznie zawsze takie ciepło w tym GTA (nie liczę Liberty City, ale to klimat umiarkowany), a North Yankton było przepiękną odskocznią, ech. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...