Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj minęło 5 lat od pierwszej zapowiedzi PS4

ale ten czas leci :obama: 

Edytowane przez asax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10 godzin temu, XM. napisał:

Remaster od ea? No Wy korvy wydajcie wreszcie ME Trilogy w 60 klatkach i wszystkimi dlc'kami na płycie jak człowiek.

a może zamiast tego jakaś dobra gra, np Dead Space? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o EA, to jedyne na co czekam od nich, to "Dante's Inferno" we wstecznej na XO. Gre posiadam, ale konsoli już nie, chętnie bym zagrał ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja czekam na kolekcję Takedown, Revenge i Dominator w 4K/60fps, obsługą HDR, oraz online, jako przystanek przed kolejną odsłoną, w starym stylu

no to se poczekam xD

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, MaZZeo napisał:

A może po prostu nowy Burnout? Nie, bo trzeba pokracznego need for speeda rzeźbić.

Ludzie z Criterion to tam jak na galerze zaprzęgnięci do robienia VR pierdoł z uniwersum SW czy innego modelu jazdy poduszkowcem w Battlefroncie :pawel: 

• Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiedziałem gdzie się tym podzielić, mam nadzieję ż nikt tu nie odbierze tego jako CW.

W niedzielę byłem u szwagra na obiedzie. Patrzę na gierki a tam nie licząc 3 Fifek, BF1. Mówię wezmę, sprawdzę, co mi tam.

Gurwa pani co to jest za gó wno. Odpaliłem kampanie. Sprawdziłem te różne scenariusze. Boże jakie to bezpłciowe, jakieś takie bez celu. Przysięgam jakby tak wyglądały wszystkie gierki rzuciłbym to hobby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Multiplayera już nie odpaliłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlatego cieszmy się, że jest Japonia, bo na zachodnim rynku poza rzadkimi wyjątkami multigówienka i gierki skażone political correctness

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Rozi napisał:

Multiplayera już nie odpaliłeś?

Dla mnie każdy multiplayer to zło czy TLoU, BF czy coś innego więc przez ten tryb nigdy gierek nie oceniam.

Pisalem to o singlu. Mp pewno ma dobry jak tyle osób gra ale ja omijam sieciowe doświadczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano singiel w BF1 to w ogóle parodia nad parodiami, te gry to tylko liczą się w multi i nic poza tym. Jak ktoś nie gra w multi i się tym segmentem nie interesuje to wiadomo, że ta gra to balas nad balasami w sp.

Edytowane przez Faka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W singlu dziadostwo, oczywiście, że tak. Ale prolog jest cudowny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, balon napisał:

Dla mnie każdy multiplayer to zło czy TLoU, BF czy coś innego więc przez ten tryb nigdy gierek nie oceniam.

Pisalem to o singlu. Mp pewno ma dobry jak tyle osób gra ale ja omijam sieciowe doświadczenia.

Eeee BF to multi, singiel to nic ciekawego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj rozpoczęła się konferencja DICE, którą otworzył  Phil Spencer w której opowiadał o swojej wizji branży:

warto posłuchać bez uprzedzeń i z otwartą głową.

Phil mówi m.in o porażce pierwszej prezentacji Xboxa One,  czym była spowodowana i jak zmienili się dzięki niej. Chwali również serie Uncharted i Zelde. Opowiada o roli gier multiplayer, a także o toksyczności środowiska graczy

Edytowane przez asax
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta