Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Trailery:

Gta 4 > Gta 5

 

Klimat:

Gta 4 > Gta 5

 

Fabuła:

Gta 4 > Gta 5

 

Ost 

Gta 4 > Gta 5

 

Postacie 

Gta 4 > Gta 5

 

Miasto (nie wsie)

Gta 4 > Gta 5

 

Opad szczeny w dniu premiery 

Gta 4 > Gta 5

 

Model jazdy 

Gta 4 > Gta 5

 

Wymiany ognia

Gta 5 > Gta 4

 

Gameplay 

Gta 5 > Gta 4

 

Technikalia 

Gta 5 > Gta 4

 

Dla mnie w dniach premiery to Gta4

było/jest lepszą częścią względem piątki  i na bank głębiej w sercu. Chodź tu wiadomo to są takie wybory na poziomie 10- a 9+ Piękna seria, piękne gry.

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

jedyni którzy się jarali modelem jazdy w GTA IV to ci bez prawa jazdy.

 

Yhy. Na premierę GTAIV miałem już prawko z 7 lat tak więc ten tego cwaniaczku :problem:

 

Jest tak jak Pupcio pisze to jest gierka video, a nie realne życie. Oczywiście, że z realizmem miał mało wspólnego (ten z GTA IV) i następca miał go bardziej realnego ale był jakiś taki hmm zwyczajny. Ten z czwórki dawał mi banana , ten z piątki trochę mnie usypiał, to cała różnica. No ale z drugiej storny wiem, że jest on z gatunku kochasz lub nienawidzisz, więc kopii nie będę kruszył z tak wybitnymi i doświadczonymi kierowcami jak np user Rozi.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jeszcze napisz, że jesteś starszy i w ogóle mądrzejszy, bo starszy = mądrzejszy, Jezus Maria. Jeżdżę na tyle długo, że potrafię stwierdzić, że model w GTA IV jest słabszy od tego w V i tyle, Colinie Mcrae.

Odnośnik do komentarza

@Pupcio

 

Pupcio ale to Mazzeo pisał dla beki z tym prawkiem, ja mu odpisałem w tym samym celu. Ponadto Rozi wyjaśnił nam że jest na tyle doświadczonym i dobrym kierowcą, że jest w stanie stwierdzić jaki model jazdy jest lepszy/realniejszy w gierce z gatunku sandbox, gdzie skakanie ze spadochronu z wieżowca czy latanie odrzutowcem po mieście to izi pizi.

 

ps ciekawe czy Rozi ma pozwolenie na broń jak gra w BFa? :kaz:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Hmm model jazdy w IV nie był idealny bo trzeba było być czasem aż nadto skupiony przy pokonywaniu zakrętów, ale miałem w tym jakąś dziką satysfakcję a w V? No nie wiem zero emocji wywoływal, mocno casul oriented a to co zrobili z motorami to zbrodnia (zwłaszcza to jak się jezdzi na sanchezie) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Fizyka samochodów w GTA4 jest o niebo bardziej realistyczna od tej z GTA5. Samochody w GTA4 miały swoją masę, którą było czuć w trakcie jazdy, pracowały w nich zawieszenia, powstawały przeciążenia. Widać to zarówno w systemie kolizji(w 5 samochody zachowują się jak z gumy) jak i np. prowadzeniu na różnych nawierzchniach. W 4 lepiej czuć prędkość. Samochody w GTA5 mają lepsze hamulce i mniej się niszczą.

 

GTA5 jest dużo bardziej arcade'owe.

Pamiętam jak w którejś gazetce pokazali pierwszy screen z zapowiadanego GTA4:

 

grandtheftautoivss_2.jpg

 

Ale się do niego tasowałem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grałem niedawno w czwórkę pierwszy raz na naprawdę mocnym kompie i na najwyższych ustawieniach graficznych (a nie tej spier.dolonej wersji na ps3) i to jak ta gra nadal robi, gurwa. Te animacje, fizyka, żyjące miasto, połysk samochodów to coś pięknego. Dziesięć lat od premiery brzmi tak samo dziwnie jak to, że od premiery Vice City minęło tyle samo czasu (16 lat) ile od czasu akcji gry (1986) do jej premiery (2002).

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...