Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie zapomne jak na amidze cisnęliśmy z bratem w mortal kombat i warlordsy na tury, potem z kuzynem w toca race driver 2 na splicie na pc i miliony h w pesa na konsoli z kumplami

 

dziś przez brak czasu jest z tym ciężko, brat nie umie juz w gierki, kuzyn jest siwy i gruby na slowo gierki puka sie w czoło ale na szczęście jest xbox live i forumek <3 pewnie bede cisnal az na starosc refleks spadnie na tyle ze bede mial laga jak kokoszaman i to bedzie czas by umrzeć (*)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam Sylwestra z kuzynem jakoś koło 2000, za oknem fajerwerki a my w Quake'a napier,dalaliśmy :pawel:. Imprez noworocznych było sporo od tego czasu i jedne pamiętam mniej, drugie bardziej, a tej nie zapomnę. Później w podstawówce jeździłem do kumpla na weekendy czasami to cały dzień gierki napier,dalaliśmy, idealna opcja bo własna matka wtedy nic nie marudzi, że za długo przy komputerze a ziomek miał strasznie wyluzowanych rodziców (że go to zniszczyło w końcu to już inna sprawa, ale wtedy miałem z 9-10 lat i było fajnie). Gorky 17 do 5 nad ranem, Twierdza Krzyżowiec i jakieś inne pctowe sztosy z gazetek rodzaju CD-Action ew. za serii klasyki za 20 zł. Gimnazjum to z kolei wkręcanie się w czasy PS2 i PS3, miałem ziomka srogiego konsolowca któremu ojciec kupił PS3 niedługo po premierze, chodziłem do niego grać na jakimś byczym jak na tamte czasy 40-calowym TV jeśli dobrze pamiętam i nie mogłem uwierzyć jak dobrze taki np. MGS4 może wyglądać. Po graniu jeszcze siadaliśmy oglądać śmieszne filmiki na milanos.pl i śmiechom nie było końca. Good times. Później trzeba było się zająć nauką, zaczęły się imprezki, picie alkoholu, ogólne życie towarzyskie i jakoś tak gierki mniej lub bardziej odeszły na boczny tor aż do studiów.

Odnośnik do komentarza

Ja najmilej z młodości wspominam 2 rzeczy. Turnieje w fife 98 we 3 graliśmy na hali dwoch na klawiaturze i 3 na myszce;). Druga to psx kolegi. Ja miałem amige a potem pc. Konsole dopiero ps2 ale kolega miał ps one. Jak wybrałem się  z kumplem do niego to z nocowaniem w weekend napierdalalismy w gierki. Wpierw był crash do śmierci i zmiana ( taki muliplayer na jeden pad), potem tak samo graliśmy w mgs bez rozumienia połowy dialogów. Liczyły się akcje i kto dojdzie dalej bez wykrycia albo kto pokona bossa. Po roku kolega dostał drugi pad i wtedy się zaczęło. Tekken szczególnie 3 i odkrywanie filmików poszczególnych postaci miedzy walkami z kolegami. Iss czyli wczesny pro evo który pokazał że fifa nie ma szans. Potem było gt i pierwsze tak realistycznie wyglądające wyścigi. Pamiętam że powtórki wyglądały jak życie dla nas i każdą oglądaliśmy. 

 

Kolega raz w wakacje się ze mną zamienił ja mu przywiozłem (autobusem!) Komputer z monitorem i grami baldurs gate (oryginał), diablo i dungeo keeper a on dał mi na 2 tygdonie psx z spyro, crashem, tekkenedem i kilkoma innymi grami. Pamiętam że spyro przeszedłem 1 i 2 w całości i na pewno crasha 2. Wszystkim domownikom  pokazywałem filmiki w tekkenie;). Grałem przez te 2 tygdonie pewnie 10 h dziennie wychodząc tylko aby pograć w kluchy z kolegami. 

 

 

Także jestem graczem ukształtowanym przez pc ale najlepsze wspomnienia mam z psx kolegi:D

 

 

Odnośnik do komentarza

rowniez cale dzeicinstwo przegralem na pececie i nie zaluje bo gierki w tamtym czasie na blache robily strasznie, a moimi wtedy ulubionymi gatunkami byly fps, turowki, point & click oraz rpg 

 

na psx chodzilem do kumpla lub kuzyna i nigdy nie zapomne jak w dwojke gralismy w Drivera jeden kierowal, a drugi byl pilotem i krzyczal w ktora strone skrecac xDD

Odnośnik do komentarza

https://www.eurogamer.net/articles/2018-07-23-layoffs-onrush-developer-evolution-driveclub-director-rushy-let-go

Cytat


The developer of Driveclub has been hit by layoffs after its latest game, OnRush, failed to set tills ringing.

Driveclub and OnRush director Paul "Rushy" Rustchynsky - the face of both games and of the studio itself - is among those let go, multiple sources close to the studio have confirmed to Eurogamer, alongside other senior members of the team.

 

 

w fulla nie gralem ale beta byla padaczna, mimo wszystko szkoda chlopakow

Odnośnik do komentarza

Jacyś fani Klonoa na forumku? Nie wiem czemu, ale zupełnie nie miałem pojęcia co to za gra do wczoraj. Teraz jak tak patrzę, to wersja na PSX wygląda supcio, wersja na PS2 uruchomiona na emulatorku to kosior, wygląda przeklimatycznie, a teraz jeszcze ogarnąłem, że jest remake na Wii. Oj chyba będzie grane.

Odnośnik do komentarza

 

bo dawno nie było wspominek kurrrrrrłaaaaa kiedyś to były trailery gta :nosacz3:

 

ehh, perfekcja. tak się robi 3 bohaterów. jasne i wiarygodne motywy działania, brak robienia kur,wy z logiki jak w V.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...