Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Polecam filmik. Początek jest trochę o burzliwej genezie serii, ale potem DF pokazuje jak bardzo zaawansowany technologicznie był Soul Reaver. Gex Engine na którym powstał, był pierwszym silnikiem wykorzystującym streaming tekstur 3D w czasie rzeczywistym (czyli duży obszar bez loadingów), co było podwalinami do tego co dziś jest standardem w open worldach. Do tego chodził w nieco większej rozdziałce niż większość gier z PSOne (takie PSX-owe full HD :D), wykorzystywał fajne sztuczki w kolorach tła, duplikację obiektów, a nawet technologię graficzną wykorzystywaną podczas walk w Final Fantasy 7 (!). Technicznie zjadął taką Zeldę: OoT na śniadanie, chociaż miał też pewne wady. O tym i o tamtym w fajnym wspominkowym filmie sprzed roku ;)

Odnośnik do komentarza

https://www.resetera.com/threads/ign-to-scrub-filip-miucin-from-site-almost-completely-after-even-more-plagiarism-surfaces-read-op.62038/page-50#post-11485955

XDDDDDDDDDDDD nawet swoje cv splagiatował, co za (pipi) typ. ciekawe ile takich ananasków te yebane igny i inne polygony trzymają. ta branża zaczyna się robić coraz bardziej rakowa


 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

 

Ale to była wspaniała gierka.

 

tylko 1,5h? myślałem, że gra się w to wieczność

 

podobnie miałem z gierką Crisis Beat, za małolata grałem w ten tytuł dniami i nocami, a po ograniu jej z 3-4 lata temu przeszedłem ją z kumplem w godzinkę

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Crytal Dynamics budzą największy podziw wśrod developerów. Niesamowite jaką historię przeszli i jak bardzo odznaczali się w branży - stworzyli wiele niezwykłych silników do gier i potrafili je wykorzystać na maksa. Gdy jakiś stawał się przestarzały, to tworzyli następny, a przy okazji dobre gry zawsze robili (pamięta ktoś Project Snowblind?). Uratowali w zasadzie Tomb Raidera.

 

Disney w ogóle miał świetną dywizję od gier. W czasach PSX-a czy PS2, ich gry pachniały sporymi budżetami.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
17 godzin temu, Mejm napisał:

Chyba nie bylo slabej gierki na podstawie disneyow. A w krolu lwie na pc u kumpla pierwszy raz uslyszalem dzwiek inny nic pc speaker.

 

Jak to "zaczyna"?

gierki na licencji disneya powędrowały na rynek mobilny, co już powinno mówić o ich jakości i modelu biznesowym 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, MBeniek napisał:

Może jak spider-man zarobi grube miliony, to disney się ogarnie

Przecież już się ogarnał zlecając Spidermana i Avengersów dobrym devom. Zabrać EA SW, dać Obsidianom i będzie git.

Odnośnik do komentarza

IMO cała ta nagonka na obecne produkcje na telefony przesadzona. Może inaczej: jest w tym segmencie ogromny potencjał, zwłaszcza dla posiadaczy topowych modeli. Przyznam że po zobaczeniu Asphaltu 9 na Galaxy S8 opadła mi kopara że gry na mobilki mogą tak wyglądać. Jeśli twórcy postawią na dedykowane sterowanie dla podłączych przez bluetooth kontrolerów to z chęcią rzucę się w wir grania mobilnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.