Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie jest tak że będzie to oficjalna zapowiedź multiplatformowego projektu nad jakim pracowali przed wcieleniem do MSS? Wątpię by był to Xbox/W10 ex.

 

nie wiem czy ma to jakieś znaczenie i czy wpływa to na ciareczki. Ale to multiplatforma, a wydawcą jest Take Two 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oni napisał:

nie wiem czy ma to jakieś znaczenie i czy wpływa to na ciareczki. Ale to multiplatforma, a wydawcą jest Take Two 

 

Nie ma znaczenia, to tylko stwierdzenie faktu. Jestem wielkim fanem multiplatformowego New Vegas, więc wszystko co miałoby się zbliżyć do tego poziomu to dla mnie insta-boner.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o skalę projektu to ma to być mniej więcej poziom hellblade. Widok tpp. Ja tam czekam.

 

TGA w tym roku zapowiada się nawet nieźle, oczywiście jeśli chodzi zapowiedzi, same nagrody to nikogo. MP4, avengers project, teraz to rpg, pewnie coś od Sony i M$. No jakby gala była w nocy z piątku na sobotę, to by się jeszcze obejrzało, a tak to tylko rano się nadrobi wszystkie zwiastuny.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kermit napisał:

nie ex? a to nie jaram sie

eh, myslalem ze jaranko urus a tu zmalał 

8 minut temu, Mojave napisał:

Arcanum to takie bardziej crossover steampunka z magia. Ale jest troche podobne.

Nie widzę niczego steampunkowego na tych screenach. 

 

A Arcanum w top 10 gierek ż y c i a także kiedyś chciałbym dostać coś w klimatach. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MBeniek napisał:

Jeśli chodzi o skalę projektu to ma to być mniej więcej poziom hellblade.

Hellblade robiło przecież 16 osób....

 

a projekt Obsidian wydaję się znacznie większy

https://www.resetera.com/threads/obsidian-talks-about-their-new-larger-budget-rpg-is-a-new-ip-humorous-published-by-take-two.11116/

 

skąd takie informacje? 

 

ok, znalazłem źródło

https://www.gameinformer.com/b/features/archive/2017/12/14/take-two-announces-new-publishing-label-private-division.aspx

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Damn, thatgamecompany wchodzi w multiplatformy? Zawsze miałem ich za 2nd party Sony.

Współpraca z sony skończyła się już jakiś czas temu. Mieli z nimi umowę tylko na 3 gry (flow, flower i journey). W tym roku nawet wydali już jakąś gierkę na ios.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...