Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieprzerwane uczucie że nowy Star Fox Zero to tak naprawdę wypisz wymaluj nigdy nie wydany Star Fox 2 z paroma dodatkowymi bajerami. Niech mi nie wciskają że długo nad tym tytułem myśleli. Ewidentnie sam Miyamoto nie ma pomysłów na serie skoro wykorzystują patenty z przed 20 lat....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Mam nieprzerwane uczucie że nowy Star Fox Zero to tak naprawdę wypisz wymaluj nigdy nie wydany Star Fox 2 z paroma dodatkowymi bajerami. Niech mi nie wciskają że długo nad tym tytułem myśleli. Ewidentnie sam Miyamoto nie ma pomysłów na serie skoro wykorzystują patenty z przed 20 lat....

 

Ale to właśnie prawie każdy fan chciał. Brak udziwnień z chodzonymi misjami (które zawsze były kupiaste), po prostu powrót do korzeni.

Odnośnik do komentarza

Jakoś się nie zgodzę, w ostatnich latach gdzie nie pisało się o Star Foxie na Wii U to tylko można było wyczytać iż ludzie chcieli aby grę robiło Retro i stworzyło jeszcze lepszą przygodówke rodem ze star Fox Adventures. Sam się pod tym podpisuje. Uwielbiam oryginalną serię gdzie głównie latam ale po przejściu SFA o wiele bardziej uważam iż seria nadaje się na świetną przygodówkę z wykorzystaniem po prostu arwinga i całej reszty jako dodatek tak jak było to pierwotnie w SFA. Sam czekam na Zero bo mnie kręci ale zwyczajnie bardziej wolałbym Star Fox Adventures 2 z odpicowaną grafą (do dziś pamętam to zaj.ebiste futro Foxa).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I don't like it, zwłaszcza że postacie mogłyby śmiało tak wyglądać w grze a z tego co widziałem to nawet nie podskakują wersjom Adventures. Cóż wybrali sobie kiepską datę premiery bo 20 dni wcześniej wychodzi Fatal Frame a 14 dni później Xenoblade X więc będę miał w co grać. Poczekam aż stanieje, no chyba że wymyślą zacną limitkę jak dwie powyższe gry będą miały to co innego ;-)

Odnośnik do komentarza

I don't like it, zwłaszcza że postacie mogłyby śmiało tak wyglądać w grze a z tego co widziałem to nawet nie podskakują wersjom Adventures. Cóż wybrali sobie kiepską datę premiery bo 20 dni wcześniej wychodzi Fatal Frame a 14 dni później Xenoblade X więc będę miał w co grać. Poczekam aż stanieje, no chyba że wymyślą zacną limitkę jak dwie powyższe gry będą miały to co innego ;-)

 

Postacie są zrobione w stylu okładek z wersji SNESowej/N64.

Odnośnik do komentarza

Pewnie zrobią bundle'a jak ma od niedawna Captain Toad i dorzucą miałkie Amiibo aby ludzie się rzucili na dodatkowe zewnętrzne pudełko ;-) 

 

A okładka wiem że jest wzorowana na starych odsłonach ale osobiście mi się nie podoba (jak i w przypadku pierwszych odsłon) gdyż bardziej przypomina mi okładkę jakiejś bajki disneya itp i owszem dla dzieciaków ta okładka będzie się rzucać w oczy bo jest pod tym względem je.bitna ale mnie akurat nie pasi. Kwestia gustu ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To się ostatnio chwali w Big  N, żadna produkcja od końcówki zeszłego roku (za wyjątkiem Super Smasha) nie chodzi za wyżej niż 169zł a można dorwać i taniej. Dobry ruch z ich strony bo jednak cena swoje robi i więcej osób weźmie podczas premiery. Jak samemu mi się uda znaleźć za 149 z przesyłką to nie omieszkam łyknąć. 

Odnośnik do komentarza

 

Pojawił się pierwszy preorder- w Ultimie za 169,90. Jest więc szansa że będzie do dorwania za 140-150zł, za tyle pewnie się skuszę.

 

Jak będzie do zdobycia za 149 na premierę, to byłoby zayebiście. 

 

 

Mówisz i masz :)

http://konsoleigry.pl/gry-na-wiiu/5525-star-fox-zero-wiiu-045496334840.html

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

A czy podobnego mniemania nie miałeś przy Super Mario Maker? Raczej z wypowiedzi nawet Miyamoto można odnieść wrażenie iż to pozycja którą raczej trzeba sprawdzić samemu w domowym zaciszu a nie na targach czy mini pokazach. Jeszcze się wstrzymam ale raczej pre-order w na początku listopada zamówię bo szkoda nie dać mu szansy. Zresztą w końcu to Miyamoto i nie wierze aby tytuł był jednak średniakiem (dalej uważam iż Platinum Games swoje jeszcze zrobi a to co pokazują to stary build zanim jeszcze się za to PG zabrało).

Odnośnik do komentarza

A czy podobnego mniemania nie miałeś przy Super Mario Maker? Raczej z wypowiedzi nawet Miyamoto można odnieść wrażenie iż to pozycja którą raczej trzeba sprawdzić samemu w domowym zaciszu a nie na targach czy mini pokazach. Jeszcze się wstrzymam ale raczej pre-order w na początku listopada zamówię bo szkoda nie dać mu szansy. Zresztą w końcu to Miyamoto i nie wierze aby tytuł był jednak średniakiem (dalej uważam iż Platinum Games swoje jeszcze zrobi a to co pokazują to stary build zanim jeszcze się za to PG zabrało).

 

Przy Mario Maker uważałem, że tytuł będzie GOTY w domowym zaciszu :lapka: Jasne, ze lepiej bedzie sie obcowac z tym starfoxem w domu na spokojnie, a i do sterowania sie przywyknie, ale mi generalnie jakos starfoxy dupy nie urywaly ;) 

Odnośnik do komentarza

Skoro jemu StarFoxy nie pasują to po czym blanciu oceniasz jakość gier? Zapytaj sam siebie czy poprzednie części Ci odpowiadały, przecież dostaniesz to samo tyle że 2/3 razy więcej bo jak na razie ukazali dopiero ze 3 lokację na krzyż a mogę się założyć że będzie tego znacznie więcej. Osobiście jestem ciekaw sterowania i z chęcią po niego sięgnę bo zwyczajnie do platynowych mam zaufanie (a Miyamoto w swojej karierze jak dla mnie tylko raz popełnił faila w postaci Wii Music). A naprawdę do tej pory jak widzę to najwięcej osób narzeka na skomplikowane sterowanie którego nie da się ogarnąć w 5 minut (jak za łatwo źle, jak za trudno też źle - nie dogodzisz współczesnemu odbiorcy). 

Odnośnik do komentarza

Jak już rayos nie chce kupić w pre orderze gry nintendo to znaczy że naprawdę musi być cienko. Szkoda bo to byłby pierwszy star fox w moim życiu.

 

Olaboga, ja wiem, że aspiruję na człowieka nintendo 2015 w polsce (LAJKOWAC facbook.com/rayosmowi) ale, że mam taki wypływ na ludzi to nie wiedziałem :O

 

Przede wszystkim - mi starfoxy jakoś nigdy nie pasowały. Są nudne i nieciekawe, dla mnie oczywiście. Star Fox Zero wydaje się kolejną częścią lotów na szynach i nawalaniu do wrogów, to zwyczajnie nie dla mnie. Co nie znaczy, że komuś innemu może się nie spodobać :) Najlepiej sam po prostu zdecyduj czy chcesz zagrać czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...