Skocz do zawartości

Star Fox Zero


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie dlatego człowieka aż coś ciśnie jak patrzy co robią z tą marką.

Dla mnie Star Fox Zero to taki ochłap - może i będzie smaczny, ale to tylko ochłap.

Natomiast byłbym zachwycony połączeniem Star Fox Adventure ze Star Fox N64/3DS. Po takim scaleniu dostali byśmy pewno wykwintne danie,  które nasyciłoby nas jak należy, a także które oddawałoby świetność tej marki.

 

@balon z Pikminem się zgadzam, ale Kirbi jest raczej silniejszy ^^

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie, Pikminy to mały geniusz i jedynie uważam że pewnie w żadne RTSy nie grasz i dlatego Cię nudzi. Fakt specyficzna seria ale słaba na pewno nie jest. Dla mnie jedna z najważniejszych obecnie marek Big N i taki Kirby swoją bezpłciowością może im mini trzewiki czyścić. A już jakiś czas temu pisałem, najlepszy Star Fox to Adventures bo Fox McCloud i jego ekipa aż sie proszą o prawdziwą grę action-adventure a nie wiecznie rail shootera i jeżeli kiedykolwiek moje modły się spełnią (czytaj: MercurySteam/Retro Studios stworzą kolejną część Adventures) to biorę w ciemno....

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony - smutno.

 

Z drugiej - świetna decyzja. Może wycisną trochę więcej błyskotek na ekranie, żeby casuale nie psioczyły (bo dalej zapominają, że gra wyświetla dwa niezależne obrazy w 60 fpsach....). A w dodatku gra wychodziła w niefortunnym momencie, zaledwie kilkanaście dni przed Xenoblade X i ciężko byłoby wcisnąć w budżet.

 

A tak dopracują i wydadzą gdzieś w lutym. Mi pasuje i się jaram. 

Odnośnik do komentarza

Jak nic Kamiya wparował z butem do biura Miyamoto i rzekł "This game looks like shit I do every day, I need time to fix it so go make yourself useful and do something!" xD 

 

I dobrze, ogram własnie MGS'a, Fatal Frame'a a całą zimę spędzę przy Xeno i witaj wiosno z Foxem >: D

Odnośnik do komentarza

Prawie wszystko co pokazali na TGSie tego roku w przypadku Sony to wychodzi w zasadzie na wszystkie jeszcze wspierane platformy, więc po co przepłacać? Osobiście preferuje jakość nad ilość, bo bardziej niż nie przejścia danej gry to nie znoszę przechodzić grę po łebkach rzucić ją w kąt z napisem "zaliczona". Dzięki temu do końca października będę męczył MGS'a (bo po co się śpieszyć?) przyjdzie Fatal Frame który przez miech śmiało umili mi czas (a może ew. w końcu wyjdzie Oddworld w eShopie) a potem już Xeno X i śmiało mija cała zima. I wiedziałem że Platynowi w życiu nie pozwolą na wypuszczenie Star Foxa w takiej formie jaką pokazali na E3, co mnie cieszy bo widać że chcą grę dopieścić jak należy a nie wydawać pół produkt z tytułem Star Fox "bo fani i tak się rzucą".

Odnośnik do komentarza

A ja uważam co innego. Raz iż build który do tej pory cały czas pokazywali był bardzo nierówny (co oznacza iż to co pokazywano na targach jest starą wersją), dwa na TGSie i Gamescomie nie pokazano niczego kompletnie nowego, więc sądzę że zmiany są wdrążane od dobrych kilku miechów (a dokładnie w momencie gdy Nintendo ujawniło iż od początku roku nad grą pracuje Platinum Games). Osobiście uważam iż Platynowi nie musząc przejmować się ogólnie samym gameplayem spokojnie zdążą (lata produkcji przy Bayo 2 na pewno swoje zrobiło). Jestem pozytywnie nastawiony bo tytuł nie pojawi się wcześniej niż w marcu-kwietniu a więc mają dobre 5 miesięcy na samo dopieszczenie wyłącznie szaty graficznej. Kto jak kto ale Platynowi podołają ;-)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jako iż nikt nie wrzucał porównania względem E3 2015 a Nintendo Direct z przed paru dni to wrzucam link poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kwq22FN2MSo

 

 

Znacząco jednak widać różnicę i to iż Platynowi wzięli się do roboty nad tą Nintendowską kupą. Cieszy tym bardziej iż mają czas do prawie końca kwietnia więc 5 miesięcy w zapasie spokojnie sprawi iż gra będzie prezentować się naprawdę ładnie (platynowi brzydkich ogólnie gier nie tworzą). 

Odnośnik do komentarza

Już na E3 wyglądało to dobrze. A w nowym trailerze nie widzę żadnych zmian graficznych... I nie wymagałbym dużo. To Wii U. To dwa oddzielne ekrany w 60 fpsach, gdzie dzisiejsze superprodukcje na PS4 nie moga utrzymac 30 fpsach na jednym ekranie.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.