Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Forza 5 miała, tak jakby, darowane to że miała tyle conentu. Gra się obroniła sprzedażowo i w mediach faktem że był to tytuł na launch konsoli, pierwsza next genowa symulacja. No i nowością były chociażby auta open wheel.

 

FM6 musi być czymś reklamowane, nie będą przecież mówić że "ma tyle samo aut i tras co FM4, 4 letnia gierka". Moim zdaniem pewnikiem jest cykl dnia i nocy oraz warunki atmosferyczne, ale raczej nie będzie to dynamiczne - raczej jedynie do ustawienia przed wyścigiem.

 

Liczę też na lepszą grafikę...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz FM5 i na tych dopakowanych trasach jak Alpy czy Praga grafika + 60 FPS topi twarz, a gra była robiona na prowizorycznych devkitach i SDK. Do tego ten model jazdy  :fsg:

 

Jestem teraz pewien, że przynajmniej moje realistyczne oczekiwania zostaną spełnione. O grafikę i wydajność nie ma co się martwić. Ciekawe tylko czy uda im się wprowadzić jakieś nowe ciekawe ficzery.

 

Na dynamiczną pogodę i zmiany pory dnia raczej bym nie liczył, bo T10 to chyba jedyny developer na konsolach, który stawia na betonowe 60 FPS i zerowy tearing. Dla nich brak spadków o chociażby 5 FPS to jest kwestia idei całej serii FM i dlatego zawsze sobie zostawiają pewien zapas wydajności na sprzęcie.

 

Ale alternatywne warunki na trasach są do zrobienia w tej jakości.

Odnośnik do komentarza

taa... już widzę te wystąpienia Dan'a i to jego pieprzenie o pasji, sraniu i jaka ta gra będzie cudowna

 

z każdą nową odsłoną gra jest cięta na kawałki, coraz uboższa w zawartość czy potraktowana po macoszemu społeczność i bankowo fm6 nic nowego nie wniesie - no chyba że więcej opłat za dodatkową zawartość

Odnośnik do komentarza

A to tak spytam się teraz serio, bez żadnego hejtu, bo nie wiem. Paczki z samochodami do Gran Turismo są niby darmowe ? Albo jest ich jakoś dużo mniej ? 

Ja tych DLC z samochodami nie popieram i ich nie kupuję, ale dla mnie ilość samochodów w podstawce jest wystarczająco duża i nie mam jakiejś nie wiadomo jakiej chcicy na nowe autka. W nowej Forzie na 100% będzie ich sporo więcej niż w piątce, tak samo z trasami i ogólnie wszystkim, więc myślę, że każdy powinien być usatysfakcjonowany zawartością tego co jest już na płycie z grą biorąc pod uwagę, że kosztuje 200zł. Jeśli, jednak ktoś jest maniakiem Forzy i cały rok w nią gra to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokupić parę autek :) I wilk syty i owca cała.
Jechanie po Forzie za to, że ma małą zawartość biorąc pod uwagę to, jak często wychodzi i to, że nie ma tutaj jakiś śmiesznych standardów to chyba żart jest.

Odnośnik do komentarza

co nazywasz żartem? 

że po 2 latach jeżdżenia w ligach puszczam pawia na widok fm4

że jak widzę content w fm5 to mi się odechciewa tego brać

 

kariera która usypia i nie stanowi żadnego wyzwania 

co mi po autach, nawet tych z podstawki kiedy nie ma gdzie nimi jeździć

 

oj, jakie to t10 dobre bo dało n-ring w fm5 w paczu, śmiech

społeczność już od trójki domaga się nowych tras, forum pęka od postów a piątka wykastrowana w tym temacie że głowa boli

 

deszcz? noc? x360 za słaby? xone też?

no byśmy wam dali ale wiecie... 60fps, tym razem kupcie sobie na osłodę nową paczkę aut którą wycięliśmy względem poprzedniej części 

 

jak dadzą te warunki pogodowe takie jak w fh2 to ich wyśmieję

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja chciałbym, aby w końcu był dobry soundtrack, przygodę z FM zaczałem od 3 części i tam jest świetny soundtrack, w FM4 średni, a w FM5 nie istnieje..... oby w FM6 była na prawdę dobra muza ;)

 

 i trochę jest racji w tym że Turn10 powoli spada na pysk, o ile FM3 było świetne pod każdym względem, to FM4 mozna nazwac patchem do FM3, tak FM5 to krok wstecz(tylko grafika lepsza)

Edytowane przez rafcio007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.