Skocz do zawartości

Fire Emblem Fates


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne tak jak cooper pisze. Ja sam miałem taką kilku sekundowa myśl cebulaka czy nie sprzedać za all za 550. Tak jednak popatrzyłem i powiedziałem nie - sa ludzie, którzy nadal czekają i trzeba byc świnią aby kupic limitke i odsprzedać ja za wieksza cenę osobie, której bardzo zalezy na takich rzeczach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem tą prostszą wersje podobno i wybrałem najwyższy poziom . Jak to jest ta prostsza wersja to nie wiem jak ten conquest musi być trudny.  Na razie po 3 h jest moc:D Dawno mnie gra na 3ds tak nie wciągnęła. Już wiem że kupie za 80 zł w eshopie conquesta. Tutaj pytanie mam . Na początku w menu mam możliwość kupienia conquesta ale nie mam możliwości kupienia tej 3 kampanii. Pisze jak klikam że nie można ściągnąć. Wiadomo jak to kupić?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dziewczyna się dorwała i się uzależniła. Nawet podejść nie mogę. Z tego co widzę, stary dobry FE.

 

A no i wkręciła mi się pioseneczka którą śpiewa jakaś babeczka. Co jakis czas słyszę ja z głośników 3dsa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się wahał, którą 1 część wziąć to bierzcie conquesta, misje bardziej zróżnicowane, fabuła bardziej mroczna i ciekawsza, a gry mają tyle różnych wariancji poziomów trudności, że nawet świeżak da sobie radę.

Gry różnią się od siebie znacznie, fabuła jest trochę inna, ale jest zupełnie inny set postaci, plansze są prawie wszystkie inne, cele misji też. Nie są to te same wydarzenia z innej perspektywy, a dwie osobne ścieżki "co by było gdyby".

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak ma się poziom trudności do Awakening? Zrobiłem już prawie 30h w Awakening na hard z perma death i się zastanawiam czy Fejtsów na insane nie machnąć. Czym się w ogóle różni insane od hard - przeciwnicy mają wyższe poziomy, jest ich więcej, dostajemy mniej XP?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...