Skocz do zawartości

Fire Emblem Fates


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale choojnia Panowie... Co prawda chciałem, ale głównie dla 3 kampanii na jednym karcie i artbooka...

 

No cóż, kupi się używkę, dopłaci ileś do cyfry(albo, jak będzie, wydanie complete), a jeśli będzie jakiś artbook konkretniejszy na sprzedaż oddzielnie, to w sumie nawet ok.

 

No ale jest jakaś nikła nadzieja na dodruk.

 

@Starh, uważasz, że jakby rzucili 500 sztuk na kraj to w kilku sklepach by po kwadransie znikało? Zastanawia mnie ile sztuk EK BSecond dali, to nadal można dostać(choć tu nie było powodów do niepokoju z dostępnością).

Odnośnik do komentarza

powiem tylko jedno jako fan fire emblem . TO JEST PO(pipi)ANE . Nie macie godności człowieka aby tak przepłacać :D Nintendo i ich udziwnione wersje. Pieprze ich kupuje normalną grę. bez dodatkowych kampanii .... to już ruchanie klientów. Nintendo przez te limitki i amiibo to największy rak branży ostatnio. Wydają remastery, udziwnione wersje byle amiibo albo limitkę dopchać. Skoro to FE ma mieć kilka kampanii to czemu albo nie wydali np dwóch gier w jakimś odstępie albo nie upchali na jednego karta?  Wkurza mnie to jako fana fire emblem .

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

powiem tylko jedno jako fan fire emblem . TO JEST PO(pipi)ANE . Nie macie godności człowieka aby tak przepłacać :D Nintendo i ich udziwnione wersje. Pieprze ich kupuje normalną grę. bez dodatkowych kampanii .... to już ruchanie klientów. Nintendo przez te limitki i amiibo to największy rak branży ostatnio. Wydają remastery, udziwnione wersje byle amiibo albo limitkę dopchać. Skoro to FE ma mieć kilka kampanii to czemu albo nie wydali np dwóch gier w jakimś odstępie albo nie upchali na jednego karta?  Wkurza mnie to jako fana fire emblem .

juz nie przesadzaj, dwa scenariusze i dlc w fajnym wydaniu za 299zl, division z season passem prawie 400zl. To dosc niszowa seria, Awakening mialo byc ostatnia czescia, ja tam wspieram ich z przyjemnoscia, malo takich strategii sie robi teraz. Edytowane przez Shen
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

3 gry na jednym karcie za 300zl - rak 

 

the division z dlc podzielonym na cały rok za 500zł  - całuje rączki 

 

 

:teehee:

 

Gry z dodatkami w stylu steelbooków, figurek (amiibo), plakatów, pocztówek, artbooków za 180-230 zł - rak

Star Wars Battlefrond suche pudełko z płytką za 250 zł + 300 za season passa rozbitego na cały rok - całuje rączki

 

:teehee:

Odnośnik do komentarza

 

3 gry na jednym karcie za 300zl - rak 

 

the division z dlc podzielonym na cały rok za 500zł  - całuje rączki 

 

 

:teehee:

 

Gry z dodatkami w stylu steelbooków, figurek (amiibo), plakatów, pocztówek, artbooków za 180-230 zł - rak

Star Wars Battlefrond suche pudełko z płytką za 250 zł + 300 za season passa rozbitego na cały rok - całuje rączki

 

:teehee:

 

Po prostu typowy posiadacz PS4, tfu.

Odnośnik do komentarza

No jak ja klikałem "Kupuje i place" to bylo 14 dostępnych. I wywaliło błąd. Fuck this.

 

Zresztą aukcja dalej się listuje w wyszukiwaniu ze statystykami, że 14 dostępnych. Czyli jakiś cwaniak musiał wziąć całość.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...