Skocz do zawartości

Fire Emblem Fates


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Było na Amazon.fr przez 15 sekund  :reggie:

 

dobra, zamówiłem z http://jeux-video.fnac.com/a9552793/Fire-Emblem-Fates-Heritage-Collector-3DS-Jeu-Nintendo-3DS  Oczywiście już nie ma.

Najwyżej anuluję, jak mi się uda wziąć z Amazon UK w rozsądnej cenie.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja dzisiaj złożyłem preorder na edycję specjalną w games4you, mają dostać trochę sztuk więc jest szansa.

 

ps. cena 299zł

 

Na miejscu w sklepie zamówiłeś? Przez net?

Na miejscu.

 

 

Dzięki za info. Wysłałem do nich maila z zapytaniem o tę grę. Zobaczę co mi odpiszą. Może na Allegro wrzucą i wtedy wezmę.

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie, jedno mnie zastanawia: tego będzie tak mało, że wszyscy się rzucają, czy jest jakiś mega hajp... Limitkę Xenoblade na Wii U bez łaski można dostać, tak samo limitkę Majora's Mask na 3DS. Może to jakiś chwilowy owczy pęd i na początku czerwca będzie gra leżała w sklepach. 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

To samo było mówione o Limitce Project Zero. Ba pojawiały się newsy gdzie do Hiszpanii zmniejszono dostawę egzemplarzy nawet do 60% bo tak mało miało ich być. Wszelaka panika i s.ranie po krzakach a teraz gdzie nie wejdę tam Project Zero za parę złociszy więcej niż na samym początku w pierwszych pre-orderach. Osobiście mam wygrzane na takie coś, nasze sklepy wstydu nie mają i sami próbują doić z graczy kasę (tak mówię o Tobie Electronic Dreams). Jak pojawią się limitki przed premierą w owych sklepach za 300zł to biorę jak nie to nic nie stracę bo mogę kupić całą edycję tyle że osobno a nie będę wydawał 400zł czy więcej tylko po to aby mieć artbook wielkości pudełek od gier na Wii U i dwustronny plakat. 

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze, nikt Ci nic nie zagwarantuje. Może będą leżały, a może nie. Ja obstawiam w tym przypadku konkretnym, że nie.

 

Też raczej się trzeba skłaniać do tego, że na serio mało zrobili, inaczej w Stanach by nie powstawały petycje o dodruk :]

 

Chociaż fajnie by było aby jednak, no.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

 

Jak zawsze, nikt Ci nic nie zagwarantuje. Może będą leżały, a może nie. Ja obstawiam w tym przypadku konkretnym, że nie.

 

Też raczej się trzeba skłaniać do tego, że na serio mało zrobili, inaczej w Stanach by nie powstawały petycje o dodruk :]

 

Chociaż fajnie by było aby jednak, no.

 

 

W przypadku NIntendo nie polecam sugerować się Stanami. Raz iż PZ w ogóle w fizycznej formie nie dostali, dwa u nich w ogóle nawet jeszcze z czasów Wii musieli się prosić o Xenoblade'a i The Last Story gdzie u nas nawet na spokojnie limitki zapowiedzieli. Z kolei Europejski oddział dość mocno skupia się na JRPG w Europie co nawet obecnie reklamuje Angielski wydział Big N reklamując już wydane i nadchodzące RPGi w tym roku na 3DS'ie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...