Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

a co ma wifi do transferu danych? tak sie sklada ze ja korzystam z neta lte z plusa i tam jest niestety limit danych ( w reklamach pisza ze jest bez limitu, ale to zwykle farmazony i pjerdolenie zeby zwabic klienta). W kazdym razie ja mam wifi w domu i tak zamierzam grac oraz korzystac ze skype na pc. Mysle ze skype wciaga malo pakietow, tak samo jak granie online.

Odnośnik do komentarza

ja sie zamotałem słysząc o skypie na komórce bo wziąłem pod uwage wykorzystanie pakietów w abonamencie komorkowym które mają limity. zapominiałem że mając w domu wifi można net w komorce właśnie z tego wifi brać, z kolei mam net z UPC po kablu i bez limitów, więc kolejny raz nie wzialem pod uwagę że ktoś może miec mobilny internet w domu i wifi w domu też ma limity, w takiej sytuacji troche lipa, nie wiem ile skype tego bierze ale przesył głosu pewnie troche jednak waży

Odnośnik do komentarza

mozna miec net po kablu i router wifi

No tak, ale rozmawiamy o czyms innym. Ja mam internet w domu LTE, ktory ma limit danych i jest internetem radiowym. Kiedys mialem Neostrade, ktora byla po kablu i bez limitow. No niestety, tu gdzie mieszkam teraz moge sobie o internecie po kablu tylko pomazyc. Wy macie z tego co sie zorientowalem "normalnego" neta po kablu. I to taka roznica.

Odnośnik do komentarza

działa debilnie jak całe nintendo

 

musisz wejść w ikonke znajomych

198tefragdayvjpg.jpg

i wpisać ręcznie ich numer - jak wpiszesz to tej osobie nic sie nie pojawia, musisz jej tutaj na forum o tym powiedzieć, albo zadzownić xD (lol) i jak jej powiesz "wpisałem cie, wpisz mnie też" i ta osoba cie wpisze to wtedy widzicie się w znajomych.

 

kombinatoryka i debilizm tego rozwiązania do dziś mnie załamuje, ale takie jest nintendo, co zrobisz? nic nie zrobisz

 

 

gdy na innych konsolach wystarczy znać czyjś login, albo zobaczyć sobie liste loginów "spotkanych" w grach online - i na tej podstawe wysłać wiadomość zapraszającą, a osoba zapraszana naciska zgode i już jesteśmy znajomymi.

ale to zbyt wygodne rozwiązanie dla nintendo.

nie da sie wyszukać znajomych, trzeba dostać od nich numer, i nie można go dostać poprzez konsole tylko komunikując się np przez forum. i jak się wpisze ten kod to osoba wpisana nie ma pojęcia że próbujesz ją dodać do znajomych. musisz jej na forum o tym powiedziec... nie wiem co oni ćpali

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dobra jak sobie chcesz, bez spiny, jeszcze brakuje żebyśmy sie zaczeli kłócić w jedynej nieskalanej wojenkami tablicy ;p

chociaż dla formalności - ja też nabiłem grube setki solo i online a mimo to mam ochote zacząć na spokojnie od wioski

 

 

btw przypominam że w firefoxie jest nowy komunikator głosowy -

https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-hello-video-and-voice-conversations-online#w_start-a-conversation

 

być może będzie wygodniejszy niż skype, można by go wypróbować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...