Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzialem mozna spotkanych ludzi zapraszac do znajomych to juz duzy plus wzgledem wymiany kodow. Ale chyba wyslac wiadomoaci do osoby ktora nie jest z nami w gh sie nie da.

 

btw pamietajmy o wymianie guild card. To daje dodatkowe mini questy w singlu - mozna duchy spotkanych lowcow wysylac na mini questy

Odnośnik do komentarza

ide coś zjeść bo nic nie jadłem dzis i zdechne.

 

szybko zjem ale jak by co możecie iść na najarale bezemnie bo ja mam już to co trzeba ale jak zjem to dołącze

 

jak wam sie uda to krzxyczcie to możemy zrobić szybko HR2 i pofarmić gore magale

do urgenta potrzeba tylko jeszcze rathian, khezu i rekina czyli luzik

Odnośnik do komentarza

ja ciagle jestem na hr1 [;

 

ale chyba questy moge robic bez przeszkod

 

 

jakis error wyskakuje przy tych disconnectach?

 

 

moze to przez moj internet was wywalalo, niech ktos inny zalozy gh

 

 

 

(pipi) czemy w tej grze/3dsie nie ma zadnej opcji invite albo chociaz wysylania krotkiej wiadomosci "jestem online/chodzmy ubic jakiegos smoka"

 

(pipi)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

działa dosyć dobrze, mnie raz wywaliło

ale niektórych wywalało dosyć często, tylko pytanie czego to była wina czy gry czy ich netu.

 

zresztą na wifi zawsze może sie trafić jakieś zerwanie połączenia. na ps3 jak używałem wifi to od czasu do czasu mi zrywało, a na kablu praktycznie nigdy. wiadomo że na 3dsie kabel odpada.

ale pomijając to i pomijając czyjś wadliwy internet to jest ok

 

 

jedyne co wkurza i to bardzo że nie można ludziom wysyłać żadnej wiadomości że się jest chętnym do gry albo że sie ich zaprasza itp. jedyna opcja żeby zobaczyć innych graczy to kliknąć menu znajomych i zobaczyć czy są dostępni - ale to jest słaba metoda bo trzeba by to robić co chwile a pozatym gracz-host może w tym czasie być na queście i jak sie do niego wejdzie to można czekać 15 min.

 

 

dlatego mam pomysł!!!

czy każdy z nas tutaj ma smartfona?

wymieńmy się mailami- a jak ktoś nie chce to niech założy nowego pod MH. dzięki temu będziemy mogli pisać do siebie na google talku albo wysyłać maile poprostu - i komórka nam zapipczy i da nam znać że ktoś chce sie z nami skontaktować, bedzie można odrazu zobaczyć że ktoś zaprasza do gry albo pyta o chęć grania itp.

to chyba najlepszy sposób w przypadku kompletnie słabej infrastruktury na 3ds.

bo pisanie na forum też wymaga żeby druga osoba odświeżała to, tak samo lista znajomych w grze.

 

a wiadomość która zapipczy na telefonie nie wymaga od nas ciągłego odświeżania bo poprostu dziwięk da nam znać że ktoś sie kontaktuje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie ccodziennie pracuje do 20 wiec ok 20:20 moge grac.

 

co do komorki to mysle ze warto. Potrzebujemy metody ktora dzwiekiem odrazu powiadamia o tym ze ktoś cos chce. Gdy sie gra niewygodnie jest co chwile sprawdzac forum

 

jesli ktos ma lepszy pomysl to dajcie znać.

Smsy wymagają podania telefonu a pewnie mało kto chce ujawniac numer na forum.

ale mail to raczej nie problem zwlaszcza ze mozna zalozyc nowy adres na gmailu tylko dla mh zeby nie podawac prywatnego.

 

serio zrobmy tak chyba ze ktos ma lepszy pomysl.

ostatnie dni pokazaly ze jest to potrzebne i przydatne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.