Skocz do zawartości

Opcje na ferie zimowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam szanownych podróżników. Szukam jakiś opcji na rodzinne wyjazdy zimą w polskie góry. Z racji odległości w grę raczej wchodzę Karkonosze (choć jak macie jakieś fajne opcje w Tatrach to też poproszę).

Priorytetem nie są narty raczej żeby było dobre jedzenie, dość spokojnie, rodzinnie. Ważne żeby było co robić tam z dziećmi jakiś fajny basen, bawialnie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Daleko. Tak na 4 noce na szybko to lipa. Mam Pleja miejscówkę w kajecie ale bardziej na wiosnę / lato.

 

Jak coś dodam że Gołębia i

Sandrę Spa w Karpaczu mam sprawdzoną. Świetne miejsca ale cena szczególnie w Gołębiu jest odpowiednikiem dobrych miejscówek w Alpach więc trochę lipson.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.01.2016 o 09:54, balon napisał:

Podbijam jakiś rodzinny fajny hotel w Karpaczu / Szklarskiej ważne żeby był jakiś fainy basen i dobre jedzenie no i standard jako taki aby za dużo sebów nie było. Gołębia i Sandre Spa znam ale może w końcu coś innego ?

Ktoś coś ?

Tatuśkowie, coś,  coś?

Odnośnik do komentarza

Zawsze wybieralne Karpacz i Golebiewskiego, ewentualnie Sandrę Spa ze względu na wielkie baseny, bawialnia i ilość atrakcji jakby śniegu nie było, teraz z powodu tego Parku Dinozaurów dla juniora myślę nad Szklarską ale jakoś nie mogę doszukać się tam podobnych obiektów. Ktoś był w tym hotelu Kryształ w Szklarskiej? Bo wygląda mi najlepiej pod kątem atrakcji i obiektu dla rodzin z dziećmi.

 

 

 

Oooo dopiero zobaczyłem ten link z tym Blue Mountain Resort.

MichAelis byłeś tam? 

Odnośnik do komentarza

Fajnie jest, chyba najbardziej luksusowy w szklarskej teraz. Wiem, ze lubisz golebiewskiego, ja już rzygam nim. Dlatego szukalem czegos nowego. Troche mniejsze to po prostu jest, mniejszy przemial ludzi.

I jak mowilem to jes nowka, dopiero co otwarte, to jeszcze sie staraja.

Odnośnik do komentarza

Uj wsio zajęty wyedy kiedy chcemy:/

 

Czuję, źe w tym roku Sandra Spa będzie grana w takim razie (chyba że ten Kryształ w Szklarskiej jakąś dobrą ofertę mi przyśle). Gołębiewskiego w tym roku skreśliłem bo już przesadza 430 zł za dobę za osobę dorosłą ze zniżką z ich złotą kartą. W tamtym roku na ferie 340 było ze złotą kartą. Pewno tak podniósł aby szybko zarobić na Pobierowo, bo pociągnie go to strasznie, oj pociągnie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

A widzisz już nie. Zrobili nowy łącznik z tarasem letnim (obok zewnetrznego jacuzzi) u góry aby nie przechodzić przez restauracje.

Kozacki obiekt. Nawet suszarka do strojów basenowych jest xD

Jak narazie mega jestem zadowolony. Zdecydowanie lepiej niż u Gołębiewskiego. Właśnie z sanek wróciliśmy. Obok w Jakuszycach 1m śniegu uaaaaa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra wróciłem z tego Białego Kamienia. Tak jak obiecałem napiszę odczucia. W skrócie (jak ktoś będzie chciał więcej info to walić na priv - jeden user już skorzystał i mam nadzieje, że pojedzie na te kilka dni z rodzinką;) ), najlepszy hotel rodzinny w jakim byłem. Jest wszystko to co mają molochy (duża część basenowa, olbrzymi wybór jedzenia - od owoców morza po strawę iście bamberską -, bawialnie, animacje i w h uj innych atrakcji jak to w takich hotelach) jednak przy tym jest to mega kameralny hotel (66 apartamentów), przez to nie czujesz się jak w molochu, nie ma tłoku, jest cisza itp. do tego ta lokalizacja na zboczu góry. Po więcej detali zapraszam na priv ale takie rzeczy jak świeżo wyciskane soki na śniadanie, własny codziennie z rana pieczony chleb na zakwasie, 2 godzinny dziennie (rano i wieczorem) z zakazem wstępu na baseny dla gówniaczków, czy specjalne pojemnik w łazience na pieluchy (hermetycznie zamknięty, z pochłaniaczem zapachu) i wiele innych patentów to rzeczy, których nie uświadczy się w 9 na 10 hoteli. Obiekt zarówno dla par bez dzieci jak i całych rodzin.

 

aaaa było tak zaje biście, że przedłużyłem pobyt o dodatkową dobę.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, znajomi chcą się wybrać do Zakopca na koniec lutego. Nie byłby to wyjazd narciarski, trochę połazić po górach, ale pewnie po jakimś bardziej lajtowym szlaku, pewnie Krupówki i nie wiem co tam się robi w Zakopanem (oprócz chlania-oczywistość). Nigdy nie jeździłem na nartach, nawet zimą nie byłem w górach w sumie. Stąd moje pytanie- czy mogę tam jechać ze zwykłymi ciuchami (można w jeansach iść połazić, czy mam wypier.dalać i się nie wydurniać? Nie mam nawet traperów z prawdziwego zdarzenia, tylko jakieś tam zimowe buty ecco, żadnej kurtki do łażenia salomona- no dosłownie nie mam nic z takich ciuchów stricte w góry). Można tak (nie)wyekwipowanym jechać, czy bezsensu i należałoby się zaopatrzyć- nie chcę też być wytykany palcami za jeansy na trasie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Blaise napisał:

Słuchajcie, znajomi chcą się wybrać do Zakopca na koniec lutego. Nie byłby to wyjazd narciarski, trochę połazić po górach, ale pewnie po jakimś bardziej lajtowym szlaku, pewnie Krupówki i nie wiem co tam się robi w Zakopanem (oprócz chlania-oczywistość). Nigdy nie jeździłem na nartach, nawet zimą nie byłem w górach w sumie. Stąd moje pytanie- czy mogę tam jechać ze zwykłymi ciuchami (można w jeansach iść połazić, czy mam wypier.dalać i się nie wydurniać? Nie mam nawet traperów z prawdziwego zdarzenia, tylko jakieś tam zimowe buty ecco, żadnej kurtki do łażenia salomona- no dosłownie nie mam nic z takich ciuchów stricte w góry). Można tak (nie)wyekwipowanym jechać, czy bezsensu i należałoby się zaopatrzyć- nie chcę też być wytykany palcami za jeansy na trasie.

 

No problem w tym że jak się wpie,rdolisz w wysoki  śnieg albo breje to masz automatycznie buty mokre, i spodnie. To już lepiej jedź do decathlona i kup najtansze spodnie i buty.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Blaise napisał:

A hu.j w te góry, lecę do Turynu w marcu.

Ale wiesz, że Turyn to praktycznie przy górach jest? 

 

Godzinę temu, balon napisał:

Zapodaj dokładną wylotu i przylotu, datę. Wylot z Okęcia?

Wydaje mi się, że spier.dolix mial na myśli polskiego busa xD

6 godzin temu, S(pipi)ix napisał:

mam do sprzedania dwa bilety do wiednia w marcu na weekend, 60 pln sztuka jakby ktos chcial

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...