Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz jeszcze aktywną misję "Doctor's order" to w tej lokacji nie zbieraj ECHO. Gdzieś w połowie (tam gdzie jest legowisko Bloodwinga) będzie pomieszczenie ze skrzynią, a obok 4 kartony z których wyskakują legendarne midgety i czasem Jenkins (który jest potrzebny do lvl1 wszystkich chalenge'y gdybyś celował w platynę albo aczwimenty). Dobry loot wyrzucają tylko musisz mieć aktywną tą misję i nie zbierać echo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na normalu nie ma Legendarnych Midgetów, a jedynie zwykłe, które nie wyrzucają za często dobrego lootu. Otwórz kilka razy złotą skrzynię w Sanktuarium i coś wpadnie z karabinów.

 

Wczoraj Pleju pytał o postacie z TPSa odnośnie rekomendacji do grania, więc nagrałem małą próbkę możliwości Atheny :) Pierwszy filmik jest spoiler free, drugi jest w lokacjach z fabuły i zawiera jednego bossa (3:15-4:33), więc jak ktoś nie grał to niech pominie ten fragment.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nisha to najbardziej przepakowana postac. Nie ma sensu grac na poldystans bo wszystko ginie zanim dotrzesz do delikwenta. Jedynym zgrzytem jest health bar, ktory niknie w oczach, ale kilka kombinacji w build'zie i mozna stworzyc potwora. Podbilem wszystkie postacie do 70go lvl i tylko Nisha plynalem przez lokacje.

Athena z drugiej zas strony...Bullpup w prawej, Apsis w lewej i wszystko ginie. Nie jesf zla jesli sie wie jak jej uzywac.

Odnośnik do komentarza

UVHM jeszcze nie ruszyłem. Jak dobiję do maksymalnego levelu to coś wrzucę z tego poziomu.

 

Po tym jak zobaczyłem drzewko Nishy to wiedziałem, że będzie miała potężny power (duży dmg po killu, critical autoaim itd.) i czułem, że nie da mi takiej frajdy przy pierwszym przechodzeniu. O Pani Szeryf wypowiem się bardziej jak już ją ogram.

Athena spodobała mi się od początku, a jej skille wykorzystują nowości wrzucone do TPSa jak np. niska grawitacja i Butt Slam. Gladiatorka jest wszechstronna postacią, bo można postawić zarówno na defensywę, żywioły albo ataki melee. Jej główny element to Shock, oraz Fire, ale ten jest ograniczony z powodu zmniejszonej ilości lokacji z atmosferą.

Odnośnik do komentarza

Na normalu nie ma Legendarnych Midgetów, a jedynie zwykłe, które nie wyrzucają za często dobrego lootu. Otwórz kilka razy złotą skrzynię w Sanktuarium i coś wpadnie z karabinów.

 

Kurde, znowu coś pochrzaniłem. Byłem pewien, że wyskakiwały legendary. No ale na normalu grałem sam i nie wiedziałem o nich jeszcze, a później zdaje się, że z Square'em i jego ekipą trzaskaliśmy tą lokację na tvhm. Nie pamiętam już. Pamiętam za to, że mi rozpieprzył Jenkinsa na którego polowałem.

Odnośnik do komentarza

Hmm jak tak patrze to mało zabawy wg mnie, ale power ma konkretny. Dwie Maggie robią swoje.

 

@Yap

Orientujesz się czy dalej można zdobywać Bullpup'a zaczynając nową grę? Mam w maszynie, ale boję się pobierać na aktualnym levelu, żeby się nie okazało, że się nie da ponownie.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem już to wczoraj. Showdown i dobry rozwój drzewek potrafią zrobić z Nishy maszynę do zabijania ale ma jeden konkretny minus. Z dupy lockowanie na przeciwniku. Najlepiej widać to pod koniec gry gdzie pojawiają się guardiansi, a w szczególności Opha, które wypuszczają te małe gówna Putti. Zamiast skupiać się na głównym przeciwniku lockuje nas na tych leszczach i przy takim chaosie łatwo stracić orientacje. Ale czyszczenie plansz z żołnierzy daje radę mocno.

Odnośnik do komentarza

Hmm jak tak patrze to mało zabawy wg mnie, ale power ma konkretny. Dwie Maggie robią swoje.@YapOrientujesz się czy dalej można zdobywać Bullpup'a zaczynając nową grę? Mam w maszynie, ale boję się pobierać na aktualnym levelu, żeby się nie okazało, że się nie da ponownie.

Nie mozna. Spatchowali to jakis czas temu, ale zanim do tego doszlo siedzialem caly dzien nabijajac wszystkie elementy enforcable bullpupow dla moich postaci. Takze zaczekaj.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.