Skocz do zawartości

Borderlands: The Handsome Collection


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

jak byś był chętny po darmowym weekendzie w granie to mogę kupić i w sezonie ogórkowym (grudzień- styczeń) pograć teraz niby ściągnąłem pre sequel ale jak mam mieć czas na odpalenie tego przy takim nawale premier i gier do ogrania :D Jak wieczorem będziesz to możemy testowo pre sequel odpalić. B2 nie ściągałem nawet bo z dwóch darmowych gier to wybrałem w tą którą na x360 nie grałem :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Ja i bluber będziemy jutro zaczynać kampanię w The Pre-sequelu. Ktoś chce dołączyć? Granie bez spiny, oboje mamy pracę, inne gierki, wyjeżdżamy itd. więc na pewno nie będzie to rżnięcie po 10h dziennie, wszystko na luzie.

Gramy na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Czy ktoś z posiadających grę ma też season passa do Tales from the Borderlands? Jego posiadanie daje dodatkowy sprzęt w TPS, w tym shotguna Company Man, którego szukam w wersji shock. Jakby ktoś chciał się podzielić/duplikować/inne to niech da znać. W zamian mogę rzucić dobrym sprzętem w TPS/B2, zboostować postać itp.

Jakby ktoś miał też shotgun Bullpup w wersji shock na wysokim poziomie to też niech da znać.

Odnośnik do komentarza

No były z tym problemy, ale podawałem dawno temu rozwiązanie :)

 

W dniu 11.02.2016 o 08:47, Square napisał:

Ważna informacji dla posiadających Opowieści z Borderlands. Jeżeli pomimo posiadania SP nie dostaliście obiecanego lootu w TPS, wystarczy napisać do supportu Gearboxu. Po przedstawieniu kilku dowodów, wszystkie skórki i cały loot pojawi się w Concordii. Warto to ogarnąć, bo wśród ciekawych broni jest tarcza Naught, która ma zerowy recharge delay :)

Napisałem do nich jeszcze o dodatkowe skiny z Poker Night do BL2. Dam znać czy to też załatwią.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Grywam ostatnio sporo w Pre-Sequel, przechodząc wszystkimi postaciami (ostał się Jack jeszcze) i cały czas gra mi się zajebiście. Po resecie UVHM u Atheny, wczoraj wleciał dodatek Claptastic Voyage na 70 poziomie i jest to zdecydowanie mój ulubiony dodatek ze wszystkich dostępnych w serii. Szkoda, że do TPSa wyszedł tylko ten jeden.

Moja ulubiona misja poniżej.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam świeżo po wyjściu dodatku przechodziłem tą misję ze szrotowym loadoutem. Jezu...prawie rozwałką TV się skończyło. Ta muzyczka oczywiście prześladowała mnie przez kolejne tygodnie.

A tymczasem niedługo wychodzi Borderlands 2 VR na PS4. Fajnie, że coś się dzieje, niefajnie, że tylko na PS4, trza mieć gogle ni i zamiast koncentrować się na B3 wypuszczają tylko SINGLA i tylko na jedną platformę. Nikt tego nie chciał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pany, kiedyś już przeszedłem b2, ale kupiłem i będę jechał od nowa. Jaka postać polecacie dla najfajniejszej zabawy? Nie pamiętam kim grałem wcześniej ale to była na pewno jakaś standardowa klasa typu tank, z dodatkami ktoś tam podochodzil wiec wart posprawdzać innych.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.