Skocz do zawartości

WRC 5


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

dirt rally to jedyne co zazdroszczę pctowcom. ale spoko, zrobią betę na steam, dopracują i wypuszczą na konsole :teehee:

od gracza w wrc5 usłyszałem tylko że meh. na 360 by dupy nie urywało i było co najwyżej poprawne a co dopiero mówić o nowej generacji. pozostaje czekać do lutego na Seb Loeb Rally. może oni coś lepszego spłodzą. niestety dopóki Codemasters nie weźmie się za port D: Rally to na konsoli nie prędko uświadczymy dobrych rajdów bo w pCars2 z szutrami bym nie pokładał dużych nadziei. 

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie zgadzam się w wypowiedziach, że to zwykłe arcade. Kupiłem tę grę w ciemno i odpaliłem z duszą na ramieniu. Na szczęście odeszło studio Milestone bo na widok jego logo już mi się na wymioty zbierało.

Jako fan symulatorów, nie zawiodłem się, a wszystko za sprawą modelu sterowania. Po kilku godzinach zabawy (na padzie), odpaliłem WRC4 na PS3. Ta ostatnia to zabaweczka. W nowym WRC czuć (nareszcie!) ciężar auta. Mój ulubiony widok to maska ale tu często wybierałem zza auta. Samochody, mówiąc krótko, zachowują się majestatycznie. Nie przyspieszają w 3 sekundy i nie hamują w dwie. Wyprowadzenie z ciasnego zakrętu trwa jakiś czas, koła fajnie gubią przyczepność. Do hamowania trzeba się przygotować. Nareszcie czuć opór piachu czy żwiru.

Denerwuje mnie już porównanie do R.Burns bo ten był i umarł w sensie gry. Mi się przypomniało V Rally3. Ta gra była jakby eksperymentem z dziwnym i wymagającym modelem jazdy, ale wciągała. WRC5 jest inna od poprzedniczek (chwała Bogu).

Gdyby ten najważniejszy element został pokpiony, chyba bym się poryczał. Dżwięk silnika słaby, nawet bardzo, ale za to wydech nadrabia. Jeszcze nie słyszałem takich strzałów, a tak jest na rajdach. Odcinki wyglądają ładnie, auta średnio. Nie mogę się dopatrzeć czy trasy nie są posklejane w sensie tych samych odcinków. Jeśli wszystkie odcinki są autentyczne to dziękuję Bogu.

Przeraziły mnie powtórki. Nie mogę oglądać kurzu za autem bo kamera jest to na zderzaku, to gdzieś na antenie... na co to komu.

Największa wada to BRAK MISTRZOSTW! Cholera, to WRC i PS4! Możemy rozegrać wszystkie 13 rajdy i wszystkie odcinki, ale dostajemy tylko punkty. Po każdym oesie auto się regeneruje do stanu fabrycznego! Nie ma alei serwisowej, nie ma ustawień auta... jedziemy i zaliczamy, wszystko.

Co do muzyki to w rajdach i tak wyłączam, ale tu nie ma jej praktycznie nigdzie. Zabrakło też zdjęć, filmików, opisów. No i auta, tylko te podstawowe.

Moim zdaniem gra nie jest pełnowymiarowa, podobnie jak F2015.

Tak jak pisałem, całość nadrabia model jazdy. Mamy dwa lata na rynku nowe konsole, chyba mocne... gier jak na lekarstwo a twórcy z nas kpią, wypuszczając co prawda dość dopracowane produkcje, ale są to gry z małą zawartością, a WRC5 do nich się zalicza.

PS: wspomnieć należy jeszcze o wibracjach na padzie, których w zasadzie brak... właścicielom kierownic współczuję, bo pewnie zabrakło FF. Dlatego nigdy nie sprzedam PS3 i mojej kiery. Oby nadrobili coś w łatkach.

Edytowane przez Lucky77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
najlepsze było wrc evolved

 

Fakt. W ogóle w porównaniu do PS2, rajdówki na kolejne generacje to żart. Na PS2 było WRC4/Evolved, RBR, Colin 4, 2005, i każda z tych gier na swój sposób była świetna. 

 

A co do kierownic w WRC5 na PS3 zapytałem jeszcze czy przewidują wydanie patcha: 

 

"Producent nie przewiduje zmian w kwestii wersji PS3 oraz Xbox360."

 

Głupi producent

Odnośnik do komentarza

 

Jako fan symulatorów, nie zawiodłem się, a wszystko za sprawą modelu sterowania.

 

 

Lucky, no proszę Cię....

Model jazdy jest nawet fajny i dość przyjemnie się jedzie, ale do sima, to mu w ciul daleko.

 

Dziś może zabiorę do brata mojego thrustka T100 i zobaczę jak to będzie na tym kółku. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zabrałem grę do siebie i pograłem traszkę dłużej.

Muszę przyznać, że coraz bardziej mi się ten tytuł podoba. Na początku dałbym 5/10, a teraz skłaniam się nawet ku szóstce z plusem, a może nawet i siódemce :P

Tryb kariery jest wciągający i dość trudno oderwać się od konsoli. Sam model jazdy po którym to początkowo dość mocno jechałem potrafi czasem pokazać, że nie jest do końca taki bardzo arkejdowy i jakieś tam naleciałości sima nawet są :)

 

Niestety, ale gdy już się dość mocno nakręciłem i po przejechaniu 2 rajdów postanowiłem wyciągnąć z szafy kierownicę, to dostałem 2 solidne strzały w ryj.

Pierwszy obalił mnie na ziemię za sprawą braku FFB - kierownica lata bezwładnie jak szmata i nie mamy żadnego wyczucia co się dzieje z samochodem. Sytuację minimalnie ratuje włączenie auto-centrowania (T100 ma taką opcję), ale to i tak jest kibel i gra się po prostu źle.

Drugi strzał w ryj to totalnie skopane ustawienia dotyczące martwej strefy sterowania - gdy pozostawimy ten pasek na "0", to furą miota po trasie jak żydem po pustym sklepie, natomiast gdy dodamy jeden stopień na pasku, to dead zone jest zbyt duży i nie da się tak grać. Między 0, a 1 powinno być przynajmniej z 5 pozycji by szło to jakoś po ludzku ustawić.

 

Także póki co po mojemu gra na kierownicy Thrustmaster T100 jest niemożliwa, a szkoda, bo gra nie jest aż takim kiblem jakim się początkowo wydawała i szłoby z tym przyjemnie spędzić kilka wieczorków.

Odnośnik do komentarza

Evolved to była 1/2 WRC4 na PS2, przecież wycięli połowę tras. Kurde, gry od Evolution Studio kupowało się w ciemno. Dla tych gier, o których wspominacie, miałem jeszcze do niedawna Sony dwójeczkę. Codemasters, Evolution... dwie marki i tyle wspaniałych gier minionej epoki. Marzy mi się aby twórcy Colin/Dirt zrobili dobry symulator rajdów.

Pamiętam jak nie dali Force Feedback do pierwszej F1 na PS3 ... dupa i lipa bo właśnie miałem nową kierę. Ale wysłuchali chyba ludzi i załatali. Od tego czasu zarywałem nocki. Da się jednak. Nie rozumiem, jak może tego zabraknąć w nowej grze.

Cholera mnie bierze jak wydaję 200zł na połowę gry.

Co do WRC5 to ma sporo bugów i dziwi mnie dlaczego po włożeniu płyty nie pojawia się aktualizacja. Najbardziej symulacyjny patent to ten, kiedy pilot połyka mikrofon albo mdleje... tylko nie rozumiem dlaczego znikają strzałki.

Odnośnik do komentarza
Evolved to była 1/2 WRC4 na PS2, przecież wycięli połowę tras. 

 

Ale za to Evolved miało bardziej symulacyjny model jazdy, lepszego pilota i losowe wydarzenia na trasach. Coś za coś. ;]

 

Generalnie zawsze mówiłem że gdyby połączyć model jazdy z RBR, trasy z WRC4 i klimat z WRC: Rally Evolved to mielibyśmy idealną grę rajdową. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Początek nie napawa optymizmem. Dość żmudna szkółka rajdowa, którą chciałem tylko ukończyć jak najszybciej, uproszczone opcje i brak możliwości wyboru auta w kategorii junior, ale im dalej, tym zdecydowanie lepiej. Pierwszy rajd w karierze jeszcze bez szału, drugi już lepiej, a przy trzecim (Rajd Polski) grałem już z bananem na ryju. Zaznaczam, że grę kupiłem tylko dla singla, multi nie będę nawet odpalał. Nie patrzę na nią pod kontekstem sim/arcade, po prostu napaliłem się na klimat WRC i ta gra to był strzał w dziesiątkę. Jest to pierwsza rajdówka, w która gram wyłącznie z kamery na masce. Graficznie spodziewałem się czegoś gorszego i naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem. Jazda w deszczu, w gęstej mgle (Finlandia) czy szczególnie w nocy po lesie wygląda za(pipi)iście przy akompaniamencie wystrzałów z wydechu. Podoba mi się ten klimat. Gdyby Rajd Polski nie nazywał się Rajd Polski to i tak miałbyś nieodparte wrażenie, że jedziesz właśnie po naszym kraju (krowy, ciągniki, gospodarstwa, drzewa). Po x wyścigach model jazdy też jak najbardziej mi podpasował. Obawiałem się niepotrzebnie o dynamikę po obejrzeniu wcześniejszych gameplejów, a jest tak jak ma być - szybko i agresywnie. Pojawił się też syndrom "jeszcze jednego wyścigu".

 

0724499482_jak_dla_mnie_.jpg

Odnośnik do komentarza

Słabe 3/10

 

Nie polecam tego gówna nikomu w takim stanie w którym ją ogrywałem. Brak wsparcia dla kierownicy pominę i skupię się tylko na samej grze.

 

Animacja strasznie rwie i klatkuje co psuje płynny przejazd przez odcinki specjalne.

Wszystkie odcinki specjalne w grze w każdym kraju są tak skonstruowane że jedziesz praktycznie z zakrętu w zakręt i nie ma możliwości poczuć prędkość, brak jest prostych, no (pipi)a jak to w w(pipi)ia niesamowicie. 

Wiele odcinków w krajach zupełnie nie przypomina tych z rzeczywistości. Rajd Finlandii, Szwecji, Anglii są graficznie beznadziejne, Finlandia zupełnie nie przypomina Rajdowego GP, nie ma tutaj długich prostych, jedziesz bez przerwy z zakrętu w drugi zakręt. Tak samo Anglia, brak mgieł, deszczu. A Szwecja która powinna być lodowym odpowiednikiem Finlandii czyli szybko po śniegu tak samo nie ma prostych tylko same zakręty. 

 

Odcinki specjalne są beznadziejnie skonstruowane. Tylko Rajd Polski jest najfajniejszy ale to za mało żeby cieszyć się jazdą typową dla WRC. Owszem zdarzają się w kalendarzu rajdy gdzie jest mnóstwo zakrętów ale tym razem ktoś przesadził. 

 

Naprawdę nie polecam WRC 5 nikomu kto lubi rajdy. Poprzednia ekipa ogarnęła WRC tak jak to lubię, przynajmniej mam do zaliczenia jeszcze WRC 4 wiec mam nadzieje że poprawi mi to nastrój po tym szrocie. 

 

Totalny zawód :( 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Słabe 3/10

 

Nie polecam tego gówna nikomu w takim stanie w którym ją ogrywałem. Brak wsparcia dla kierownicy pominę i skupię się tylko na samej grze.

 

Animacja strasznie rwie i klatkuje co psuje płynny przejazd przez odcinki specjalne.

Wszystkie odcinki specjalne w grze w każdym kraju są tak skonstruowane że jedziesz praktycznie z zakrętu w zakręt i nie ma możliwości poczuć prędkość, brak jest prostych, no (pipi) jak to w w(pipi)ia niesamowicie. 

Wiele odcinków w krajach zupełnie nie przypomina tych z rzeczywistości. Rajd Finlandii, Szwecji, Anglii są graficznie beznadziejne, Finlandia zupełnie nie przypomina Rajdowego GP, nie ma tutaj długich prostych, jedziesz bez przerwy z zakrętu w drugi zakręt. Tak samo Anglia, brak mgieł, deszczu. A Szwecja która powinna być lodowym odpowiednikiem Finlandii czyli szybko po śniegu tak samo nie ma prostych tylko same zakręty. 

 

Odcinki specjalne są beznadziejnie skonstruowane. Tylko Rajd Polski jest najfajniejszy ale to za mało żeby cieszyć się jazdą typową dla WRC. Owszem zdarzają się w kalendarzu rajdy gdzie jest mnóstwo zakrętów ale tym razem ktoś przesadził. 

 

Naprawdę nie polecam WRC 5 nikomu kto lubi rajdy. Poprzednia ekipa ogarnęła WRC tak jak to lubię, przynajmniej mam do zaliczenia jeszcze WRC 4 wiec mam nadzieje że poprawi mi to nastrój po tym szrocie. 

 

Totalny zawód :(

Powiem tyle. Napisałeś świetną i prawdziwą recenzję gry WRC 5. Ja swego czasu recenzując WRC 5 dałem 3.5 na 10.

Masz absolutną rację. Gdy czytałem recenzję WRC 5 w PSX Extreme pisaną przez HIV (: śmiałem się jak bóbr.

HIV wystawił ocenę 6+ /  recenzja pisana była chyba na kolanie. Dla Mnie WRC 5 i nie tylko dla Mnie jak widać WRC 5

to totalne dziadostwo. Szkoda że HIV w swojej śmiesznej recenzji nie napisał jak naprawdę upośledzona jest ta gra. 

Animacja? w tej grze nie występuje animacja bo animacja tej gry to jakaś wielka pomyłka (ale według HIV'a da się grać)

Prowadzimy kartony a nie rajdowe auta. Do tego nudne jak flaki z olejem trasy i tak beznadziejna fizyka że że nie da się

tego gorzej zepsuć.  No ale woda w WRC 5 i kałuże to już naprawdę mistrzostwo świata. To przechodzi ludzkie pojęcie.

Grę dziadostwo - WRC 5 absolutnie absolutnie bardzo mocno absolutnie - nie można polecać innym graczom.

AMEN  

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie piszecie o Sébastien Loeb Rally Evo. WRC 5 jest dla mnie najlepszą "szutrówką" od czasów PS2. Model jazdy,grafika,dżwięki są rewelacyjne. Wszystkie odcinki specjalne o bardzo zróżnicowanej nawierzchni. Do bani są powtórki a największy zawód to brak mistrzostw. Generalnie można przejechać wszystkie odcinki nie bawiąc się w karierę, ale nie mamy wpływu na ustawienia wozów i brak alei serwisowej i za to spory minus. A szrot to robi Milestone. Jeśli o minusach mowa, to strasznie drogie DLC, które niedawno się ukazało.

 
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zastanawiam się czy nie piszecie o Sébastien Loeb Rally Evo. WRC 5 jest dla mnie najlepszą "szutrówką" od czasów PS2. Model jazdy,grafika,dżwięki są rewelacyjne. Wszystkie odcinki specjalne o bardzo zróżnicowanej nawierzchni. Do bani są powtórki a największy zawód to brak mistrzostw. Generalnie można przejechać wszystkie odcinki nie bawiąc się w karierę, ale nie mamy wpływu na ustawienia wozów i brak alei serwisowej i za to spory minus. A szrot to robi Milestone. Jeśli o minusach mowa, to strasznie drogie DLC, które niedawno się ukazało.

 

 

Co za brednie wypisujesz ? grałeś w WRC 5 SAME BREDNIE!!!!!!!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ NIE WIESZ - NIE GRAŁEŚ - NIE PISZ - NIE OKŁAMUJ GRACZY.

Dziękuję za uwagę. Minus leci jak złoto, za kłamstwa które wypisujesz.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

Zastanawiam się czy nie piszecie o Sébastien Loeb Rally Evo. WRC 5 jest dla mnie najlepszą "szutrówką" od czasów PS2. Model jazdy,grafika,dżwięki są rewelacyjne. Wszystkie odcinki specjalne o bardzo zróżnicowanej nawierzchni. Do bani są powtórki a największy zawód to brak mistrzostw. Generalnie można przejechać wszystkie odcinki nie bawiąc się w karierę, ale nie mamy wpływu na ustawienia wozów i brak alei serwisowej i za to spory minus. A szrot to robi Milestone. Jeśli o minusach mowa, to strasznie drogie DLC, które niedawno się ukazało.

 

 

Co za brednie wypisujesz ? grałeś w WRC 5 SAME BREDNIE!!!!!!!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ NIE WIESZ - NIE GRAŁEŚ - NIE PISZ - NIE OKŁAMUJ GRACZY.

Dziękuję za uwagę. Minus leci jak złoto, za kłamstwa które wypisujesz.

 

 

Za takie bzdury nie ma banów? Człowieku to jest forum, a Lucky77 wyraził swoją opinię, do której ma pełne prawo. Poza tym z tego co pisze, można wywnioskować, że dobrze zapoznał się z grą, więc może ochłoń i zrób sobie przerwę od komputera.

Edytowane przez maztika
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zastanawiam się czy nie piszecie o Sébastien Loeb Rally Evo. WRC 5 jest dla mnie najlepszą "szutrówką" od czasów PS2. Model jazdy,grafika,dżwięki są rewelacyjne. Wszystkie odcinki specjalne o bardzo zróżnicowanej nawierzchni. Do bani są powtórki a największy zawód to brak mistrzostw. Generalnie można przejechać wszystkie odcinki nie bawiąc się w karierę, ale nie mamy wpływu na ustawienia wozów i brak alei serwisowej i za to spory minus. A szrot to robi Milestone. Jeśli o minusach mowa, to strasznie drogie DLC, które niedawno się ukazało.

 

 

Co za brednie wypisujesz ? grałeś w WRC 5 SAME BREDNIE!!!!!!!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ NIE WIESZ - NIE GRAŁEŚ - NIE PISZ - NIE OKŁAMUJ GRACZY.

Dziękuję za uwagę. Minus leci jak złoto, za kłamstwa które wypisujesz.

 

 

Za takie bzdury nie ma banów? Człowieku to jest forum, a Lucky77 wyraził swoją opinię, do której ma pełne prawo. Poza tym z tego co pisze, można wywnioskować, że dobrze zapoznał się z grą, więc może ochłoń i zrób sobie przerwę od komputera.

 

Wyraził swoją opinię. HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA następny mądry. Powiadasz że grał w WRC 5 a ja wiem jedno 

TEN KOLEŚ KŁAMIE!!!!!!!!!!!!!! Wbij to sobie do mózgu. Zrób sobie przerwę od forum młody. IDŹ NA ROWER !!!!!

IDŹ NA SANKI!  A NIE SIEDZISZ NA FORUM I PISZESZ BZDURY JAK TWÓJ KOLEGA.

Zresztą ja zaraz idę na rower.

NASTĘPNY KTÓRY WYPISUJE BREDNIE.

Dziękuję za uwagę. 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że rower ci dobrze zrobi i ochłoniesz, bo czytać się tego nie da.

Dzięki bracie - będę testował nową grupę(pipi) i mamy mały spotkanie w lesie z maniakami rowerów.

Ja nigdy nie okłamałbym drugiego gracza jaka naprawdę jest gra. Mam WRC 5 (PS4) i w to dziadostwo

nie mam zamiaru dalej grać. Ale jak twierdzi pewien gracz WRC 5 to świetna gra. A później gracze

idą kupić takie dziadostwo bo jakiś koleś pisze że to świetna gra.  BZDURA dlatego  stwierdzam  FAKT

KOLEŚ OKŁAMUJE GRACZY. ROZUMIESZ CO  DO CIEBIE PISZĘ? CZY NIE ROZUMIESZ?

Pozdrawiam maniaków rowerów. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

demo, dodali dzisiaj do sklepiku

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/wrc-5-fia-world-rally-championship-%e2%80%93-wersja-demo/cid=EP4008-CUSA03463_00-WRC5000000000000

 

Sprawdź swoje umiejętności jazdy za kierownicą Hyundaia i20 WRC Thierry’ego Neuville'a na dwóch wymagających odcinkach specjalnych WRC. Pierwszy z nich to pełna długich prostych i technicznie wymagająca, zmrożona asfaltowa trasa Sisteron-Thoard z rajdu Rally Monte Carlo, z kolei drugi odcinek prowadzi przez kręte, piaszczyste drogi Newry z rajdu Coates Hire Rally Australia.

Odnośnik do komentarza

Dla rajdu Australii warto sprawdzić demo i samemu się przekonać do jakości WRC, ja opisałem swoje wrażenia tydzień po premierze po wbiciu platyny więc sporo ograłem no i nie było wtedy żadnego patcha, może przez ten czas coś poprawili. 

 

Ale Australia wygląda bardzo fajnie, ostre słońce przebija się przez gałęzie i lekko oświetla ciemny las, no i sam rajd jest w miarę szybki, czyli taki jaka jest Australia :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Zastanawiam się czy nie piszecie o Sébastien Loeb Rally Evo. WRC 5 jest dla mnie najlepszą "szutrówką" od czasów PS2. Model jazdy,grafika,dżwięki są rewelacyjne. Wszystkie odcinki specjalne o bardzo zróżnicowanej nawierzchni. Do bani są powtórki a największy zawód to brak mistrzostw. Generalnie można przejechać wszystkie odcinki nie bawiąc się w karierę, ale nie mamy wpływu na ustawienia wozów i brak alei serwisowej i za to spory minus. A szrot to robi Milestone. Jeśli o minusach mowa, to strasznie drogie DLC, które niedawno się ukazało.

 

 

Co za brednie wypisujesz ? grałeś w WRC 5 SAME BREDNIE!!!!!!!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ NIE WIESZ - NIE GRAŁEŚ - NIE PISZ - NIE OKŁAMUJ GRACZY.

Dziękuję za uwagę. Minus leci jak złoto, za kłamstwa które wypisujesz.

 

Haha... ja myślę, że nawet rower Ci nie wystarczy. Twoja odpowiedź sugeruje, że masz 10-13 wiosenek. Wbij lepiej na forum o sfrustrowanych nastolatkach i mierz ciśnienie!

A co do gry, to moja opinia, czy się to innym podoba czy nie. A grałem ładnych kilkanaście godzin. Ograłem wszystkie odcinki specjalne. autoklasyka, czy jak tam masz ... rajdy to nie nowość dla mnie, tak na marginesie. Sporo ludzi jedzie po tej grze, ale jakoś się nie czepiam. Ale co niektórym, jak widać, czegoś brakuje, chyba w spodniach. Pozdrawiam

Edytowane przez Lucky77
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Te dropy animacji, to jakaś zaraza... w demku SLRE też nie jest idealnie płynnie.

Jedno auto na ekranie, grafa mocno przeciętna by nie powiedzieć słaba, a tu takie akcje. 

Strach się bać co to będzie w Dirt Rally na konsolach. Ta generacja jest jest strasznie słaba jeśli o sprzęt chodzi :( 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.