Skocz do zawartości

WRC 5


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

A tak ludzie pewnie męczą się z optymalizacją albo nie robią tego wcale. 

 

To niech zmienią pracę. Jeśli w śród graczy będzie przyzwolenie na taki zalew badziewia, to ja czarno to widzę :( 

 

Te gry wyglądają praktycznie jak na past genach, a mają problemy z utrzymaniem stałej liczby FPS :/

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwilę w demo i podobnie, jak w przypadku Sebastiana mam mieszane uczucia. Australia mi nie podeszła, Monte Carlo natomiast wypada całkiem znosnie. Ciężko się gra z widoku zza auta, identycznie jak w SLRE trzeba ustawić na maskę, lub zza kierownicy. Animacja nie wyrabia, a to niestety przekreśla dla mnie granie w jakąkolwiek grę wyścigowa. Jeśli naprawią to w patchu to może kupię WRC 5.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jakby co to gra w wersji PS3 jest w promocji na PSN, wyszedł też patch dodający obsługę kierownic Logitecha i force feedback. Testowałem z DFGT- nie jest źle, wrażenia z jazdy są lepsze niż np. w WRC4 od Milestone. Szału nie ma, ale jak ktoś nie ma możliwości grania w Dirt Rally to można się pobawić.

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Na szczęście dali też łatkę do kierownic Logitecha G29. Może nie jest to sim, ale teraz gra nabrała rumieńców. Niesamowite są te odcinki specjalne, wyboje, hopy, nawroty... Poprawili też dźwięk z wnętrza. Ze względu na kierownicę ogrywam karierę 3 raz. Są niby wszystkie rajdy, ale szkoda, że tak "mało gry w tej grze". Jak cholera brakuje mi mistrzostw z obsługą auta w serwisie.

Odnośnik do komentarza
 

No a ja grałem na padzie! Pipi ileż musiałbym czekać na to wsparcie.  :)

 

No, a najlepsze jest to, że kiedy pytałem o to mailem kilka miesięcy temu, otrzymałem informację że producent nie zamierza pracować nad wsparciem dla kierownic na PS3. Widocznie dużo ludzi żądało zwrotów i zmienili zdanie.

 

 

Na szczęście dali też łatkę do kierownic Logitecha G29. Może nie jest to sim, ale teraz gra nabrała rumieńców. Niesamowite są te odcinki specjalne, wyboje, hopy, nawroty... Poprawili też dźwięk z wnętrza. Ze względu na kierownicę ogrywam karierę 3 raz. Są niby wszystkie rajdy, ale szkoda, że tak "mało gry w tej grze". Jak cholera brakuje mi mistrzostw z obsługą auta w serwisie.

 

 

Fakt, model jazdy i design OS'ów mają potencjał. Rajd Polski jest świetny. W ogóle cała gra to taki niewykorzystany potencjał- gdyby dodać lepszego pilota, normalne mistrzostwa z serwisem i lepszy tryb online, mogłoby z tego być coś fajnego.

 

Mnie najbardziej denerwują w tej grze randomowe czasy przeciwników. Jak to możliwe, że grając na hardzie jeden odcinek przegrywam na ostatnim miejscu różnicą 30 sekund do lidera, a w następnym (jadąc takim samym tempem) zajmuję pierwsze miejsce, w dodatku z dużym zapasem? Miał ktoś tak?

Edytowane przez _White_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie mam tak samo. Denerwuje niesamowicie. Z tymi czasami to jest tak, jak przyspieszanie przeciwników, gdy jesteś na prowadzeniu. Nawet jeśli przejadę dany odcinek i mam 0,30sek gorszy czas od swojego rekordu, to i tak Ogier będzie za mną 0,02sek. I odwrotnie, pobijam swój rekord a Ogier ma 6sek przewagi...

 

Co do kierownic, to jest spis na oficjalnej stronie WRC. Trochę dziwna sprawa z G29, bo musi być włączony pad... inaczej rozłączy kierownicę hmm.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.