Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny temat w graczpospolitej, jak ekscytujące. Wrzucamy screeny (lub zdjęcia ekranów telewizorów) tego w co aktualnie gramy, takie "w co aktualnie grasz" ale dla wszystkich platform i trzeba wstawić swój obrazek, ewentualnie z opisem. Proponuję taki schemat:

 

<tytuł>

 

<obrazek>

 

<komentarz>

 

 

 

No to zaczynam:

 

EU3: DW

 

OZhqKCK.jpg

 

Pykam sobie, a tu otomani kontrolują prowincję nad morzem bałtyckim :o

 

 

 

 

Temat może być dla biednych użytkowników alternatywą dla zakupów growych, a także dla ludzi którzy też grają w gry, a nie tylko je kupują. :reggie:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Diablo III

Screenshot002.jpg

Wkręciłem się na nowo. A w ogóle któryś patch wprowadził rozdziałkę 2720 x 1528, ale mam w monitorze jedynie Full HD i gra scaluje się do FHD, mimo, że odpalona jest w większej rozdziałce. No i przy większych zadymach potrafi wtedy chrupnąć.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Imperialism II: The Age of Exploration

 

smn8HkA.jpg

 

Naszła mnie ochota na jakąś grę strategiczną, która nie będzie aż tak bardzo skomplikowana (EU kurde odpuszczam ciągle, bo nie mam czasu się nauczyć grać ;/) i będzie miała ciekawy system odkrywania, kolonizowania itp.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Heroes of Might and Magic III

 

10rq2dx.png

 

wersja z hd patchem, jedna z tych gier ktore od zawsze i na zawsze bede mial na dysku, czesto sobie ja odpalam na przemian z Heroes of Might and Magic 2, ktore darze wiekszym sentymentem.

 

 

Divine Divinity 

 

idfvit.png

 

nigdy nie udalo mi sie jej ukonczyc, mam nadzieje za jakis czas ogarne sie z czasem, przysiade i skoncze 

 

 

jak odpale xbox one to wrzuce skriny w co tam aktualnie gram

Edytowane przez kubson
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dragon Quest V: Hand of Heavenly Bride

 

ieBxvyZ.jpg

 

Superancki, staroszkolny joterpeg, z prostackim systemem walki i jednym z gorszych systemów ekwipunku jaki widziałem w gierkach, ale nadrabiający piękna dwuwymiarową grafiką, klimatem i muzyką. Interfejs wyglada na telefonie jak wygląda, ale jest bardzo funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza

Heroes of Might and Magic III

 

10rq2dx.png

 

wersja z hd patchem, jedna z tych gier ktore od zawsze i na zawsze bede mial na dysku, czesto sobie ja odpalam na przemian z Heroes of Might and Magic 2, ktore darze wiekszym sentymentem.

 

 

Divine Divinity 

 

idfvit.png

 

nigdy nie udalo mi sie jej ukonczyc, mam nadzieje za jakis czas ogarne sie z czasem, przysiade i skoncze 

 

 

jak odpale xbox one to wrzuce skriny w co tam aktualnie gram

Kurde zazdroszcze :/ Nabite w DD 18 godzin, byłem już naprawde mega daleko, zrobiłem format - oczywiście zachowując sejvy i gierka mi teraz nie działa bo jest info ze wersja nieaktualna czy cos takiego - moze ktos z Was wie co w tej sytuacji zrobic? Bo chcialbym jednak to skonczyc :/

 

EDYTA

zeby nie bylo ze spam

 

SvgfJgN.jpg

Milion gierek do ogrania choćby DA : I na ps4 czy na ps2 kupka gier, ale nie Isaac przyssał znów do ekranu - musze wbic tu platyn  :oh_you: 

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

jak zaczniesz teraz grać to do południa będziesz tam gdzie przed formatem :)

Gdyby zycie bylo takie piekne i moglbym sobie na to pozwolic, ale niestety i chcialbym jednak skonczyc to co zaczalem na tamtym sejvie zwazywszy ze jednak dobrze mi szlo :)

 

kup wersje z gog 

No ale gralem wczesniej wlasnie na steamowej :/

 

 

Dobra poszukam kiedys ocb - moze ktos znajdzie sie z tym samym problemem, to moze mi sie uda przejsc ta cudowna gierke :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

grzybiarz ile trzeba grać by nabić taki paragon O_o?
 

Ja też Diablo 3, wersja na PS3. Próbuję wbić platynkę zanim na dobre wsiąknę w D3 UEE wersja PS3. W tym celu muszę dobić postacią hardcore'ową do 30 levelu, co aktualnie czynię. D3 RoS na PC zostawiam sobie na lato i wakacje 8).

 

eWGxQz2.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ace Attorney Investigations 2: Prosecutor's Path

 

ceSByXq.jpg

 

Grałem w pierwszą część już spory czas temu więc ciężko mi porównać odczucia. Jestem w środku drugiego epizodu, flow jest baaardzo dobry: człowiek się nie blokuje, a jednocześnie nie jest banalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

raven_raven: Nakręciłem kumpla na D3 i w 2 tygodnie mnie wyprzedził. A ja grałem chyba pół roku z kilkoma tygodniami przerwy:/ Czyli dwa-trzy tygodnie ciągłego grania i masz podobny poziom. Screen nieco stary, teraz mam 296 lvl.

Widziałem, że czasem się logujesz do Battleneta, dawaj raven gramy, exp się sam nie wbije! :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Tęsknię za D3 i wrócę, ale to po sesji, teraz za dużo na głowie, by dać się wciągnąć w grindowanie leveli ;). Jedyne czego mi szkoda to pierwszy sezon, w którym nie zdążyłem wbić 70 lvl. Oh well.

Odnośnik do komentarza

Planescape Torment

 

ALcf8zp.jpg

 

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Cóż może zmienić naturę człowieka?" czytam genialne dialogi, spotykam wykręcone indywidua i wykonuje osobliwe zadania. Polecam wszystkim tym, których rozczarowały Mass Effecty, Dragon Age czy inne Fallouty.

 

down: przysiądź, bo gra jest wybitna, co ciekawe po 15 latach nadal prezentuje się świetnie (wymagany widescreen mod).

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...