Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że w 2019 wejdzie do formuły tylu młodych kierowców. Z jednej strony fajnie oglądać stare wygi jak Alonso, Raikkonen czy Hamilton, ale taka młoda, zdolna krew też dużo wniesie, w przeciwieństwie do tych pay driverów z ostanich lat, którzy tylko chaos wprowadzali. Leclerc to mój nowy ulubiony kierowca chyba, niesamowity jest momentami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.10.2018 o 12:30, szejdj napisał:

Fajnie, że w 2019 wejdzie do formuły tylu młodych kierowców. Z jednej strony fajnie oglądać stare wygi jak Alonso, Raikkonen czy Hamilton, ale taka młoda, zdolna krew też dużo wniesie, w przeciwieństwie do tych pay driverów z ostanich lat, którzy tylko chaos wprowadzali. Leclerc to mój nowy ulubiony kierowca chyba, niesamowity jest momentami.

Rowniez bede mu kibicowac w przyszlym sezonie.

Jak zabraknie smieci pokroju Sirotkina to bedzie dobrze.
Juz nie moge sie doczekac popisow Strolla w dobrym aucie :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiecie czy na wersji za 10 zł na miecha będą testy? Bo na rok nie potrzebuje bo mam eleven.

 

Edit. Chyba się nie da bo on nie obejmuje nic na żywo. Może ktoś chce za niewielką opłatą udostępnić konto na testy? Bo mogą działać na raz 3 urządzenia :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Nie wiecie czy na wersji za 10 zł na miecha będą testy? Bo na rok nie potrzebuje bo mam eleven.

 

Edit. Chyba się nie da bo on nie obejmuje nic na żywo. Może ktoś chce za niewielką opłatą udostępnić konto na testy? Bo mogą działać na raz 3 urządzenia :)

Możesz używać 3 urządzeń ze swoim kontem, ale tylko 1 w danym czasie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, szejdj napisał:

Też wykupiłem, ale jak testowałem to w zeszłym roku to była ogromna różnica w czasie transmisji między F1TV a Eleven, więc nici z oglądania jednocześnie Eleven i podglądania onboardów na F1TV.

Tzn. jak duza?

 

Mi to sie PiP marzy, ale jak na razie tylko na TVkach, a moj szajsung nie ma appki F1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...