Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

@PiPoLiNiO :pawel: 

1 minutę temu, Lucky77 napisał:

Słuchajcie, gdzie najlepiej/najtaniej oglądać F1 na żywo przez internet?  Chodzi mi o cały sezon 2019. No i nie wiem czy 8mb/s wystarczy do 720p???

Masz do jutra promkę na F1 TV PRO, 146zł za rok kalendarzowy, dostęp do 30 lat archiwum, doskonały komentarz.

No chyba że jesteś sezonowcem casualem, wtedy eleven.

Edytowane przez maciucha
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jestem sezonowcem który ogląda F1 od wielu wielu lat. Ale dla Ciebie prawdziwy kibic to tylko taki który mając już F1 w Eleven, jeszcze sobie kupi pakiet na F1 TV. To wiesz co? Jesteś gó wno kibic, bo F1 tv działa od ilu, 2 lat? Wcześniej byłeś lamus casual oglądający eleven albo Polsat, opcjonalnie RTL. Może czas dojrzeć?

 

Człowiek chciał prawilnie testy obejrzeć, a ten tu zaczyna jakieś filozofie i podziały. Wtf...

 

Odnośnik do komentarza

Wcześniej Polsat, bo Borowczyka bardzo lubiłem, ale od czasu przeniesienia transmisji do Eleven, tylko Sky F1.

 

Jakbyś sobie tam obejrzał chociaż jedną pełną transmisję, to przestałbyś tak wierzgać i przyznał rację. Trzeba nie mieć pojęcia o czymkolwiek, żeby być w stanie wysłuchać Kapicy. Jak jest Gąsiorowski z Sokołem to jest nawet ok, ale przez Kapicę przerzuciłem się 4 lata temu na Sky F1 i polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

A brałeś pod uwagę, że płacę gruby abo za nc+ bo oglądam dużo piłki, więc nie będę płacić kolejnych pieniędzy za coś co już mam? I pewnie 99% osób które ma Eleven ma podobne podejście.

No ale czy ja do ciebie pisałem że jesteś sezonowcem? 

Jak ktoś dopiero co się rozgląda to jedynym słusznym wyborem jest F1 TV, jeśli ktoś już płaci to jest to inna sytuacja.

 

No ale casualem to chyba jednak jesteś skoro śledzisz transmisję tylko dla Roberta. :pawel: Na pewno oglądasz od wielu wielu lat? Bo wiesz Kubicy od 2010 nie było w stawce, nie wiem czy zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Zauważyłem. Zauważyłem też, że sezony 2015-2017 to była padaka. Za to ostatni był super na początku, a w połowie znowu zaczęła się padaka. Dlatego już przestałem wierzyć, że emocje w F1 da mi cokolwiek innego niż powrót rodaka do bolidu emoji41.pngemoji41.png

 

 

 

 

Definicja sezonowca casuala.

 

Sezony 2016/2017 padaka XDD

Odnośnik do komentarza

no dobra ale doskonale wiecie ze ta cala F1 Tv to tak srednio z dzialaniem, dosyc ze opoznienie, to onbordy tna i nie jest to jakos hd. Oby w tym sezonie bylo lepiej. 

Osobiscie skusilem sie na playera z canal + gdzie byl eleven do konca roku w gratisie za 50 zl (mozna przycebulic z kims wiec wychodzi 25 zl) W tv i tak ogladam tylko pilke i formule wiec  oferta bardzo spoko dla mnie;) Samo Eleven to 15 zl. Neta mam slabego (6mb) a jakosc jest naprawde zadowalajaca. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No skoro dla Ciebie tam było więcej emocji niż powiedzmy 10-15 lat temu, to cóż. Nie mamy o czym dyskutować :)

No takiego drugiego sezonu jak 2008 to nie będzie, ale nie powiesz mi że w erze Schumachera w Ferrari nie było nudnych wyścigów, tylko emocje do sufitu co GP. Tak samo z Red Bullem, zwłaszcza latami 2011 i 2013.

Rosberg wyjmujący majstra w 2016 i odrodzenie Ferrari w 2017. GP Baku 2017 :obama: Jak cię to nie rusza, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

21 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

no dobra ale doskonale wiecie ze ta cala F1 Tv to tak srednio z dzialaniem, dosyc ze opoznienie, to onbordy tna i nie jest to jakos hd. Oby w tym sezonie bylo lepiej. 

Osobiscie skusilem sie na playera z canal + gdzie byl eleven do konca roku w gratisie za 50 zl (mozna przycebulic z kims wiec wychodzi 25 zl) W tv i tak ogladam tylko pilke i formule wiec  oferta bardzo spoko dla mnie;) Samo Eleven to 15 zl. Neta mam slabego (6mb) a jakosc jest naprawde zadowalajaca. 

Onboardy rzeczywiście zostawiały sporo do życzenia, ale sama transmisja była tip top. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

maciucha, dlaczego pałasz taką nienawiścią do sezonowców F1? co to już nie można sobie oglądać tego sportu każualowo? :pechowiec: 

Nie pałam żadna nienawiścią tylko nazywam rzeczy po imieniu.

 

Nie mam najmniejszego problemu żeby się przyznać że jestem sezonowcem i casualem jeśli chodzi o np. piłkę nożną i nie rozumiem dlaczego ktoś tak się obraża za bycie nazwanym sezonowcem f1 :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dobre 5-10min komentatorzy sobie beke z Albona robili:

https://www.facebook.com/Formula1/videos/627268911019524/

 

Info o Williamsie:

 

Cytat

The F1 expert Andrew Benson, BBC confirms that people inside the team are very worried (February, 18 th):

“Just as concerning for Williams, insiders say the car does not look like it will be quick when it does finally hit the track.

Sources say the car is projected to be as much as two seconds slower than last year's, which was already the slowest on the grid.

Rule changes to front wings have reduced downforce but many teams have clawed a large part of it back.

If the word from inside the team is accurate, Williams could be facing a season adrift of the rest of the field.”

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...