Skocz do zawartości

Rogue Legacy


Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko pozlo sie (pipi)ac. Wylaczylem legitymacyjnie gierke a po ponownym wlaczeniu wyskoczyl error ze save data is corrupted. Mozliwe ze stalo sie tak po tym jak w opcjach wylaczylem auto-synch bo w(pipi)ialo mnie ze wiecznie mi miga ze sie robi save. 

 

Pogralem chwile od nowa ale za duzo frustracji wczoraj bylo. Pomecze sie drugi raz ale jak bedzie znowu jakis przypal to odpuszcze.

Odnośnik do komentarza

Swietna gra :)

Ogralem na PS4 ostatnio w weekend. Skonczylem gre majac okolo 120 lvl, ale mysle ze spokojnie mozna bylo szybciej, bo ostatni boss to jakas lama.

 

Udalo mi sie do tego ubic jak narazie tylko jednego clone bossa, ale chyba jeszcze powalcze, bo az chce sie wracac do tej gierki! :)

 

Moja rada. Czytalem w roznych "poradnikach", zeby wydawac kase ile tylko sie da i nie dawac nic Charonowi, ale ja mysle, ze to bzdura.

Bardziej oplaca sie stracic pieniadze dla Charona, niz rozwijak skillle, ktorych nie potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza

Nic, oddawanie kasy Charonowi to mechanizm wymyślony aby grind złota miał sens.

 

Wchodząc do zamku masz motywacje aby zdobyć wystarczająco dużo złota aby ulepszyć skille lub zamek, jeżeli nie zdobędziesz wystarczająco dużo oddajesz ją Charonowi i nic nie zyskujesz

Odnośnik do komentarza

Orzeszek jak mysle ze nie ma sensu bawic sie w zaczynanie od nowa. To nie gra gdzie kilka zle ulokowanych punktow popsuje ci zabawe. Przynajmniej przy pierwszym przechodzeniu.

 

P.S. Pelna zgoda co do niebieskiej sygnaturki ;)

Szkoda tylko, ze juz ich nie produkują. mam ostatnia chyba :P

 

To jak z tymi ulepszeniami, inwestować, czy nie ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

ludzie nie badzcie januszami =/

grajcie jak chcecie i tyle, tutaj nie da się niczego zepsuć, bo gra jest dobrze zaprojektowana

przeszedłem ją z 6 razy, wymaxowałem wszystkie skille i nawet na chwile nie zajrzałem do poradnika czy gdziekolwiek do sieci

grać grać i jeszcze raz grać, a nie przejmowac sie, ze w co inwestowac =/
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

:empathy: chodzi tylko o to zeby grac a nie rozkminiac, bo szczerze to ja nawet nie zauważyłem ze kupując jakies skille cena innych wzrasta, tylko rozbudowywalem zamek na spokojnie :) teraz jedynie została mi mana do skompletowania wszystkiego

 

Aha u sobie nie zauważyłem żeby zębatka kręciła sie cały czas i 99% gry ukonczyłem palladynem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...