Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie, co prawda część tytułów przerobiłem na Ps4, większość gier jest widzę multiplatformowa.

Chodzi mi o gry robione tylko na X-a, coś ala titanfal, susnet. Z tego co wiem X jeszcze nie ma za dużo gierek na wyłączność, ale to ma się zmienić z tego co net wypluwa. Zwłaszcza w tym roku.

Jeśli chodzi o gry multiplatformowe, duże są różnice w grafice? Wydajności, płynności? Wiem że obóz fanboyów ps4 jechał po X-e przy każdej okazji, nie wiem kompleksy? Jak to jest naprawdę? Taki Wiesiek 3 różni się bardzo? Grałem na ps4,ale to gra nie na 1 :) teraz mam ją na X-a ale nie wiem czy odpalać czy sprzedać. Wiem że na One było płynnie? COD? NBA? BF i inne. Konsola się rozwija. Te różnice się zacierają chyba, co nie zmienia faktu że podejście do klienta i cala otoczka jest zdecydowanie po stronie X-a. Dlatego jestem :)

 

Wiedzmin dziala plynniej na iksie tak samo COD(kupilem na ps4 i na iksie) i roznica jest.

 

Don to nie jest cw, skoro jest różnica w rodziałce to znaczy, że odstaje. Przy wiekszych przekątnych telewizora jednak 900p jest widoczne dość mocno także nie wiem po cholerę piszesz taki bzdury.

Mocno nie jest widoczne,leciutko ale to juz zaczyna sie od 50 cali. Gram na 42 i zadnych roznic nie widze

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don to nie jest cw, skoro jest różnica w rodziałce to znaczy, że odstaje. Przy wiekszych przekątnych telewizora jednak 900p jest widoczne dość mocno także nie wiem po cholerę piszesz taki bzdury. 

 

Nie ciskaj się tak kalafior ;)

Odnośnik do komentarza

Don to nie jest cw, skoro jest różnica w rodziałce to znaczy, że odstaje. Przy wiekszych przekątnych telewizora jednak 900p jest widoczne dość mocno także nie wiem po cholerę piszesz taki bzdury.

No to qupa trochę z tym tv :) ja mam 55 cali w 4K, ale jest upscalling od samego tv i czasami to wygląda lepiej. Zobaczymy jak mi hejlo przyjedzie.

 

Co do wiki można tak kombinować, ale to tylko same tytuły, mi chodziło o szybkie i konstruktywne opinie fachowców oparte ograniem i doświadczeniem, to dla mnie cenniejsze, nie chcę też żebyście się kłucili przeze mnie :) wiem że co gra to opinia, i każdy ma inną percepcję, jedni widzą 1080p inni nie. dzięki za wszystkie propo.

 

Walę na razie w halo, stare czasy wrócą :)

Lubię też ambitne indyki :) z tzw jajem :)

Odnośnik do komentarza

fantasia music evolved - gra muzyczna

dance central - gra taneczna, osobno w chuy piosenek do zakupu 7zl za sztuke

kinect sport rivals - zestaw gierek sportowo ruchowych

xbox fitness - najbardziej ambitne wykorzystanie kinecta, tetno, napiecie miesni, kalorie, cala masa zestawu cwiczen

 

komendy glosowe

skype

 

nic nowego juz raczej nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...