Skocz do zawartości

Screenshoty


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Miejscówki z Aliena wyglądają bardzo klimatycznie. Zastanawiałem się nad kupnem, ale nikt nigdy nie potrafił mi odpowiedzieć czy to kolejny przehajpowany samograj, czy faktycznie trzeba kombinować podczas rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza

Co do Aliena to niedawno zaczęłam przechodzić i póki co gra jest naprawdę fajna, ale jak dla mnie nieco stresująca (brak doświadczenia w horrorach). Ciągle chowanie się, kombinowanie jak przejść żeby obcy Cię nie zauważył. Najbardziej denerwujące jest "idź do miejsca X po to, żeby dowiedzieć się że nie możesz tam przejść i musisz iśc do miejsca Y (po drugiej stronie mapy) żeby włączyć zasilanie i ponownie wrócić do miejsca X". Ale mimo to gra fajna i ma swój klimat :) 

Odnośnik do komentarza

Przesiadka i zarazem powrót do D3 za pierwszym posiedzeniem na mega plus.

Screenshot-Original.png?sv=2013-08-15&srScreenshot-Original.png?sv=2013-08-15&sr

Myślałem, że będę sobie po prostu kończył kampanię krzyżowcem - jak miałem w planach, ale wystarczyło, że raz wszedłem w szybką grę - szczeliny i przy okazji obadania nowych rzeczy pochłonęło mnie na amen,

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Iron Galaxy poza rozdzielczością nic nie zmieniało. Po prostu mają dobre pomysły co do designu. Zawodnicy w ich wykonaniu to mistrzostwo - Hisako, Riptor czy Aganos. Omen też w ruchu wygląda bardzo fajnie z tym całym układem "krwionośnym" połyskującym impulsami elektrycznymi. Do tego dochodzą świetne akcesoria w cenie postaci, np. Aganos jak widać na zdjęciu zamiast jednej dłoni ma kamienną głowę Minotaura, a na plecach można mu wrzucić części budynków z różnych kultur itp. Riptor można ubrać w zbroję albo dodać kolorowe pióra na wszystkich częściach ciała. Wiele postaci ma też świetne alternatywne kolory - złoty Glacius albo czarny gdy wygląda trochę jak Venom; TJ Combo ma różne koszulki i rękawice jako kolory. Sporo by pisać :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...