Skocz do zawartości

OSCARY


Rekomendowane odpowiedzi

z nie anglojęzycznych widziałem już wszystkie poza l'insulte. Square najlepszy z tych co widziałem. Film nieźle ryje banie. Z filmów nominowanych w głównej kategorii widziałem na razie tylko get out, call me by your name (zdecydowanie najlepszy z tej 3) i dunkierke. Wkurza że zawsze wszystkie filmy oskarowe u nas są opóźniane. W USA wrzesień a u nas styczeń i luty...  Jak człowiek chce LEGALNIE w kinie obejrzeć to zawsze na styk przed oskarami. 

 

Tak w ogóle polecam film który nie jest nominowany w głównej kategorii ale za który nominowany jest defoe Florida Projekt.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Z tym puszczaniem filmów "oscarowych" u nas dopiero w lutym, marcu jest śmieszne. I to przez tydzień w kinie i na razie.

 

Do teraz, jestem w szoku, że nominowali "Get Out". Dobry film, podobał mi się ale, że nominacja to jest dla mnie mindfuck :blink: Z drugiej strony wolałbym żeby "Uciekaj" wygrało niż np. średniawa Dunkierka.

 

A oprócz nominacji dla mesjasza (BR2049), fajnie, że Baby Driver się załapał.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

EHHHH, to błąd, że wybrałem Canal plusa;/ Jakieś skecze i wywiady się ciekawe odpitalają, a ci przerywają i wracają do studia, w którym transmisję prowadzą jakieś stare kobiety i rozmawiają z sepleniący ludźmi, serio, wszyscy tam seplenią;/ 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Jarek prawie bezbłędnie (tak z(pipi)ać przy filmie dokumentalnym...). Powiedzmy, że nie wygrały moje ulubione filmy, ale nie wygrały też najmniej lubiane. Z mocniejszego bólu pośladków jaki poczułem (chociaż to raczej było do przewidzenia), to oskar dla Rockwella. Kocham gościa, ale ta rola to było pójście w full retard (Dafoe :frog:)

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem hepi, Get out dobry film, dostałby oskara za najlepszy 2 lata temu, jak było czarno, a tak Szejp of water, który jest chyba oskarem za całokształt dla spaślaka. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, najlepsza jego rola i wcale nie poszedł full retard. 

 

Nagroda dla Get Out dziwi bo cholera czy ten scenariusz jest w jakikolwiek sposób oryginalny i odkrywczy? To po prostu solidny, rzemieślniczo napisany scenariusz, wykorzystujący trochę trików znanych bardziej z małego ekranu i krótkich form Kay&Peele. Ale żeby od razu Oscar? 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rudiok napisał:

 

Nagroda dla Get Out dziwi bo cholera czy ten scenariusz jest w jakikolwiek sposób oryginalny i odkrywczy? To po prostu solidny, rzemieślniczo napisany scenariusz, wykorzystujący trochę trików znanych bardziej z małego ekranu i krótkich form Kay&Peele. Ale żeby od razu Oscar? 

 

Na tle reszty nominowanych? Jak najbardziej? Końcówka co prawda odstaje (ostatecznie wyszła trochę w stylu Trzech Billboardów) ale Peele wystraszył się pierwotnej, bardziej logicznej wersji (która podobno była bardzo dobrze przyjęta na pokazach testowych). Trochę rozumiem typa, bo dopiero byłby hejt w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Teraz, pajgi napisał:

 

Na tle reszty nominowanych? Jak najbardziej? Końcówka co prawda odstaje (ostatecznie wyszła trochę w stylu Trzech Billboardów) ale Peele wystraszył się pierwotnej, bardziej logicznej wersji (która podobno była bardzo dobrze przyjęta na pokazach testowych). Trochę rozumiem typa, bo dopiero byłby hejt w Polsce.

 

W sumie rację masz, że w tym roku konkurencja w tej kategorii była wyjątkowo słaba.

 

A jakie to zakończenie miało być tak baj de łej? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...