Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Ja polecam :

1.jogurciki "Wyśmienite", pyszne i tanie rózne smaki, z bakomy, są wspaniałe, naturalne, zotty i jogobella się chowa, ze o cenie nie wspomnę

2. kasze, makarony (domowy do rosołu, u mnie w sklepie pod domem ten sam jest ponad 2 razy droższy), cukry, oleje - polskie, tanie, są też bardziej wykwintne do kuchni włoskiej, np trojkolorowy,

3. powidła śliwkowe, konfitura jagoda - pyszne (dzemów nie polecam)

4.ser Piątnica (ćwiartki), śmietana Piątnica i do ubijania 30 % Piątnica super do tortów, wszystko tańsze niż gdzie indziej, mleko, masło mlekovity (granatowe), itd, serki Bieluchy

5. słodycze, czekolady z Jutrzenki i Baron, nadziewane likierami, amaretto, advokatem, rafaello, pyszne są, ciemne, dobra prawdziwa czekolada,

6. żelki Jutrzenka, mniej chemiczne i chyba z 10 razy tańsze niż Haribo, w miarę "naturalne"

 

7. czekolady Wedla mają tanio, w innych sklepach nawet 2 razy droższe

8. mydełka (zielone, rózowe, niebieskie) pachnące ładnie, poróbki Palmolive za Złotówkę

ładnie pachną

9 szampony - podróbka wash'n'go - identyczne i ze 4 razy tańsze, zielony i niebieski Clean'n'go się chyba nazywa przeciwłupieżowe, rewelacja taki sam jak oryginał, chyba ten sam producent go robi

10. soki RIVIVA jabłkowy i pomarańczowy, pyszne i taaaaaanie jak woda, 100 % sok, naturalne z polskich jabłek, bez cukru rzekomo, najbardziej się opłaca kartony po 2 litry

11. orzeszki ziemne w niebieskich paczkach solone (tanio !)

12. pieluchy DADA, chusteczki DADA nawilzane, mleczko do czyszczenia tańsze z 10 razy niż CIF, tak samo czysci wannę i wiele wiele innych...

13. przeciery pomidorowe (sok z pomidorow) naturalny po pol litra w niebieskich pudełkach, bardzo tanie 100% polski pomidor.

piszcie co wy polecacie

 

p.s. nie jestesmy biedakami"

---

Dzisiaj przeczytałem gdzieś na necie, o mleku z Biedry, które nie spełnia jakichś tam norm. Chciałem sprawdzić jak wygląda i natrafiłem na to co powyżej i jest też w linku:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,20012,125106763,,produkty_z_Biedronki_ktore_warto_kupic_lista.html?v=2

Rozj.ebał mnie ten tekst" nie jesteśmy biedakami". Jakiś kompleks musi być. W sumie babka poleca sok litrowy za 2 złote, który skład ma syfny.

 

Temat ten zakładam, bo w sumie chyba takiego nie ma:), a często w Biedrze są jakieś promocje, czasem niektóre toewary mają spoko. No i może w końcu obali się ten mit, czy Okocim z Biedry jest gorszy, niż z monopolowego;/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

1. Wpis do soków, jabłkowy jest pyszny, słodziutki i smaczniejszy od innych marek. Do tego jeszcze nektar pomarańczowy w butelce, zdrowy nie jest bo z syropem glukozowym, no ale w smaku super.

2. serki wiejskie delikate. Gdy kupuję piątnicę albo krasnystaw często są po prostu zbyt gęste i jakby zsiadłe, ogólnie to loteria by trafić na dobry. Delikate zawsze są super.

3. milka oreo i kilka innych w cenie chyba 3 zł, bardzo dobra opcja

4. gry na peceta czasem rzucą i zdarzy się dobry tytuł

5. Polędwiczki z kurczaka paczkowane (na obiad do domu może nie, bo składu nie czytałem;) ale na wyjazd, albo coś na szybko w sam raz)

6. No właśnie, jeszcze te pizze z pieca kamiennego, tylko trzeba podtuningować je trochę.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie polecam tych najtańszych wędlin paczkowanych, (pipi) obślimaczone z marmurkowymi wzorkami, (pipi) wie co tam pakują do srodka, i słone do porzygu

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

W Biedrze jest tera tydzień portugalski czy coś takiego. Prócz ośmiornicy 29zł za kilogram (fuuuuuj), można dorwać całkiem niezłe paszteciki rybne. Kupiłem te z łososia i całkiem niźle smakuje:

22-big.png

Opakowanie jakoś dziwnie wygląda, a w środku mamy 4 małe pojemniki z pasztetami. Wychodzi jeden na kanapkę. Cena 3.49

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

ja polecam serki wiejskie. sa od piatnicy, a teraz kosztowaly 3,20 za 500 g. mam z pustych pudelek wieze ktora niedlugo siegnie mi stolu  :sorcerer:

 

kiedys bardzo nie lubiblem biedry, ale widocznie lidl im troche narzucil zasady i sie zmienia. no i mam do biedry 300 m, jest duza, czysciutka, male kolejki i nawet moge ocenic kasjerke buzkami na dotykowym ekranie  :fsg:

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.