Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Bzduras napisał:

Kto nie próbował musztardy angielskiej od Roleskiego (Roleskich? Roleskiej?) ten życia nie zna. Nie byłem na to gotowy.

 

musztarda-ANGIELSKA-175g_sloik_A4.jpg

Doje,bana jest. Uwielbiam jak musztarda pali jak jakieś wasabi czy inny chrzan, a rosyjska dla mnie za słaba. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Doje,bana jest. Uwielbiam jak musztarda pali jak jakieś wasabi czy inny chrzan, a rosyjska dla mnie za słaba. 

 

Z tych calych dodatków tez lubie wlasnie musztardy. Jakos tak słowiańsko mi sie kojarzo z dziecinstwem. Nie pytajcie czemu, za duzo dragow :ragus:

Odnośnik do komentarza

A to zależy co sie je ale nie wyobrażam sobie parówek bez musztardy ale azjatyckie żarcie wole z srirachą

 

mapleyip010-sriracha-chili.jpg

 

mam teraz taką fioletową, która podchodzi pod bbq trochę, grzybki mun, tofu, cebula i inne warzywa smażone na woku do tego ryż i jest ELO :banderas:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Kto nie próbował musztardy angielskiej od Roleskiego (Roleskich? Roleskiej?) ten życia nie zna. Nie byłem na to gotowy.

 

musztarda-ANGIELSKA-175g_sloik_A4.jpg

 

Wypala oczy, jak zjadłem raz w normalnej ilości to poczułem się jak na jakimś challenge od Epic Cheat Meal. Za to w małej ilości albo jako dodatek do sosów jest ekstra.

 

Najlepsza taka na codzień z Roleskiego jest Jerozolimska. 

 

@krupek Sriracha srirachy nierówna, najlepsza jest z Flying goose, najmniej chemii też ma, ciemno zielona zakrętka jest najmniej ostra. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, krupek napisał:

Falafele z Biedry całkiem spoko. Jak na sklepowe smakują bardzo dobrze.

Ja w weekend kupiłem to: 

 

50983456_395347864602719_202060183088934

 

Jak na mrożonego falafelka wyszedł bardzo ok, musze dzisiaj po pracy do biedry skoczyć kupić weganskie hot dogi jeszcze :nosacz3: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krupek napisał:

Z Lidla jadłem niedawno wege pierogi z Tofu, takie jakby ruskie. Też całkiem smaczne.

To nie wege a wegan :lapka: też je jadłem i były bardzo spoko, te drugie z brokułami trochę mniej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...