Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie próbował musztardy angielskiej od Roleskiego (Roleskich? Roleskiej?) ten życia nie zna. Nie byłem na to gotowy.

musztarda-ANGIELSKA-175g_sloik_A4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 minut temu, Bzduras napisał:

Kto nie próbował musztardy angielskiej od Roleskiego (Roleskich? Roleskiej?) ten życia nie zna. Nie byłem na to gotowy.

Doje,bana jest. Uwielbiam jak musztarda pali jak jakieś wasabi czy inny chrzan, a rosyjska dla mnie za słaba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firmę Roleski źle wspominam. A to dlatego że mama kiedyś wysłała mnie po majonez do sałatki, a ja kupiłem ten tańszy, Roleski, a miał być Winiary. I potem miałem iść do sklepu prosić o zamianę :rayos:

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maxresdefault.jpg

Reeeeeeepublika Roleski w duszy nam gra, tu demokracja dumnie trwa

Edytowane przez krupek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pjerdolta, czasem siądzie francuska z gorczycą :fsg: 

a standardowo górują rosyjska/chrzanowa :cool: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko bierz poprawkę na to, że to klepie w łeb lepiej niż niejedna tania berbelucha :ragus:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Doje,bana jest. Uwielbiam jak musztarda pali jak jakieś wasabi czy inny chrzan, a rosyjska dla mnie za słaba. 

Z tych calych dodatków tez lubie wlasnie musztardy. Jakos tak słowiańsko mi sie kojarzo z dziecinstwem. Nie pytajcie czemu, za duzo dragow :ragus:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to zależy co sie je ale nie wyobrażam sobie parówek bez musztardy ale azjatyckie żarcie wole z srirachą

mapleyip010-sriracha-chili.jpg

mam teraz taką fioletową, która podchodzi pod bbq trochę, grzybki mun, tofu, cebula i inne warzywa smażone na woku do tego ryż i jest ELO :banderas:

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, _Be_ napisał:

nie wyobrażam sobie parówek bez musztardy

:mog:

tych sojowych rozumiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jak zjem srirachę do wege żarcia, albo azjatyckiego to na drugi dzień od razu syfy mi wywala. Nie wiem, czy to od konserwantów, czy ostrości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Wypala oczy, jak zjadłem raz w normalnej ilości to poczułem się jak na jakimś challenge od Epic Cheat Meal. Za to w małej ilości albo jako dodatek do sosów jest ekstra.

Najlepsza taka na codzień z Roleskiego jest Jerozolimska. 

@krupek Sriracha srirachy nierówna, najlepsza jest z Flying goose, najmniej chemii też ma, ciemno zielona zakrętka jest najmniej ostra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta Srirarcha Mayo jest dobra, czy ostra bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Badaj te angielską w takim razie pwKL55D.png

Namówiłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Rozi napisał:

A ta Srirarcha Mayo jest dobra, czy ostra bardzo?

Ogólnie to lepiej kupić zwykłą, osobno majonez i zrobić samemu. Ta kupna ma średni posmak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi