Skocz do zawartości

Kanye West - The Life Of Pablo


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Famous

Feedback

FML

Real Friends

Wolves

Facts

Fade

 

te fajne, reszta do wyj,ebania. dla mnie ta płyta to poziom Cruel Summer - kilka kawałków w porządku, ale nic niesamowitego. gdybym robił top 15 Westa, to raczej nic z wymienionych przeze mnie utworów by się nie załapało.

 

mega zawód. rozpier,dol, żadnego ładu i składu, grzebanie żeby znaleźć coś wartego uwagi. nie do tego przyzwyczaił mnie pan West.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

fade ma tak spier.odlony mix i master, że płakać się chce, o wokalach nie mówię, bo to jakaś paranoja, a był potencjał na przepiękny banger.

 

Chance pięknie, przecież to jest chyba najlepszy rapowy moment na albumie.

 

Największym problemem płyty jest to, że jest jawnie niedokończonym materiałem, a sam west jest gościem na swojej własnej płycie.

 

 

 

byłbym zapomniał

https://www.youtube.com/watch?v=lsJLLEwUYZM

 

brawo kanje.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

e tam, kosi zaje.bisty hajs na robieniu totalnych szmat i smiesznych butów, ruchał dobre du,py i a teraz posiadaczke takiej dupy 

 

kim-kardashian13.png

 

nagrywa dobre płyty muzyczne i pewnie robi sobie z każdego beke a wszyscy się napinają, że jest pajacem bo coś tam napisał na twiterze czy przerwał komuś tam wystąpienie, no nie wiem jak dla mnie to nie jest tragiczne życie, no i do tego pewnie ma wielką kutange 

 

west/10

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

10 dzien slucham albumu i jestem mega zadowolony. Jednak nie moge napisac, ze jest to mistrzostwo swiata, bo kilka rzeczy mnie w(pipi)..o

Wszystko jest genialne, wiec napisze tylko co mi sie nie spodobalo.

- Father Stretch My Hands pr.2 - to w sumie Panda Desiignera, wiec mogli tutaj to odpuscic mimo, ze kawalek super.

- Low Lights - nie wiem po co tutaj jest. Nie pasuje do niczego, nudne i skip all the time

- Freestyle 4 - cudowny, miazdzacy beat i podklad w moim guscie - schizowo, baunceowo i wszystko cacy, ale ku..a 2 minuty? Serio? Powinien byc dluzszy i miec normalny tytul. Zmarnowany potencjal.

- FML - Jak slysze Weeknda to prawie wymiotuje, bo jego kawalek Hills jest jednym z najgorszych jakie w zyciu slyszalem takze gosc jest u mnie spalony i w jego miejsce dal bym Swae Lee. Reszta wymiata.

- Wolves - Byl mistrzoski, a zostal lekko zmieniony na gorsze takze tez musze to tutaj wpisac mimo, ze kawalek swietny, ale juz nie genialny.

 

Reszta arcydzielo. Ciesze sie, ze Facts zostalo wrzucone w wersji Charliego Heata i to na plus, bo teraz jest swietny, wczesniej byl najwyzej dobry.

Oczywiscie album 10/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...