Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Na konferencji Konami potwierdzono wydanie kolekcji MGS'ów z PS2 łącznie z Peace Walkerem na ps3 i x360.

 

Info z metalgearsolid.us:

 

Największym uderzeniem na przedstawieniu Konami okazuje się być długo oczekiwana kolekcja Metal Gear Solid HD na Xbox 360 oraz PS 3 już w listopadzie tego roku. W skład zbioru wejdą – MGS 2 oraz MGS 3 wraz z Peace Walkerem z możliwością transferu sejwów z PSP na PS 3. Zaskoczeni? Sama kolekcja wydawała się kwestią czasu, ale wyjście całości także na sprzęt Microsoftu to małe trzęsienie ziemi. Istotne jest natomiast to iż gry z kolekcji zostaną zoptymalizowane pod kątem nowych konsol, więc to nie będzie czysta emulacja. Dodatkowo czeka nas nowy interfejs, ponownie narysowane szkice w 2D włącznie z poprawionymi efektami graficznymi wraz z lepszą jakością dźwięku. Poszczególne konsole dostaną także swoje Trofea oraz Osiągnięcia. Wygląda jednak na to że do kolekcji nie trafią MGS 1 oraz MGS 4

 

ja się jaram i zamawiam preordera choćby nawet dziś :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

no brawo :F

 

i po co ja kupowałem te wszystkie mgs'y za ciężką kasę i trzymam je w kolekcji? trzeba byo ograć i odsprzedac....

Kto przy zdrowych zmysłach teraz zbiera jakiekolwiek gry jeśli Suikoden wart kiedyś paręset złotych jest za $5 na PSN? Konami raczej nie jest winne naiwności graczy.

Odnośnik do komentarza

Co to za kolekcja, skoro brakuje najlepszej pierwszej części. Na pewno plusem będzie MGS 3 Subsistence, który jest bardzo drogi. Chyba, że Konami pójdzie na łatwiznę i wypuści zwykłego Snake Eater'a z upośledzoną kamerą.

 

Mnie też brakuje właśnie kultowej jedynki, liczyłem na poprawienie oprawy przynajmniej do poziomu MGS2, a tu taka lipa. BTW, śmiem wątpić, że dostaniemy MGS 3 Subsistence, zapewne dadzą zwykłego Snake Eater'a. Generalnie i tak jestem zadowolony, że taką kolekcję dostaniemy. :)

Odnośnik do komentarza

Duzo zyska MGS3 - bedzie w 60 klatkach. Pamietam jak okrutnie bylem zawiedzony, gdy okazalo sie, ze Snake Eater chodzi w dwa razy gorszym frameracie niz Sons of Liberty.

 

MGS3 to w ogóle miał momentami niestabilny framerate. Była taka część dżungli ze sporym jeziorem, gdzie pływała masa kajmanów (zdobywało się tam chyba "czapkę krokodyla"), wystarczyło tam poobracać kamerą, a na ekranie był istny pokaz slajdów.

 

Konami mogło wykupić licencję od Nintendo na The Twin Snakes i jego dorzucać do zestawu.

Odnośnik do komentarza

Ja ograłem MGS1 na wszelkie możliwe sposoby i nie miałbym już siły przechodzić jej jeszcze raz, dlatego nie tęsknię :P Najważniejsze, że jest boska trójka :D Nie mam pytań! W Peace Walkera też nie grałem, także na pewno zakupię tę kolekcję :) Mam tylko nadzieję, że wersja na Xbox'a 360 to nie plota i zwykły fotomontaż (chodz mi o te screeny z pudełkami), bo taką maszynę posiadam.

Odnośnik do komentarza

Ok, tą kolekcję zakupię na PS3. Zubożyli ją troszkę o brak Substance czy TTT, ale i tak to niezły kąsek.

 

Edit: Denerwuje mnie każdorazowo fakt, że te najlepsze gry, które mogą wyjść w kolekcjach są pomijane bo coś tam. Taka składanka MGS powinna zawierać tylko pierwsze 3 części, a taki TR powinien mieć tylko pierwsze 4. Ja wiem, że im się nie chce remasterować pikselozy i przerabiać tego co najlepsze, ale o ile by zyskali w oczach graczy. No i sięga się tylko po rozszerzone wersje vide Substance, a nie podstawkę.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie zdecydowali się/nie mogli dać odświeżonej wersji MGS1 czyli The Twin Snakes, nigdy nie miałem okazji zagrać w tą część i o ile zakup GamCube'a to nie problem, to jednak zdobycie TTT w sensowym stanie nie jest tanim przedsięwzięciem. Niemniej kolekcję pewnie kupię, jak stanieje, ze względu na Peace Walkera - to zawsze nowy MGS, w którego nie miałem okazji zagrać. Trofea również są miłym dodatkiem.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...