Skocz do zawartości

Rock Band 4


Rekomendowane odpowiedzi

Rock Band nigdy u nas nie byl wspierany, zadna nowosc.

Konto na UK to serio zaden problem, grac mozesz z polskiego.

 

 

Dzięki, o to mi chodziło. Czy jak kupię utwory na brytyjskim koncie, to będę mógł w nie zagrać na polskim.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale jak połączyć konto PayPal, na którym mam zarejestrowaną swoją polską kartę z kontem PSN? Żaden z tutoriali nie zadziałał w moim przypadku, a chętnie wydałbym hajsy na DLC.

 

Ja połączyłem moją kartę polską, nie konto PP i zadziałało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Szczerze mówiąc, to te gry poumierały mocno. Z ręką na sercu mogę polecić Phase Shift na PC. Do pobrania są wszystkie GH i RB (z RB4 włącznie) oraz customowe utwory. Oczywiście mowa tu o zespołach wszelkiej maści. Instrumenty z X360 działają (o ile masz MS Wireless Receiver), z PS też działają. Fender wymaga Bluetootha i drobnej konfiguracji. Można zaimplementować skórki z serii RB i GH. Wszystko do ogarnięcia w moment. W razie czego, służę pomocą na priv.

 

Swego czasu grałem bardzo dużo w RB4, ale gra była nieco zbugowana. W momencie kiedy odłączyła się jedna z gitar, nagle framerate spadał i trzeba było odpalać na nowo... Także dałem sobie spokój i przerzuciłem się na Phase Shift.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie instrumenty dzialają ogólnie. Do tej pory gralem na perce z X360 (ION) i PS3 (GH:WT), gitarach z PS3/4 (Fender Stratocaster) oraz X360 (Gibson, Xplorer), no i na keyboardzie z X360. Ja ściągalem z oficjalnej strony Phase Shift, ale ten link do Steama, który podaleś, to jest wlaśnie to.

Edytowane przez Bojan_Zaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2018 o 15:05, PlastikowySmalec napisał:

Panowie, w dobie tego że Guitar Hero Live umarło i w grudniu wyłączą serwery, szukam innej muzycznej gry więc padło na Rock Band 4... Wspierają ja jeszcze  czy też trup ?

Czyli że jak? Można gierkę wyrzucić do kosza skoro serwery będą wyłączone? Trochę bieda, bo człowiek kupił gitarę i co sobie z nią teraz niby zrobi?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Matriks_1111 napisał:

Czyli że jak? Można gierkę wyrzucić do kosza skoro serwery będą wyłączone? Trochę bieda, bo człowiek kupił gitarę i co sobie z nią teraz niby zrobi?

Masz super 43 utwory na płycie, baw się dobrze. Ja juz swój zestaw pogoniłem, polecam zrobić to samo dopóki nie kosztuje 20zł/kpl

Odnośnik do komentarza

Twoja decyzja - bałbym się dopiero, jakbyś napisał "aaaa, nie sprzedaję, w sumie jest Rhiana, Eminem, Skrillex..." ;)

 

Niestety alternatywy dla spragnionych plumkania na plastikowym wiośle są dwie - albo RB4, albo zwrócenie się w stronę pcmr.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Wątek już dosyć stary jak i sama gra ale chciałbym pograć sobie na ps4 w rockband, dostępność w Polsce sprzętu jest prawie zerowa, jedynie można znaleźć zestawy od ps3, m.in taki https://www.olx.pl/oferta/rock-band-ps3-CID99-IDybCi6.html#ca84d8b0cb czy orientujecie czy faktycznie wszystkie instrumenty z ps3 działają na ps4 ? Jak wygląda z pobieraniem piosenek z poprzednich części ? czy jak odpalę na ps3 RB2 lub 3 to później pojawia mi się one wszystko na ps4 w GH4 ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.