Skocz do zawartości

Soban

Rock Band 4

Rekomendowane odpowiedzi

Rock Band nigdy u nas nie byl wspierany, zadna nowosc.

Konto na UK to serio zaden problem, grac mozesz z polskiego.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale jak połączyć konto PayPal, na którym mam zarejestrowaną swoją polską kartę z kontem PSN? Żaden z tutoriali nie zadziałał w moim przypadku, a chętnie wydałbym hajsy na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rock Band nigdy u nas nie byl wspierany, zadna nowosc.

Konto na UK to serio zaden problem, grac mozesz z polskiego.

Dzięki, o to mi chodziło. Czy jak kupię utwory na brytyjskim koncie, to będę mógł w nie zagrać na polskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale jak połączyć konto PayPal, na którym mam zarejestrowaną swoją polską kartę z kontem PSN? Żaden z tutoriali nie zadziałał w moim przypadku, a chętnie wydałbym hajsy na DLC.

Ja połączyłem moją kartę polską, nie konto PP i zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kto tam chciał pograć online to zapraszam. Perka expert jak cos ;p

edit: omg, tu nie ma multi O_o

Edytowane przez Bojan_Zaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc, to te gry poumierały mocno. Z ręką na sercu mogę polecić Phase Shift na PC. Do pobrania są wszystkie GH i RB (z RB4 włącznie) oraz customowe utwory. Oczywiście mowa tu o zespołach wszelkiej maści. Instrumenty z X360 działają (o ile masz MS Wireless Receiver), z PS też działają. Fender wymaga Bluetootha i drobnej konfiguracji. Można zaimplementować skórki z serii RB i GH. Wszystko do ogarnięcia w moment. W razie czego, służę pomocą na priv.

Swego czasu grałem bardzo dużo w RB4, ale gra była nieco zbugowana. W momencie kiedy odłączyła się jedna z gitar, nagle framerate spadał i trzeba było odpalać na nowo... Także dałem sobie spokój i przerzuciłem się na Phase Shift.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystkie instrumenty dzialają ogólnie. Do tej pory gralem na perce z X360 (ION) i PS3 (GH:WT), gitarach z PS3/4 (Fender Stratocaster) oraz X360 (Gibson, Xplorer), no i na keyboardzie z X360. Ja ściągalem z oficjalnej strony Phase Shift, ale ten link do Steama, który podaleś, to jest wlaśnie to.

Edytowane przez Bojan_Zaw
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrałem z jakiejś tam strony, ale nie ma tam licencjonowanych kawałków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest ;) Dlatego też napisalem, że slużę pomocą w razie czego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.08.2018 o 15:05, PlastikowySmalec napisał:

Panowie, w dobie tego że Guitar Hero Live umarło i w grudniu wyłączą serwery, szukam innej muzycznej gry więc padło na Rock Band 4... Wspierają ja jeszcze  czy też trup ?

Czyli że jak? Można gierkę wyrzucić do kosza skoro serwery będą wyłączone? Trochę bieda, bo człowiek kupił gitarę i co sobie z nią teraz niby zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Matriks_1111 napisał:

Czyli że jak? Można gierkę wyrzucić do kosza skoro serwery będą wyłączone? Trochę bieda, bo człowiek kupił gitarę i co sobie z nią teraz niby zrobi?

Masz super 43 utwory na płycie, baw się dobrze. Ja juz swój zestaw pogoniłem, polecam zrobić to samo dopóki nie kosztuje 20zł/kpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Bzduras napisał:

Masz super 43 utwory na płycie, baw się dobrze. Ja juz swój zestaw pogoniłem, polecam zrobić to samo dopóki nie kosztuje 20zł/kpl

Chyba jednak go zostawię z nastawieniem, że będzie pięknie zbierał kurz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja decyzja - bałbym się dopiero, jakbyś napisał "aaaa, nie sprzedaję, w sumie jest Rhiana, Eminem, Skrillex..." ;)

Niestety alternatywy dla spragnionych plumkania na plastikowym wiośle są dwie - albo RB4, albo zwrócenie się w stronę pcmr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi