Skocz do zawartości

Tales from the Borderlands


Square

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas dojrzewam do ostatniego ep life is strange więc przed snem zarzuciłem sobie bordery. mega odcinek. typowy dla gry humor, fajne zwroty akcji, akcja sama w sobie, no po prosu mega. takie zakończenie sezonu to ja rozumiem, naprawdę mocne.

mam nadzieję że TTG popracuje nad swoim silnikiem bo całą zabawę zawsze musi spierniczyć jakaś zwiecha, przycinka, ogólny brak płynności. szczególnie to irytujące podczas qte albo istotnych cutscenek. 

ode mnie 9,5/10 i mam nadzieję na kolejny sezon albo chociaż coś w podobnym klimacie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też ostatnio skończyłem Tales i bardzo fajnie to zakończyli, zostawiając całkiem fajną możliwość na sezon drugi. Nieźle też namieszali jakby kiedyś miały powstać Borderlands 3, bo podejrzewam że wydarzenia z Tales będą wtedy brane pod uwagę. Dla fanów uniwersum Borderlands gra jest za(pipi)ista, poprzez postacie pojawiające się między odcinkami jak i główne, Jack i jego dialogi dla mnie nawet lepsze niż w 2 i TPS, tak samo narracja Marcusa przed każdym epizodem. Pełno też smaczków typu pojawiające się znane bronie jak i np. stacje Quick change. :) 

 

Colin, przy zakończeniu 

przed Travelerem miałeś wystarczająco kasy aby wybrać do teamu jakiegoś vault huntera oznaczonego "?"

 

Odnośnik do komentarza

messer 

 

 

 

nie. większość hajsu wydałem na ciuszki dla lasek :D do zespołu wziąłem Athenę  :wub: , jej dupę i Augusta. staruchów nie miałem dostępnych, kumpel wziął też Zer0 ale jego akurat nie zauważyłem bo bym go wziął zamiast typa. ogólnie ta końcówka z grupowym atakiem w Gortysie w stylu power rangers i nawalanie jak na automacie mnie rozwaliła :D

 

 

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję że TTG popracuje nad swoim silnikiem bo całą zabawę zawsze musi spierniczyć jakaś zwiecha, przycinka, ogólny brak płynności. szczególnie to irytujące podczas qte albo istotnych cutscenek.

No ku,rwa przecież to w takiej formie jest prawie niegrywalne albo przynajmniej obniża przyjemność jakoś o połowe i o ile generalnie odcinek mi się podobał tak jak cały sezon tak jeśli miałbym wystawiać oceny to 6/10 to jest maks. Ciekawe jak na next genach się sprawuje pewnie o niebo lepiej, ale kupiłem już cały sezon dawno temu na 360 i musiałem się przemęczyć.

Odnośnik do komentarza

klalafiorku, Bordery na one ograłem :P na next genach to oni nie radzą sobie lepiej jak na poprzedniej generacji.

ograłem TWD 1&2 i Wolfa na x360. teraz całą TTG Collection na one. w TWD albo Wolfie to nawet w dokładnie tych samych miejscach przymulało na obu generacjach. silnik mają do dupy, nad nim muszą popracować. ogólnie gra się fajnie ale jak przychodzi do qte albo scenek to się dławi a i podczas chodzenia potrafiło zadyszkę złapać.

Odnośnik do komentarza

Colin - 

u mnie Zer0 był niedostępny bo czegoś tam wcześniej nie zrobiłem, właśnie sobie oblukałem na YT że mając odpowiednią ilość kasy do teamu trafia Claptrap :D

 

 

W Tales grałem na ps4 i mam porównanie do TWD które ograłem na ps3, no i powiem Wam że szału nie ma, dają dupy z tym silnikiem strasznie - nie to co LiS które działa świetnie. 

Odnośnik do komentarza

klalafiorku, Bordery na one ograłem :P na next genach to oni nie radzą sobie lepiej jak na poprzedniej generacji.

ograłem TWD 1&2 i Wolfa na x360. teraz całą TTG Collection na one. w TWD albo Wolfie to nawet w dokładnie tych samych miejscach przymulało na obu generacjach. silnik mają do dupy, nad nim muszą popracować. ogólnie gra się fajnie ale jak przychodzi do qte albo scenek to się dławi a i podczas chodzenia potrafiło zadyszkę złapać.

O ku.rwa panie to już Walking Dead pierwszy sezon lepiej działał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie gralem w nic z serii borderlands bo jednak mam wrazenie ze w singlu i bez fabuly bedzie nudno,ale tutaj musze przyznac,ze jestem pozytywnie zaskoczony po dwoch odcinkach.

Klimat,muzyka i szczegolnie czarny humor,ktory preferuje sa na wypasie.Pewnie z wyborami jest jak to standardowo u  telltale,ale gra mnie kupila.

Graficznie tez chyba najlepszy ich tytul w porownianiu do obrzydliwej Gry o Tron choc z animacja to juz pewnie nic sie nie poradzi.

Rozj.ebal mnie motyw z pewnym typem i widelcem,nie chce za wiele zdradzac ale oprocz tego naprawde jest wiele momentow jak w dobrej komedii. Na ten moment duzo lepsza gra od nudnawej i nierownej Game of Thrones. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy odcinek ograny i już wiadomo, że sezon będzie trzymał poziom. Doskonale oddane Borderlands w Borderlands. W kilku momentach parsknąłem śmiechem w głos, bo mnie ten humor śmieszy! :)

 

Napisane to jest w taki sposób, jakby Anthony Burch siedział nad scenariuszem i go napisał. Serio, od prowadzenia i pisania historii Telltale to są mocarze. Każde uniwersum w odpowiednim dla siebie tonie ma napisany scenariusz.

 

Zastanawiam się jak to się zakończy, choć jeszcze od tego nie będzie momentu wyjściowego dla Borderlands 3 gdyż do tego czasu wyjdzie pewnie jeszcze jeden sezon, ale ktoś się wcześniej zastanawiał nad tym czy TFTB będzie brane pod uwage. Oczywiście, że będzie bo jest kanoniczne i tworzone pod okiem Gearboxu.

 

BTW. Czy wy widzieliście tą obsadę? Troy Baker, Laura Bailey, Ashley Johnson, Nolan North. To jak To właśnie miłość wśród gier :)

 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Fajna gierka, historia ciekawa i zabawna. Troszkę martwi mało gameplayu, tak samo czasem zdawało mi się że spaprałem qte a i tak wszystko szło jak po maśle. Szkoda bo jak przypomnę Walking Dead i Wolf Among Us to było tam tego więcej. Biorę się teraz za Life is Strange i mam nadzieję że coś pogram tam a nie tylko pooglądam:) 8/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gdyby nie darmowy sezon gra pewnie przeszlaby mi kolo nosa. 0 zainteresowania, bo nawet czlowiek do tematu nigdy nie zajrzal i tu takie zaskoczenie! Klimat, humor, ktory tak bardzo rzadko w grach potrafi rozbawic, sposob narracji, przerysowani bohaterowie i fenomenalna sciezka dzwiekowa czyni ta gre jedna z lepszych w swojej kategorii. W takiej cenie grzech nie wziac!

 

EDIT: ale koncowka lekko zawodzi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Świetna gierka od TT, w moim rankingu ląduje za The Walking Dead. Od strony technicznej na Xone miejscami kuleje, szczególnie w ostatnim odcinku, ale to niezbyt istotne. Wyjątkowo dobrze wyszły tutaj dialogi: zabawne, często sarkastyczne, naprawdę niegłupie. Miejscami wychodzi naprawdę niezły kabaret. W każdym odcinku jest parę rozmów, przy których nie da się nie uśmiechnąć pod nosem. Nie ma wiele gier w takim głównie komediowym stylu, bez spiny i z przymrużeniem oka, więc tym bardziej twórcom należą się pochwały.

 

Brać i grać (czy raczej oglądać i wybierać opcje dialogowe), niezależnie od znajomości uniwersum i stosunku do gier z serii Borderlands.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...