Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie grania naladujesz tylko takim z USB PD (Power Delivery) który da 5v i 3a. Inne naladują switcha jak będzie uśpiony, a jak będzie działać może go podrzyma albo energia będzie powolutku spadać. 

 

Nie miałem w ręku jeszcze takiego z PD (w Polsce są dostępne ZMI bodajże) ale zwykły 10000 xiaomi który daje 5v 2a podczas uśpienia ładuje. Nie szybko ale mi to wystarczyło. 

Odnośnik do komentarza

A wystarczyło zrobic dostęp  do baterii, widziałem że są cieniutkie, 1-2 do plecaka i zawsze byłaby alternatywa.

Pamiętam jak miałem fajny cienki walkman panasonica, ładowana wbudowana bateria, a do tego doczepiany pojemniczek  z jednym paluszkiem "na wszelki". Ale pewnie takie rzeczy mozna zrobic z power bankiem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, milan napisał:

A wystarczyło zrobic dostęp  do baterii, widziałem że są cieniutkie, 1-2 do plecaka i zawsze byłaby alternatywa.

Pamiętam jak miałem fajny cienki walkman panasonica, ładowana wbudowana bateria, a do tego doczepiany pojemniczek  z jednym paluszkiem "na wszelki". Ale pewnie takie rzeczy mozna zrobic z power bankiem.

 

Wystarczy poczytać między wierszami. Nintendo specjalnie nie dało takiej możliwości bo zasada podobnie do firm komórkowych ma polegać na tym abyś kupił nowy egzemplarz aniżeli próbował ratować stary. Padnie Ci bateria w Switchu? Kup nowy. Ciul, że możesz mieć oczywiście problem z przepisaniem konta jak konsola sama w sobie nie będzie działać i trzeba będzie wydzwaniać na infolinię. Jak w przypadku DS'ów i Wii U jak Nintendo wypuszczało własne baterie to ich koszt początkowo był kosmiczny i wywoływał uśmiech politowania. Tylko, że jak kupisz produkt od firm third-party to zwiększa się ryzyko, że sprzęt się zyebie jak to obecnie ma miejsce przy dockach do Switcha.

W przeciwieństwie do Sony i MSa to Nintendo od samego początku istnienia na growym rynku kieruje się zasadą, że sprzęt ma przynosić zyski (kiedyś czytałem o tym wywiad z Yamauchim). Tak więc wszystko na co narzekamy to przemyślana decyzja. Dopóki ten egzemplarz będzie się sprzedawał to ekipa Hydrualika będzie tylko stać i się przyglądać.  

Odnośnik do komentarza

Switch wymaga ładowarki pd 5v 3a. QC to inny standard. Na ładowarce 5v 2.4a przy całkowitym rozładowaniu wstanie, ale musisz go zostawić na 15 minut. Najgorsze jest, że switch jak się kompletnie wyładuje i go podłączasz włącza ekran, przez to pobiera sporo energii i wydłuża ładowanie. 

 

Do ładowania w uśpieniu starczy ładowarka 2a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pare ciekawostek z uk

 

- debiut smasha najlepszy w historii serii

- debiut smasha najlepszy w historii switcha

- w ciagu ostatnich 3 tyg sprzedano 200tys sztuk konsoli (a wczesniej w ciagu 8 miesiecy zaledwie 300tys), black friday, poksy i smash i bundle zrobily robote

- od 3tyg takie tytuly jak mk8d, odyssey czy mario party ponad 100% wiecej sprzedazy

 

Dane z kkw i US jeszcze nie ujawnione ale ponoc sa abstrakcyjnie dobre

 

To co? Dobija do tych 20mln sprzedanych konsol od marca do marca 2019?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to Famitsu podało wyniki Smasha na Japonie. Wg nich poszło ponad 1,3 mln egzemplarzy w weekend. Z tego co czytałem wyniki w USA są jeszcze mocniejsze. Ponoć jest szansa, że to będzie u nich najlepiej sprzedająca się gra w pierwszym tygodniu jeśli chodzi o exy. Dotąd cały czas najlepszy wynik w Stanach wykręciło Halo 3. 

Odnośnik do komentarza

Co do wyników Smasha w Japonii jest jeszcze jedna ciekawa informacja: 

Ultimate wykręcił w trzy dni lepszy wynik niz wersja na WiiU przez cały czas bycia na rynku, a do pobicia wyniku Melee brakuje 46 tysięcy. Nie zdziwię się jak za tydzień przeskoczy też wersję z N64 (1,63 mln) 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

No to może przynajmniej nie oleją sprawy i poprawią niedoróbki, np te z online. Chcę kupić tą grę ale poczekam i zobaczę jak się rozwinie sytuacja. Switch to jakiś kosmita pod względem sprzedaży. Osobiście najbardziej na ten moment cieszy mnie zapowiedź MK 11 xD

Odnośnik do komentarza

Gdyż bo ponieważ zagram na konsoli dla dzieci w obrzydliwie brutalną grę. Już wyobrażam sobie miny ludzi w komunikacji publicznej, którzy przez przypadek zobaczą co na ekranie się dzieje. Szok i niedowierzanie. 

 

Cieszy mnie, że w końcu będzie jakaś normalna bitka na Switchu. DB nigdy nie lubiłem, Smasha też nie. A MK to MK. Liczę na porty staroci jak T7 i może SC6 a i spokojnie bym przytulił stare KOFy z onlinem, mogę być porty ze Steama.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...