Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Do czego jest ten AC Adapter skoro czytalem ze ladowarka jest w pudelku?

 

żebyś miał osobną ładowarkę do ładowania w trybie handhelda bez babrania się z kablami docka? 

 

 

Zamówiłem :lapka: 

nie bede kablami ładował jak biedak

Odnośnik do komentarza

 

Czasami rozum mi podpowiada po co mi ten Switch brać Zelde tylko na Wiiuuu będe miał 3 w kupie do konsoli wzrośnie szacun i będzie dozgonny :blink:

Translate, Please.

 

Czasami rozum mi podpowiada po co teraz mi ten Switch, czy nie lepiej kupić Zelde tylko na Wiiuuu ? Razem z TP, WW będą 3 Zeldy w kupie i dozgonny szacun do Wiiu :blink:

 

Wybaczcie, na sr.aczu przed pracą i na szybko pod wpływem emocji pisałem :lapka:

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Komentarze też na poziomie 

 

 

Redaktorzy przekazują swoją wiedzę i wrażliwość szkoląc nowych mędrców;)

 

Sporo jest takich artykułów na polskich portalach. Prym wiodą róże onety itp, ale nie brakuje też dużych stron o grach i jakichś pomniejszych blogów. Oczywiście piszą to ludzie, którzy nigdy nie mieli żadnej konsoli Nintendo, a jedynym ich kontaktem z tą firmą był "Pegasus" i czytanie podobnych sobie specjalistów. Trochę przerażające. Nie żebym się lubował w tym lubował - sporo szperałem ostatnio szukając różnych informacji nt. Switcha i siłą rzeczy się trafia na analizy tego typu:D

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

 

 

O co chodzi w tej aukcji? Płaci się zaliczkę 250zł a potem 850 przy odbiorze? Jakim cudem ma konsole tak tanio? Czy to ja coś źle rozumiem?

Za 1100 to bym kurde wziął ale śmierdzi wałkiem.

 

 

Patrząc na datę wysyłki to jest szansa, że klepnął sobie w którymś z tych sklepów z UK gdzie gwarantowali za 200 funtów, aczkolwiek wałek to też może być.

 

Mnie tak zastanawiają osoby, które odgrażały się tu i uwdzie, ze do Czech po konsole pojadą, ale przecież tam też już sklepy sprzedają za prawie 9k koron i wychodzi na to samo co u nas. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...