Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

przeciez plotki wersji 4K switcha sięgają jeszcze wycieku z foxconnu sprzed 2 miesiecy, w jakiej jaskini wy zyjecie ze podstawowych info nie znacie? :P podobno juz wtedy w fabryce byla przygotowywana duzo mocniejsza wersja switcha bez ekranu zdolna do obslugi 4k

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Hmmmmmmmmm... Ciekawe. Pytanie jak przesyłać dane. Teoretycznie, jeśli w tym USB jest zaszyte Thunderbolt, to można coś w tym stylu osiągnąć.

 

Tutaj taka mała ciekawostka techniczna prezentująca taki wynalazek w akcji na kompie.

 

 

 

Powiem szczerze, że to nawet by było zayebiste - upgrade bez utraty mobilności (po co nam 4k w podróży?). Gramy sobie w dajmy na to Zeldę, wchodzimy do chałupy, wkładamy Switcha do docka i po chwili mamy 4k na 65". Ciekawa wizja :-)

Odnośnik do komentarza

 

 

przeciez plotki wersji 4K switcha sięgają jeszcze wycieku z foxconnu sprzed 2 miesiecy, w jakiej jaskini wy zyjecie ze podstawowych info nie znacie? :P podobno juz wtedy w fabryce byla przygotowywana duzo mocniejsza wersja switcha bez ekranu zdolna do obslugi 4k

 

Dalej przystaje przy swoim,że ten przeciek jest prawdziwy miałem racje i będę ja mieć.Mam też  fajny przeciek ale raczej go nie ujawnię aby nikomu nie zepsuć zabawy  dotyczy The Legend of Zelda Botw i tego co potrafią joycony Haptyczne wibracje? pheee 

 

 

@hav7n nie będzie deleyed na bank. 

Edytowane przez Climber
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Spoko ze strony nintendo, ze faktycznie nie usmiercaja 3dsa jeszcze, wszyscy psy wieszali ze pewnie zaraz po wyjsciu switcha koniec tej konsoli a tu prosze nawet nowe gierki.

 

Zostawiają sobie furtkę jakby Switch nie wypalił. Stacjonarki mogą im umierać bolesną śmiercią, ale nie mogą sobie pozwolić żeby zaorać rynek handheldów.

Odnośnik do komentarza

Ja na razie mimo wszystko nadal mam dylemat czy brac zaklepanego switcha na premiere dla samej zeldy (ktora nie jest moim nr 1 jak chodzi o konsole nintendo). Do marca na szczescie jeszcze kupa czasu, poczatkowy hype troche mi minal bo mam taki backlog miodnych pozycji na 3dsa ze chyba pojde sensowniejsza droga i przesune sobie zakup do swiat a jeszcze jak wyjdzie xeno 2 to w ogole.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie jak Ty. Jeszcze jak pojawiły się u nas pre-ordery Switcha to usiedzieć nie mogłem. Teraz jednak trzeźwo patrzę na moje obecnie posiadane platformy (i te pożyczone od Brata) i mając podpięte 4 stacjonarki do TV a w barku 4 handheldy to krótko mówiąc mam w co grać (zwłaszcza że muszę nadrobić katalog gier z 3DS'a).

Zaskoczyła mnie zapowiedź FE: Echoes, które podoba mi się znacznie bardziej niż Awakening i Fates a długo na grę czekać nie będę (ciekawe czy będzie limitka czy wrzucą bundlea z Amiibo). Fire Emblem Warriors choć jest świetną informacją, że wychodzi też na New 3DS'a, tak Warriorsy zdecydowanie wezmę na Switcha (prezentować się będzie obłędnie) zamiast tego wolałbym aby Echoes wydali na New 3DS'a i żeby wykorzystali tą dodatkową moc konsolki. 

 

A Zeldę ogram najpierw prawilnie na WIi U (po to tą konsolkę pierwotnie kupowałem, dla nowej Zeldy), byłoby to blamażem na honorze tej zacnej konsolki (a do pełnego katalogu wybranych gier na Wii U brakuje mi Captain Toad, TW101, TMS, Paper Mario i dwie ewentualności: Shovel Knight + Rayman Legends) 

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze obecne ceny gier zniechęciły, nie wiem czy zamierzają je na stałe utrzymać czy tylko na start konsoli ale tak jak na konsole te 1399-1449 nie widzę tragedii tak 259 to cena 2 tytułów na 3dsa. I tak jak Zeldę czy takie Xenoblade jak już wyjdzie bym w takiej cenie przełknął tak takie Mario Kart 8 jako kotlet powinno kosztować pół ceny.

Odnośnik do komentarza

...zwłaszcza że muszę nadrobić katalog gier z 3DS'a...

Ja mam bardzo podobnie. Kupa gier, czasu brak, 3DS ogrywany w drodze do pracy, 4 konsole w domu. Mimo, że Switch bardzo mi się podoba to poczekam na coś co mną zamiecie i wtedy kupię.

 

Jak tutaj ludzie piszą - jak zaorają sobie handheldy jako rynek, to skończą jak Sega :-( Nie mogą tego zepsuć. Plus dla nich za to, że będą się skupiać na jednej platformie. To dobrze. Co z tego, że te stacjonarki takie teraz mocne? Mi się na nich nie chce w nic grać, na XOne ograłem tylko nowego Tomb Raidera, Gearsy i Quantum Break. I konsola stoi, w czasie, jak sobie szarpię na WiiU w Captain Toad dla funu (szkoda, że ta gra nie wyszła na 3DS, idealnie się nadaje), NSMB U itd. Ninny po prostu wie, że w grach chodzi o fun a nie o gore.

Odnośnik do komentarza

 

2 nowe FE w ciagu roku, do tego musou, a ty marudzisz? zachlannosc ludzka nie zna granic :frog:

Warriors są dla mnie meh... Switch ma tak słaby line up, a Ci nawet nie potrafili wrzucić do niego gierki z 3DSa xD Beka z nintendo jednak.

 

 

ty serio masz autyzm chyba co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...