Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kermit napisał:

czuje ze niny tym czymś zarobi duzo siana, to ze gracze hejtuja dobrze świadczy bo gracze to debile a to jest pomysł dla dzieciaków

 

No lepiej bym tego nie ujął. Niektórym się chyba wydaje, że jedynym odbiorcą switcha są 28+ letnie konie z BMI powyżej 25.

 

Gówniarzeria z takich filmików:

 

dostanie zabaweczkę, którą pewnie rzucą w kąt po 3 miesiącach, bo od tego są zabawki. Albo okaże się to hitem w grupie docelowej 6-12, albo nie i Nintendo napali tymi zabawkami w piecu. Sytuacja win-win.

 

Gracze dostaną swoje bayonetty, pokemony, fire emblemy i metroidy, a dzieci przy okazji pobawią się jakąś pierdółką. Ciężko mi uwierzyć, żeby to zżerało duże zasoby R&D.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ragus napisał:

 

No lepiej bym tego nie ujął. Niektórym się chyba wydaje, że jedynym odbiorcą switcha są 28+ letnie konie z BMI powyżej 25.

 

Gówniarzeria z takich filmików:

 

dostanie zabaweczkę, którą pewnie rzucą w kąt po 3 miesiącach, bo od tego są zabawki. Albo okaże się to hitem w grupie docelowej 6-12, albo nie i Nintendo napali tymi zabawkami w piecu. Sytuacja win-win.

 

Gracze dostaną swoje bayonetty, pokemony, fire emblemy i metroidy, a dzieci przy okazji pobawią się jakąś pierdółką.

 

 

 

Ja mam nadzieje, że masz rację i będzie to tak nie inwazyjne jak Amiibo (które swego czasu miało mieć więcej zawartości w sobie, która miała być miłym dodatkiem do różnych gier - ostatecznie takich amiibo można policzyć na palcach jednej ręki bo reszta to totalny syf). 

 

Jeżeli nie zaniedbają wieloletnich fanów i nie będziemy teraz czekać latami na kolejne odsłony MK, Super Smash itp. to ok. Jak wyjdzie, że ten rok będzie się składał z szybkih portów i platformówek 2.5D to trochę słabo i tylko pokaże, że Nintendo szybko pójdzie po najmniejszej linii. 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, funditto napisał:

żeby tylko ta konsola nie zamieniła się w drugie Wii

 

No, Switch ma atrybuty by tak się stało. Nintendo nie zrezygnuje z ogromnej rzeszy casuali, a Słycz wydaje się być świetnym gadżetem, tak jak kiedyś Wiiloty i motion-control.

Przy WiiU gdy gimmick się nie przyjął, to zaczęli dbać o świetne gry na wyłączność. Ale to o dziwo nie uratowało sytuacji :( .Tutaj widać, że będą działać jednocześnie w różnych kierunkach, i to pewnie w takich, których się nawet nie domyślamy (tak jak teraz przy Nintendo Labo). Kiedyś ogłoszona platforma quality-of-life wcale nie musi zatrzymać się przy Wii Fit z Fit Meter i BalanceBoard.

Odnośnik do komentarza

Oglądam ten trailer i własnym oczom nie wierzę. Przecież to jest yebany karton, sznurek i koorva mazaki za 3 zł. 

Każdy gówniak rozwali to pianino i wędkę po 5 minutach. $69? Serio? 

Co następne plakat  Mario z zestawem kredek do kolorwania za 100 dolców?  ale nie powiem, szanuję. Jakbym miał taki łeb na karku też bym golił frajerów. RAYOS mam nadzieję, że pre-ordered już złożony xD

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pomysł jest bardzo trafiony.

Wiem, że dla wielu z Was parę kartonów, mazaków i sznurków nie jest warte 70 dolarów ale idąc tym tropem i tokiem rozumowania, połowa "gadżetów" nie jest warta swojej ceny.

Patrząc z perspektywy rodzica, jest to zabawka trafiona w 100%.

Mnie zapewne nie zafascynuje łowienie rybek, ale mój syn po złożeniu tego "cuda" będzie miał pewnie radochę na pół dnia :)

I nawet jeśli to nie będzie trwałe i tylko na chwilę, to uwierzcie że mam w szafie pełno zabawek, które dostarczyły frajdy dokładnie na chwilę. I tanie też nie były.

Nintendo dobrze kombinuje i "kupi" dużą część casualowych graczy. 

Wiem, że oczekiwaliśmy super tytułu, kolejnego exa... ale to dopiero początek roku i takowe na pewno się pojawią. 

Więc nie ma co się przejmować, tylko trzeba cieszyć, że wymyślają "kartonowe" zabawy - bo to kolejni potencjalni klienci SWITCHA.

A jak wiadomo - im większy rynek, tym większe zainteresowanie developerów.

No i może ktoś w Polsce bardziej zainteresuje się tym sprzętem i ... polonizacją.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Tak samo ludzie śmiali się z Wii i nie wierzyli w Switcha, a tu proszę. Wiadomo, że nie zawsze oryginalny pomysł wypali (WiiU), ale jak już wypali to później ludzie ze zdziwieniem patrzą na sprzedaż :).

 

A co widzisz takiego rewolucyjnego w WiiU? Można było już kiedyś używać chyba GBA jako kontroler do GC. Sam Padlet w czasach pojemnościowych tabletów i telefonów miał oporowy ekran dotykowy z rozpoznawaniem 1 punktu, był przestarzały już na starcie. A i zasięg taki, że nawet w kiblu grać nie mogłem. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, NemoKOF napisał:

 

A co widzisz takiego rewolucyjnego w WiiU? Można było już kiedyś używać chyba GBA jako kontroler do GC. Sam Padlet w czasach pojemnościowych tabletów i telefonów miał oporowy ekran dotykowy z rozpoznawaniem 1 punktu, był przestarzały już na starcie. A i zasięg taki, że nawet w kiblu grać nie mogłem. 

Dlatego nie wypaliło ;).

Odnośnik do komentarza

Można już preorderować kolekcjonerkę Ysa VIII https://store.nisaeurope.com/collections/ys-viii-lacrimosa-of-dana?utm_source=Prinny+Bomb+Europe&utm_campaign=6463da8e0c-EMAIL_CAMPAIGN_2018_01_15&utm_medium=email&utm_term=0_1a916c7e9b-6463da8e0c-289008341&mc_cid=6463da8e0c&mc_eid=adcb6b5a4c

Szczerze mówiąc spodziewałem się że będzie za 300-350zl. Cena zdecydowanie przesadzona... No nic, wezmę sobię zwykłą wersję gdzieś w okolicach premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...