Skocz do zawartości

Labtec

Nintendo Switch - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Abym to kupił to musieliby chyba stworzyć grafę od podstaw, bo już na 3DS'ie trąciła bardzo myszką a co dopiero jakbym miał w to grać w dock mode....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się te zeldy z DSa i 3DSa kompletnie nie podobają. O wiele bardziej przypadły mi odsłony z GB i GBA. 

Wczoraj graliśmy ze znajomymi na Switchu i jednak mocno brakuje takiej imprezowej gierki jak Wii Sports. Mam nadzieje ,że wydadzą tytuł w takich klimatach na Switcha. Chociaż nie wiem jak się sprawdzą te nowe kontrolery jeśli chodzi o ruchowe sterowanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wczoraj graliśmy ze znajomymi na Switchu i jednak mocno brakuje takiej imprezowej gierki jak Wii Sports. Mam nadzieje ,że wydadzą tytuł w takich klimatach na Switcha. Chociaż nie wiem jak się sprawdzą te nowe kontrolery jeśli chodzi o ruchowe sterowanie. 

Dokładnie. 1-2 Switch to nie ta liga co Wii Sports, czy NintendoLand. Przydałby się jakiś zestaw gierek pokazujący potencjał joyconów, w które grało by się tak przyjemnie.

Edytowane przez Damk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie też bym się nie obraził na Mario Party lub jakiś fajny zestaw mini gier, bo 1-2 Switch mnie nie kupiło...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie jakby się w końcu przyłożyli do Mario Party, ta seria ma gigantyczny potencjał ale zawsze brakuje jej szlifu. No i zawsze idą w ilość a nie jakość tych minigierek, do tego wiele jest nieczytelnych dla osób które nie grają na co dzień. Wii Sports było bardzo czytelne i intuicyjne dla takich osób.

Gram teraz w LA Noire na Switchu i wygląda to i działa zaskakująco dobrze, polecam gorąco jak ktoś jeszcze nie grał i lubi takie klimaty.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eh.. Mario Party na poziomie 2 czy 4 by się przydało. Wielu byłoby też zachwyconych nowym Wario Ware albo Rhythm Heaven 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta