Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ogqozo napisał:

 

Najlepsze opinie ma chyba ta:

 

https://www.amazon.de/Nintendo-Displayschutzfolie-amFilm-Schalter-Display/dp/B06X3WTK4X

 

W sumie dobrze że mi przypomniałeś, pora kupić, jak kiedyś będą jakieś gry na Switcha to się przyda. Niestety, nie wiem czy można ją zamówić w Europie, a z USA wysyłka wychodzi drożej niż sam produkt.

Mam 2 paczki tyle że matowych ale nie nakleiłem jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Bzduras napisał:

To wolę wydać te 200zł miesięcznie na gierkę którą bede mieć na półce

U mnie podobnie wolę wydać więcej i mieć na półce, i w każdej chwili wrócić do danego tytułu, a nie tylko wtedy gdy opłacę abonament.

Co nie zmienia faktu, że na próbę sobie opłacę online na Switch'u, i zobaczę choćby z czystej ciekawości jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2018 o 17:47, ogqozo napisał:

 

Najlepsze opinie ma chyba ta:

 

https://www.amazon.de/Nintendo-Displayschutzfolie-amFilm-Schalter-Display/dp/B06X3WTK4X

 

W sumie dobrze że mi przypomniałeś, pora kupić, jak kiedyś będą jakieś gry na Switcha to się przyda. Niestety, nie wiem czy można ją zamówić w Europie, a z USA wysyłka wychodzi drożej niż sam produkt.

Muszę coś takiego kupić bo w takiego Hollow Knighta grać się n8e da. Muszę obracać konsolą żeby mi odblaski małych przeciwników nie zasłaniały...

Odnośnik do komentarza
Przecież to jeszcze dodatkowo zwiększa gabaryty tego sprzętu i powoduje trudność w transporcie (ten grip trzeba przecież transportować chyba w osobnym pokrowcu). 
Wystarczy kupić taki zestaw i wszystko mieści się w jednym pokrowcu
http://allegro.pl/bigben-switch-grip-goplay-do-konsoli-etui-nns90-i7347324546.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

++++++++++++++++

Co do folii matowych to dla mnie największą wadą jest wspomniana właśnie ziarnistość a do tego kolory ulegają przynajmniej małej degradacji.
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, grykom napisał:

Hmm, a może nasza krajowa firma 3MK?

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Nintendo-Switch-Folia-ochronna-3mk-SHIELD-HD-MATTE/39267

z tego co widzę to mają folie matowe - miałem takie na telefonie i według mnie to najlepsze matowe folie na rynku. Praktycznie zerowa ziarnistość ekranu (co jest bardzo częste w matowcach). 

No ja szukałem i właśnie na nich trafiłem. Zamówiłem, na wtorek powinno być, dam znać jak wypada. Przed te odblaski ekran Switcha to padaka. Przenośna konsola na której nawet w domu ciężko grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj siedziałem w domu, wszystkie okna do połowy przysłonięte i musiałem kręcić konsolą jak przygłup bo odblaski takie padały, że mi przeciwników w grze zasłaniały. Dopiero wieczorem jak chmury deszczowe zasłoniły całkowicie niebo, to dało się normalnie grać w półmroku. Nie będę siedział po ciemku w dzień żeby sobie pograć :p Pierwsze co widzę na ekranie to swoją gębę. Z 2DS nawet mi do głowy nie przyszło żeby jakąś folię kupować.

Odnośnik do komentarza

Nintendo Switch Displayschutzfolie Glas, amFilm Nintendo Switch Gehärtetem Glas Schutzfolie für Nintendo Switch (2 Stück) https://www.amazon.de/dp/B01N3ASPNV/ref=cm_sw_r_cp_apap_HJxReVqmbUXAC

 

Mam taką folie i jest ok. Można grać w domu. W słońcu to wiadomo, że trzeba przykręcić jasność a w turbo słoneczne dni nawet to nic nie daje... No ale wtedy to na żadnym urządzeniu poza Lumią 1320/640 (które mają świetny wyświetlacz Clearblack, który ma fenomenalną widoczność w słońcu) nic nie widać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2018 o 18:50, Basior napisał:

Ten Starlink, który pokazują na Treehouese wygląda całkiem nieźle.

Ciekawe jak z wymagalnością tych zabawek, ceną.

Jakby było w miarę rozsądnie można by wziąć.

 

Pojawiają się już pre-ordery w sklepikach. Wygląda na to, że zabawki są wymagane, bo starter pack ma ich kilka. Cena 260 złociszy. W miarę rozsądnie??

Odnośnik do komentarza

No jak sobie przeliczalem cenę to raczej się ponad 300 zł obawiałem. Więc raczej wezmę. Dla samego Airwinga chyba warto.

 

Tyle ze ciekawe czy to oznacza że będzie dostępny w takiej sytuacji tylko jeden statek i dwóch pilotów jak w starter packi?

Edytowane przez Basior
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Damk napisał:

 

Pojawiają się już pre-ordery w sklepikach. Wygląda na to, że zabawki są wymagane, bo starter pack ma ich kilka. Cena 260 złociszy. W miarę rozsądnie??

 

Biorąc pod uwagę, że normalna gra kosztuje 180-200zł to za całą resztę płacisz te 60/80zł (coś jak za interaktywną figurkę). Kwestia gustu i tego czy tytuł bardzo Ci się podoba. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, z okazji premiery Hollow Knight i Inside przyszły mi folie matowe amFilm, mam ich trochę. Przyjemny efekt, który prawie zachęcił do odkurzenia tej konsoli względem tych z fajnym ekranem jak 3DS. Ciemne gry wreszcie są ciemne, od razu chce się grać w Hollow Knighta, a nie męczenie wzroku żeby wypatrzeć kontury wśród odbijającego otoczenia. Nie zauważyłem specjalnie negatywnych efektów co do kolorów, ostrości itp., dla mnie to wygląda przyjemnie (pewnie kwestia subiektywna, ja ogólnie nie miałem nigdy parcia na najbardziej jasne kolory). Najwięcej złego to tyle dla mnie, że chociaż te folie mają cały zaawansowany system zakładania (ot, dodali w zestawie gumki i naklejki), to nadal w ciągu tej sekundy jakiś pyłek wpadł i mam bąbel - oczywiście niewidoczny podczas grania, ale jak bierzesz konsolę do ręki to pedanctwo telepie. Ech, trzeba było zakładać w łazience po parnym prysznicu jak polecali w instrukcji!

 

Trudno wyraźnie pokazać różnicę na zdjęciu, ale zrobiłem tuż przed założeniem. Jak widać, miałem okazję odpalić "LA Noire: Podziwiaj Wzór Twojej Zasłony Edition".

 

Su0rct5.jpg

 

 

To samo miejsce po założeniu folii... po prostu widzę to, co developer narysował i nic więcej:

 

BJL1yZT.jpg

Edytowane przez ogqozo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.